Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marlene 1

    Marlene 1

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Lei_Be
    Ako želiš možeš nam se priključiti u whatsapp grupi..dosta smo aktivne i prenosimo si iskustva! Budes li htjela javi

    25.12. Baby L 💜

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    Gdje ste žene, ima li koga? ☺️
    Kako ste? Kako bebači? 🥰


    Na wocapu smo 🙈 da, javi nam se ako se zelis pridruziti :)
    Kako si ti? Kako je bruno?
    Mi smo dobro, raste brzo kao sto sam i ocekivala, krenuli smo i s kasicama!
    Btw, trebalo mi je da se sjetim sifre za forum 😂

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Bebac9697

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke, ne znam da li je ovo pitanje za pvu temu, ili ako ima neka druga tema za ovo uputite me 😊😄Naime, zadnja menstruacija mi je bila 10.4.2021
    28.4 mi je se pojavilo smeđi trag na papiru i malo tragova krvi. Po aplikaciji sada mi kasni 9 dana, danas sam radila test koji je negativan 🥺
    Od simptoma imam malte ne sve, blagu mucninu slabost, blage grceve u stomaku i donjem dijelu leđa kao da cu svaki cas dobiti i grudi su natekle, jedan dan su bolile a vec sada samo uvecane za 3x vise 😄 bez bolova,sada kada pogledam ti svi simptomi spadaju i u trudnocu a i u PMS.
    Moje pitanje glasi da li je potrebno cekati jos par dana pa da opet uradim test, ili bi ipak vec trebalo pokazati pozitivno ako sam 🤰.? Ili ipak da se narucim kod svoje gin. Iza sebe imam neuspjelu trudnocu prije godinu dana(blighted ovum)
    Ako koja ima slicno iskustvo pisite, ili savjet neki :) 

    🧔-34
    🙎‍♀️-24
    5/2020 blighted ovum. u 9tt 💔

  • Avatar Marlene 1

    Marlene 1

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Mala marelice ako čitaš nekad forum javi se ! Često te spominjemo i mislimo na tebe 

    25.12. Baby L 💜

  • mamamartyna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, nova sam ovdje Vidim da postoji whatsap grupa. Može li me netko ubaciti?

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Marlene 1

    Mala marelice ako čitaš nekad forum javi se ! Često te spominjemo i mislimo na tebe


    Cureee, nakon milijun godina evo me na forumu. Prosli smo pakao… pakao, ali evo moj decko je 6 mjeseci i praaavi je sarmer. Hvala vam na svakoj rijeci podrske. Bila sam neuracunjiva, ali na kraju je ispalo da sam imala takav strah s razlogom. Mame znaju, uvijek! Jos se nisam psihicki bas oporavila pa ne volim pricati o svemu ni sjecati se. Zivim svoje najljepse dane i zahvaljujem Bogu 🙏 Nadam se da ste mi sve dobro, a svim mamama koje su nekaf ovo citale zelim reci da nikad ne odustajete ako sumnjate da nesto nije ok i briga vas sta vam tko kaze ili vas odgovara od pregleda ili uvjerava fa ste ludi, ma sta god, tjerajte svoje! Bolje ispasti blesav nego da se nesto lose dogodi. I da, prodje i tih 9 mjeseci, nije vjecno tako. 😘😘😘😘😘

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • MissKitty

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    mamamartyna

    Drage mame, nova sam ovdjeVidim da postoji whatsap grupa. Može li me netko ubaciti?


    Pošalji broj moba na mail naveden u potpisu

    vikica1810@gmail.com

  • MissKitty

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Marlene 1

    Mala marelice ako čitaš nekad forum javi se ! Često te spominjemo i mislimo na tebe

    Cureee, nakon milijun godina evo me na forumu. Prosli smo pakao… pakao, ali evo moj decko je 6 mjeseci i praaavi je sarmer. Hvala vam na svakoj rijeci podrske. Bila sam neuracunjiva, ali na kraju je ispalo da sam imala takav strah s razlogom. Mame znaju, uvijek! Jos se nisam psihicki bas oporavila pa ne volim pricati o svemu ni sjecati se. Zivim svoje najljepse dane i zahvaljujem Bogu 🙏 Nadam se da ste mi sve dobro, a svim mamama koje su nekaf ovo citale zelim reci da nikad ne odustajete ako sumnjate da nesto nije ok i briga vas sta vam tko kaze ili vas odgovara od pregleda ili uvjerava fa ste ludi, ma sta god, tjerajte svoje! Bolje ispasti blesav nego da se nesto lose dogodi. I da, prodje i tih 9 mjeseci, nije vjecno tako. 😘😘😘😘😘


    Draga malamarelice, hvala što si se javila, jako smo se brinule. Najvažnije da ste ti i mali anđelek dobro! Kao što vidiš, imamo whats App grupu pa javi na ovaj dolje mail ako se želiš priključiti. Drz'te se ti i bebač! 💓💙

    vikica1810@gmail.com

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Marlene 1

    Mala marelice ako čitaš nekad forum javi se ! Često te spominjemo i mislimo na tebe

    Cureee, nakon milijun godina evo me na forumu. Prosli smo pakao… pakao, ali evo moj decko je 6 mjeseci i praaavi je sarmer. Hvala vam na svakoj rijeci podrske. Bila sam neuracunjiva, ali na kraju je ispalo da sam imala takav strah s razlogom. Mame znaju, uvijek! Jos se nisam psihicki bas oporavila pa ne volim pricati o svemu ni sjecati se. Zivim svoje najljepse dane i zahvaljujem Bogu 🙏 Nadam se da ste mi sve dobro, a svim mamama koje su nekaf ovo citale zelim reci da nikad ne odustajete ako sumnjate da nesto nije ok i briga vas sta vam tko kaze ili vas odgovara od pregleda ili uvjerava fa ste ludi, ma sta god, tjerajte svoje! Bolje ispasti blesav nego da se nesto lose dogodi. I da, prodje i tih 9 mjeseci, nije vjecno tako. 😘😘😘😘😘


    I meni je drago sto si se javila! Neka je sve lose iza vas, uzivajte u svom malom cudu! ❤️🥰❤️

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marlene 1

    Marlene 1

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Mala marelice Sto puta si mi prošla kroz glavu. Često bi dolazila na forum Vidit jesi se javila! Bit ćeš dobro ❤️ Drago mi je da je sve na kraju prošlo dobro ! 🥰

    Ako se želiš priključiti na whatsapp slobodno . Između sebe dijelimo iskustva i stvarno smo potpora jedna drugoj! 

    25.12. Baby L 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.