Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    nina_1805 hello 🌸 tvoj termin je tocno tjedan poslije mog.. tu smo negdje 😃
    Strah koji si prozivjela prilikom krvarenja ne mogu ni zamislit, ali hvala Bogu rijeci doktora zvuce super ❤
    “Polip koji nije ni blizu bebi” 👌👌
    Kada si prethodno radila papu? Mozda ju uopce ne rade zbog polipa vec su uocili da je proslo vise od godinu dana 🤷‍♀️
    U svakom slucaju, drzim fige da rezultat bude idealan.. a cak i da nesto bude odudaralo nije frka, vazno je samo znati u cemu je problem da se posljedice mogu prevenirati
    Budi bez brige, opusti se i uzivaj u ovim lijepim tjednima 💗
    BlueMoon trudnicki jastuk sam mislila kako je jako vazna investicija i stvarno sam ga imala namjeru uzeti, no kako su tjedni prolazili skuzila sam da je posve bespotreban (barem meni)
    Namjestim oko sebe 2,3 jastuka, kao sto sam radila i prije trudnoce haha, i meni je super 
    ovčica nekako mi je krevetic puno manji stres tj nikakav naspram kolica
    Odlucili smo se za jedan bijeli iz Lesnine, 800kn
    Meni je najvaznije i ustvari jedino vazno da se moze podesavat na 3 nivoa
    A madrac cemo uzeti Dormeo Baby za 600kn
    zvončica27 pozdraav 🌞🌞🌞
    Duphaston sam pila pa skoro mjesec i pol (🤔🤔) isto zbog blagog krvarenja u 6tt, koje je hvala Bogu jednako brzo kako je doslo, i proslo ❤
    Sto se kilaze tice evo imam pregled danas pa cu znati tocno, sa 19+5 sam bila na +0,5kg
    Na prehranu ne pazim, nisam pazila ni prije trudnoce… jedem sto god mi se jede, kad god mi se jede
    Ima dana kad od vrucine i sparine nista nemam volje pojest, a ima dana kad samo redam obroke haha
    I da imam neke posebne trudnicke zelje bas i nemam 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Trudnocu sam zapocela sam 58,5kg, sad sam na 59kg
    Odjeća - uzela sam preko asosa jedne trudnicke traperice, i planiram uzet one Lidlove trudnicke tajice.. mislim da ce mi to bit dovoljno da prezivim jesen
    Ne radim, pa ne moram smisljat odjevne kombinacije za posao.. a kad se zaredaju kisni dani ionako necu imat kuda ic ⛈⛈😍
    Sad preko ljeta mi je super, zivim u haljinicama i kombinezonima

    [lilypie.com]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Tea jooj i ja čekam te tajice u Lidlu pa molim te viči kad dodju u ponudu opet! 🙈🙈🙈❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Tea , kako stojis s kilazom, jel na pregledu bilo sve ok? Meni je gin rekla da ju je brinulo sto ne dobivam na kilazi, ali da je sad evo krenulo.
    Da, slazem se zvončica, bitno je sve umjereno :) ne vidim jos da mi je strasno povecao apetit, mogu jesti sve.
    Cure zadnje dane me svbi trbuh. Ima li netko slican problem?

    [lilypie.com]

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Nina, nemam iskustva i nije mi poznato. Normalno je da se brines, ali cim doktor kaze da je s bebom sve u redu, to puno govori. Javljaj nam dalje, drzim fige da sve bude super 

    [lilypie.com]

  • Avatar BlueMoon

    BlueMoon

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Gin mi je rekla da bi bilo dobro da prestanem raditi ili bar da se vise setam, radim uredski posao i sjedim puno, kaze da mi svi organi pritiscu maternicu i da je beba stalno stisnuta, ne doslovno tim rijecima al tako sam ja shvatila. Sto vi mislite?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Green

    Tea jooj i ja čekam te tajice u Lidlu pa molim te viči kad dodju u ponudu opet! 🙈🙈🙈❤️


    Dogovoreno haha 😄💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    BlueMoon

    Tea , kako stojis s kilazom, jel na pregledu bilo sve ok? Meni je gin rekla da ju je brinulo sto ne dobivam na kilazi, ali da je sad evo krenulo.
    Da, slazem se zvončica, bitno je sve umjereno :) ne vidim jos da mi je strasno povecao apetit, mogu jesti sve.
    Cure zadnje dane me svbi trbuh. Ima li netko slican problem?


    Pregled mi je u 13:20 🙈🙈
    A taj svrbez ti je normalan, koza trbuha se siri.. ja se nekad znam cesat, a da ni ne registriram 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    BlueMoon

    Ginmi je rekla da bi bilo dobro da prestanem raditi ili bar da se vise setam, radim uredski posao i sjedim puno, kaze da mi svi organi pritiscu maternicu i da je beba stalno stisnuta, ne doslovno tim rijecima al tako sam ja shvatila. Sto vi mislite?


    Pa i ja sam cula da je najgore od svega dugo sjedenje
    I lezanje i setnja i lagana tjelovjezba, sve je navodno bolje od sjedenja
    Ako je to jedini razlog zbog kojeg razmatras da prestanes raditi, nemoj
    Bolje pravi pauze svakic cca 45min, da se malo protegnes i prosetas

    [lilypie.com]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Ja isto radim uredski  posao ali se prošećem minimalno svakih sat vremena. Bar do wca ako ništa. Ili do kolegice na kavu ili malo poćakulaš.
    Ali nitko mi nije rekao da bi to moglo biti ikakav problwm dok god je beba uredno smještena i posteljica gdje treba biti.
    Beba je zaštičena u svakom trenutku plodnom vodom oko sebe, nije sad baš da ju tvoja slezena može lupit u glavu il nešto 😂😂
    Nemoj se sekirati stvarno, ne znam zašto te straši tako ukoliko je s bebicom sve u redu. Malo se razgibaj svako toliko i to je sasvim ok. Popodne prošeći vani.

    [lilypie.com]

  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    U kojem ste tjednu (ako jeste) podizale paket za trudnice u dm-u? 😀 Ja sam planirala danas, iako mi je trbuh još uvijek mali pa ne znam hoće li me čudno gledati na kasi 🤣 al briga me 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.