Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Green

    Cure super za preglede ❤️
    Inače te baby watchere sam ja vidjela na alli-ju za 150 kn, i imaju dobre ocjene i komentare. Samo dok to dodje iz Kine bebe će nam već rebra tuć na veliko 😂


    Pogledaj na njuškalu, ja sam tamo naručila. 

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    misslolica

    Malamarelice samo da ti kazem da su simptomi vrlo individualni, ja sam se stalno oko toga brinula jer dva dana mi malo bude mucnina (nista previse znacajno) pa nema nista i stalno sam mislila da nesto nije u redu a bilo je sve ok…tako nek te to ne brine vec uzivaj i probaj se opustiti… poneki bolovi u stomaku su mi takodje bili i to bas kao menstrualni ali sve je to normalno dok nema krvarenja jer ipak sve se tamo unutra siri i bebica pravi svoje mjesto… kad ne bih mogla izdrzati od neizvjesnosti isla bih privatno kod gin i to me je umirivalo

    Sutra imam pregled kod svoje dr i jedva cekam ponovo da vidim svog bebaca…nemam pojma da li ce me na jos neke pretrage slati niti sta slijedi kod nje dalje….10.08 idem u diabetoloski na kontrolu nakon upisivanja i mjerenja secera i nadam se da me tamo nece puno peglati…ti diabetolozi kad te se svezu ne popustaju cak i kad je sve ok koliko vidim po iskustvima cura na temi gestacijski dijabetes… uglavnom ja se sad za sad osjecam super i na tome zahvaljujem Bogu svaki dan i molim da tako i ostane 🥰🤰🏼Jedino s cime se borim su kilogrami, dijete (hrana) i glad 😂😂 doduse i sanjam bas intenzivne snove i vezane za bebu pa me ponekad toni uplasi
    Sanjate li vi cudne snove?


    Da, mene bole donja leđa, ne osjećam trbuh. Još mi svekrva kaže da to bude kod poroda. Pa kako da ne ludim. Tražila sam po internetu ko manijak nešto o bolovima u leđima, ali svugdje piše samo za veću trudnoću što mi je i logično kad imaš trbuh pa te boli. Uglavnom sam našla jednu jedinu rečenicu, nešto o ligamentima maternice. I to je sve o toj temi. 
    Za dijabetes, imala ga je moja frendica. Dobila je posebni jelovnik i onda je bilo sve pod kontrolom.
    Nenormalne snove imam svaku vecer i opcenito lose spavam, ali mislim da je to normalno, i psiha nam to radi.

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar nina_1805

    nina_1805

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Vecer curke! 
    Hvala vam svima na rijecima podrske :) 
    Sto se tice pape, na otpusnom pismu su mi napisali da se preporuca nova, nisam ni znala da se ne bi trebala raditi nakon 10.tjedna. Obzirom da mi je gin na godisnjem, a zamjena je totalno nezainteresirana, nije me htjela ni pogledati nego je samo prokomentirala nalaz iz petrove i rekla da se to jako cesto dogada u trudnoci i da ce me moj ginekolog pogledati sljedeci ponedjeljak. I ja se nekako tjesim da je nesto ozbiljnije da bi me vjerojatno ostavili ili napisali nesto na nalazu. Ali uz to da sam i jucer bila na anomaly scanu i da je s bebom sve u redu, osjecam se dosta mirnije :) tako da se veselim druzenju s vama i iscekivanju nasih bebica 

    [lilypie.com]

  • Avatar nina_1805

    nina_1805

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu


    Dok sam se ja odlucila bi li ili ne bi baby watcher vec sam pocela osjecat bebu pa nije imalo smisla 😂😂
    Cestitam na super pregledu 🌞🌸💙


    Taman sam si i ja pikirala baby watcher i isto je poceo ludovati u trbuhu, ali ne zalim se, slađe je tako 

    [lilypie.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Tea i Studentica cestitke na odlicnim pregledima. Sada se pocinje i intenzivnije rasti. ☺️

    Nina, bice to sve ok. Svako ima razlicite simptome, promjene su evidentne, ne zove se djaba drugo stanje.
    I ja na svaki bol samo mislim da je sve u redu sa bebicom. Bitno da nema krvi. Kazu inace bol je prijatelj covjeka, nesto nas upozorava da usporimo, da odmorimo, drugacije se namjestimo itd.

    Ja inace imam problema sa kicmom, tako da sam prije trudnoce redovno isla na masaze, i vjezbama i masazama to nekako odrzavala. Sada niti ikakve vjezbe radim, nisam do sad isla na masazu, ali sam se narucila na prvu trudnicku za petak, pa cemo vidjeti kako to sad izgleda. Strah me kako cu iznijeti trudnocu zbog takve kicme jer mi stomak neumoljivo raste. 😊

    Sto se tice pape, prvi put cujem da se ne radi poslije 10.tjedna. Meni nije valjala posljednja papa prije trudnoce. Imala neku terapiju, taman trebala zakazati kolpoakopiju, kad je pocelo ono prvo ludilo sa koronom i nisu primali nikoga sem hitnih slucajeva. Nakon 1.5 mjesec sam ostala trudna, kad sam im se javila i rekla ali papa nije valjala, samo su rekli ocigledno da je ipak sve bilo u redu, provjericemo papu u 6.mjeseecu trudnoce..

