Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Alea

    Drage mame molim bih vase misljenje
    Imam bebu od 6 i pol tj, i od ponedjeljka do danas po mojoj vagi nije dobila na kilazi, ne vidim nikakve lose promjene kod nje, smatrate li da trebam zvat ped ili jos malo pricekati?
    Hvalaa


    Kakvu vagu koristiš? Jel u ponedjeljak beba vagana na istoj vagi ili?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Bas vagu za bebe, iako ne mogu tvrditi da je 100 % tocna,da da na istoj vagi

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Alea Mi smo isto imali problema sa vagom,i to kad je dolazila  patronažna. Znači vagali smo ju 3 puta za redom i svaki puta je pokazivalo drugačiju kilažu. Ja sam se uspaničila i tražila sam od patronažne da mi dogovori pregled kod pedijatrice,s čume se ona složila i na sam badnjak smo bile na kontroli. Vaga od patronažne sestre je kazala skoro 500g manje bego vaga od pedijatrice. Cura je svo vrijeme bila vesela i nisam primjetila nikakve promjene ali me to kopkalo i tražila sam pregled pedijatra. Jel ti beba ima uredno popišane pelene? 

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Mujgica

    Alea Mi smo isto imali problema sa vagom,i to kad je dolazila patronažna. Znači vagali smo ju 3 puta za redom i svaki puta je pokazivalo drugačiju kilažu. Ja sam se uspaničila i tražila sam od patronažne da mi dogovori pregled kod pedijatrice,s čume se ona složila i na sam badnjak smo bile na kontroli. Vaga od patronažne sestre je kazala skoro 500g manje bego vaga od pedijatrice. Cura je svo vrijeme bila vesela i nisam primjetila nikakve promjene ali me to kopkalo i tražila sam pregled pedijatra. Jel ti beba ima uredno popišane pelene?


    Mujgica

    Alea Mi smo isto imali problema sa vagom,i to kad je dolazila patronažna. Znači vagali smo ju 3 puta za redom i svaki puta je pokazivalo drugačiju kilažu. Ja sam se uspaničila i tražila sam od patronažne da mi dogovori pregled kod pedijatrice,s čume se ona složila i na sam badnjak smo bile na kontroli. Vaga od patronažne sestre je kazala skoro 500g manje bego vaga od pedijatrice. Cura je svo vrijeme bila vesela i nisam primjetila nikakve promjene ali me to kopkalo i tražila sam pregled pedijatra. Jel ti beba ima uredno popišane pelene?


    Je, piski puno, ma najradje bi bacila tu vagu jer mi se cini da samo bezveze radim stres, a mozda je samo vaga kriva

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Alea Meni je patronažna ostavila svoju vagu par dana pa smo kontrolirali težinu ali i meni je to stvaralo samo stres. Poslije sam se prestala opterečivati sa time jer vidim da je bebica vesela i da napreduje makar dobiva manje na težini. Nisu sva djeca ista i ne nabiru svi isto. Baš zbog tih problema nisam kupovala svoju vagu jer mislim da bi izludila 😁😁

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Alfa i ja mislim da nemaš razloga za brigu… ako je beba vesela i pelene joj budu pune sve je ok… meni je u početku mali dobivao jako malo na kilaži ali zato šta je bio velika beba i moje mlijeko mu nije bilo dovoljno, poslije se to promjenilo kada sam dodala dohranu na preporuku pedijatrice… ali i u tom prvom periodu je bilo ok i nije bilo potrebe za extra pregledom.
    Evo ja jučer dogovorila krstitke, trajalo sve par minuta i jedine mjere će biti nošenje maski i do najviše 25 osoba (ali mi i planiramo manje ljudi). Ako se te mjere ne promjene u tih par tjedana 🤷‍♀️🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Nova19 Ajde super da ste to rijesili 🙂🙂 Feštica će biti doma ili? 

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Da, kod mojih samo nas par na roštilju u dvorištu, ako vrijeme bude ok…
    Noćas je mali imao tako jaku bol da ga je oblio hladan znoj 😢
    Vrištao je, bio je znojan i hladan… trajalo jedno 10 min… jel ima neka iskustva sa time? Skoro smo išli na hitnu ali se smirilo i od onda je ok, nema temperaturu i veseo je 🤷‍♀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima! :)

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Gdje ste žene, ima li koga? ☺️
    Kako ste? Kako bebači? 🥰

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.