Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Eyia

    U kojem ste tjednu (ako jeste) podizale paket za trudnice u dm-u? 😀 Ja sam planirala danas, iako mi je trbuh još uvijek mali pa ne znam hoće li me čudno gledati na kasi 🤣 al briga me


    Ponesi trudničku knjižicu. Ja nisam još, al planiram. ☺️

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Tea & Green, hvala na savjetima, ma mislim da cu raditi jos neko vrijeme, voljela bih uzet sad pauzu ali realno dobro se osjecam i nema prepreke da ne radim..
    Sto se tice DM paketa uzela sam ga ima mj dana, niko me nije pitao nista, samo das dm karticu

    [lilypie.com]

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    kako ste vi cure? meni malo teze padaju ove vrucine, draze mi je bilo prijasnje dane kad je bilo manje vruce..bas me neki umor drzi

    [lilypie.com]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Za dm meni nije niš trebalo a dignula sam paketnu 10. Tjednu trudnoće hahahha 
    Da li ima još neka drogerija takvo što? Muller nema jel da?

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam danas 9+2. Druga trudnoca. U prvoj spontani, tj missed ab. 
    Sad u ovoj imala sam u 6tt smedje krvarenje, dobila utrogestan i normabel. Na pregledu sam bila i prosli tj. Sve odgovaralo 8 tt. 
    Sinoc su me uzasno boljela leda kao da cu dobit mengu. I imala sam onaj osjecaj evo samo sto ne procurim. To mi se dogodilo prije plusa i par puta nakon, ali sinoc su me bas jako boljela i sva sam bila napuhana. Toliko me bilo strah da je muz morao ici sa mnom na wc jer sam bila uvjerena da cu prokrvarit. 
    Inace stvarno strogo mirujem kako mi je i doktorica rekla. Od 23.7. Od plusa doslovno 99% vremena lezim. 
    Od simptoma imam samo nabreknue grudi, bolne nekad vise nekad manje. I skuzila sam da mi kosa jako opada. Puno vise nego normalno. Ne znam je li to simptom.
    Mucnina nemam! To me skroz brine, sve cure stalno o tim mucninama pricaju, a meni nista. Zadnju betu sta sam vadila bila je preko 66 000 (u 6tt). Mislila sam to je bas visoka beta, dovoljna za taj simptom, ali evo nista do sada.
    Zvala sam doktoricu, ona mi je samo rekla idalje strogo mirovanje i terapija, a pregled za 2 tj, tad bi trebala i nifty raditi.
    Je li koja od vas osjecala takve bolove u ledima povremeno u ovom periodu trudnoce?

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Green

    Tea jooj i ja čekam te tajice u Lidlu pa molim te viči kad dodju u ponudu opet! 🙈🙈🙈❤️


    Potpisujem, ona koja prva vidi, nek javi! :D

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Marelica ja bi rekla da je to sasvim normalno ako nemaš i bolove u trbuhu i krvarenje usput. Problem je kad su svi ti simptomi zajedno. 
    Ne možep ništa drugo nego mirovat i vjerovat da je sve u redu. Znam jako dobro kako ti je i vjeruj mi da radiš max što možeš već, više od toga ne možeš osim ostat pozitivna i skrenut si misli.

    [lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Malamarelica, ja nisam ni jednom povracala, tako da ne gledaj na to kao minus. Uzivaj u toj sreci!
    Mene osobno leda nisu toliko boljela, ne znam za druge cure. Ali me bolio desni jajnik, kao i uvijek pred mengu. Svaka od nas ima drugacije tijelo, i tko zna kako se svakoj namjesta bebulja. Slusaj sebe i svoje tijelo. Ako ti se odmara, odmaraj, ako zelis biti aktivna, budi ali ipak s oprezom, bar dok ne prode odredeni period. 
    I slusaj doktoricu :) sretno!

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Nemam, hvala Bogu. Nadam se da necu ni imati. Ok, hvala

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Cure, ja sam danas 9+2. Druga trudnoca. U prvoj spontani, tj missed ab.
    Sad u ovoj imala sam u 6tt smedje krvarenje, dobila utrogestan i normabel. Na pregledu sam bila i prosli tj. Sve odgovaralo 8 tt.
    Sinoc su me uzasno boljela leda kao da cu dobit mengu. I imala sam onaj osjecaj evo samo sto ne procurim. To mi se dogodilo prije plusa i par puta nakon, ali sinoc su me bas jako boljela i sva sam bila napuhana. Toliko me bilo strah da je muz morao ici sa mnom na wc jer sam bila uvjerena da cu prokrvarit.
    Inace stvarno strogo mirujem kako mi je i doktorica rekla. Od 23.7. Od plusa doslovno 99% vremena lezim.
    Od simptoma imam samo nabreknue grudi, bolne nekad vise nekad manje. I skuzila sam da mi kosa jako opada. Puno vise nego normalno. Ne znam je li to simptom.
    Mucnina nemam! To me skroz brine, sve cure stalno o tim mucninama pricaju, a meni nista. Zadnju betu sta sam vadila bila je preko 66 000 (u 6tt). Mislila sam to je bas visoka beta, dovoljna za taj simptom, ali evo nista do sada.
    Zvala sam doktoricu, ona mi je samo rekla idalje strogo mirovanje i terapija, a pregled za 2 tj, tad bi trebala i nifty raditi.
    Je li koja od vas osjecala takve bolove u ledima povremeno u ovom periodu trudnoce?

    I ja sam imala smedjarenje u 6tt, na hitnu i sve je ok bilo. Isto imala zadnji missed ab i još puno toga iza sebe.. znam da si u strahu, jer sam i ja. Probaj se opustiti i ne razmišljati o lošim stvarima ☺️
    Maternica ti se širi i normalno da te sve boli, trbuh, ledja.. i meni je na početku kosa dosta otpadala, sad više ne toliko. Što se tiče mučnina, ja sam ih imala, ali ima cura koje ih nemaju.
    Drži se još dva tjedana, pa ćeš biti mirnija kad vidiš da je sve u redu ❤💪

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.