    Zelim svima ugodne dane. Najavljuju strasne vrucine ovih dana. Cure na moru okupajte se i za nas. Vise nego ista bih na more i samo plivala i plivala, ali… 😔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar nina_1805

    nina_1805

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Santina, ja isto imam problema s leđima, muku mučim još i prije trudnoće sa skoliozom i kifozom tako da znam o čemu pričaš. Javi kako je prošla masaža da si i ja malo razmislim o tome :)
    A što se tiče pape, koliko se sjećam, Green je spomenula par stranica prije da se ne radi, a i čitala sam sad malo da se radi samo na početku trudnoće ukoliko nije uzet godinu dana prije.. Sad, to se vjerojatno odnosi samo na osobe koje imaju školsku trudnoću, ali kažem, čekam svog ginekologa da se vrati pa ću vidjeti što će mi reći. 

    [lilypie.com]

  • Avatar misslolica

    misslolica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda… bebu pokazala samo na minut, sve je ok srce radi on se tamo vrti rukicama i nogicama 🥰🥰👶🏻 Bazirala se vise na moje nalaze koji su kako kaze svi ok osim onih bakterija koje sam imala al su na zadnjem urinu bile manje.. ponovo me salje da dam urin i sljedeci pregled 9.9 kad radi neku morfologiju… posteljica mi je sprijeda al kaze da nije nisko niti takvo sto… njene rijeci su sve je u redu uzivaj 😂 a ja zapela da mi kaze ima li sta da nije ok 😂😂

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Santina i Nina evo ja vam se pridružujem u problemima s ledjima, moja skolioza je čak i operirana. Mislim da će mi porod biti vesel…. 😂
    Kakve vi tegobe točno imate? Šta vsm kažu doktori?
    Ja sam isto malo razmišljala o trudničkoj masaži ali iskreno ni ne znam kako to izgleda baš??

    Što se pape tiće, moj doktor je meni rekao da nije praksa poslije 10. Tjedna ju radit osim ako stvarno nije neka frka. Ja sam imala Hpv prije trudnoće i očistila sam to kroz 3 mjeseca i nalaz je bio ok, i taman sam trebala sad u 6. Mjesecu raditi opet papu i pitam ga i on kaže da nije to ništa hitno i da ionako sad ne možemo ništa lječiti i da se vratilo slučajno tako da se ne brinem i da poslije poroda radimo kontrolnu papu opet.
    Pritom mi je ispričao negativno iskustvo sa ženom kojoj je u 6. Tjednu tr. radio papu i to je rekao da je jako često problem, ne želim tu ni pričat tu situaciju.
    Ali def bolje ne čačkat osim ako nije neki problem veliki ali to svakako doktor procijeni i nije ni prvi ni zadnji put da se mišljenja doktora oko ičega razlikuju :)

    [lilypie.com]

  • Avatar nina_1805

    nina_1805

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Green

    Santina i Nina evo ja vam se pridružujem u problemima s ledjima, moja skolioza je čak i operirana. Mislim da će mi porod biti vesel…. 😂
    Kakve vi tegobe točno imate? Šta vsm kažu doktori?
    Ja sam isto malo razmišljala o trudničkoj masaži ali iskreno ni ne znam kako to izgleda baš??

    Što se pape tiće, moj doktor je meni rekao da nije praksa poslije 10. Tjedna ju radit osim ako stvarno nije neka frka. Ja sam imala Hpv prije trudnoće i očistila sam to kroz 3 mjeseca i nalaz je bio ok, i taman sam trebala sad u 6. Mjesecu raditi opet papu i pitam ga i on kaže da nije to ništa hitno i da ionako sad ne možemo ništa lječiti i da se vratilo slučajno tako da se ne brinem i da poslije poroda radimo kontrolnu papu opet.
    Pritom mi je ispričao negativno iskustvo sa ženom kojoj je u 6. Tjednu tr. radio papu i to je rekao da je jako često problem, ne želim tu ni pričat tu situaciju.
    Ali def bolje ne čačkat osim ako nije neki problem veliki ali to svakako doktor procijeni i nije ni prvi ni zadnji put da se mišljenja doktora oko ičega razlikuju :)


    Uffff onda mogu misliti kakva je bila situacija kad se trebala operirati.. 
    Ja konstantno imam bolove koje mogu nekako trpiti, ali zadnjih tjedan dana mi se spušta baš nisko, niz nogu, vjerojatno je riječ o išijasu i onda počnem šepati  a bome imam i problema kad ležim neko vrijeme pa se trebam dići, to su vratolomije teške. Dosada nisam ništa spominjala doktoru, ali mislim da sad u ponedjeljak budem jer baš osjećam kako mi se beba namjestila na živac i baš me jako boli negdje lijevo dolje u križima. 

    Istina da, idealno bi onda bilo da nema potrebe za papom, ali vjerojatno neke situacije zahtijevaju takve stvari. Meni je zadnja papa bila okej, tako da možda ni neću trebati raditi, moguće da su mi to na hitnoj napisali jer nisu imali nalaz pred sobom za potvrdu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    misslolica

    Evo i mene s pregleda… bebu pokazala samo na minut, sve je ok srce radi on se tamo vrti rukicama i nogicama 🥰🥰👶🏻 Bazirala se vise na moje nalaze koji su kako kaze svi ok osim onih bakterija koje sam imala al su na zadnjem urinu bile manje.. ponovo me salje da dam urin i sljedeci pregled 9.9 kad radi neku morfologiju… posteljica mi je sprijeda al kaze da nije nisko niti takvo sto… njene rijeci su sve je u redu uzivaj 😂 a ja zapela da mi kaze ima li sta da nije ok 😂😂


    Jooj predivno 😊 😍
    Ja se odmah razveselim svojem pregledu idući tjedan u petak, jedva čekam 😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.