Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Mujgica dobila sam odgovor da se mogu javiti u župu u radnom vremenu za dogovor oko termina i da su mjere da se nosi maska… imat ću više detalja kada dogovorimo krštenje pa ti javim…
    Grupa je aktivna ali jako slabo nažalost jer su uglavnom sve cure otišle na watssup 🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Nova19 moze javi…hvala 🙂 a steta sto je grupa slabo aktivn…bas sam mislila da cemo se ovdje druziti i razmjenjivati iskustva…bila sam u grupi u kojoj su starija djeca i mame se bas ljepo druze…da je barem i tu kod nas tako 🙂

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Nova19

    Bok cure! Jel neka od vas već krstila bebu? Mi mislimo zo obaviti krajem travnja pa me zanima kako ide s obzirom na covid?


    Mi smo htjeli ovo ljeto, ali izgleda da ćemo prebacit za sljedeću godinu 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu


    Pozdrav cure, znaci kad sam bila na prvom pregledu vidjela se  pravilna gestacijska vrecica i žumanje..
    Po M mi je trebalo biti 6 + ali po ultrazvuku je bila manja i nije se vidio plod.
    Isla sam cadit betu koja je prvo 19.3 bila 840, a 23.3 je bila 1600 znaci porasla je ali se nije poduplala kako bi trebalo. Naravno ja odma sva u panici ali mi je rekla moja privatna ginekologica nek ne mislim odma pesižisticno da ne mora biti d avude los ishod. Ima li koja slicna iskustva? Iduci pregled mi je za tjedan dana.
    Nemam uopce bolove, ni smedi iscjedak, aamo bočne grudi. HeLp s iskustvima???? 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Pozdrav cure, znaci kad sam bila na prvom pregledu vidjela se pravilna gestacijska vrecica i žumanje..
    Po M mi je trebalo biti 6 + ali po ultrazvuku je bila manja i nije se vidio plod.
    Isla sam cadit betu koja je prvo 19.3 bila 840, a 23.3 je bila 1600 znaci porasla je ali se nije poduplala kako bi trebalo. Naravno ja odma sva u panici ali mi je rekla moja privatna ginekologica nek ne mislim odma pesižisticno da ne mora biti d avude los ishod. Ima li koja slicna iskustva? Iduci pregled mi je za tjedan dana.
    Nemam uopce bolove, ni smedi iscjedak, aamo bočne grudi. HeLp s iskustvima????


    Ja nemam iskustva s tim jer nisam vadila betu samo sam napravila test koji je bio pozitivan. 😁😁 Imala sam smeđi iscjedak i neke tupe “bolove” u donjem dijelu trbuha. Po tome sam bila 90% sigurna da sam trudna prije nego sam napravila test, jer nikad nisam tako nešto osječala kad mi je menga znala kasniti. Držim fige da sve dobro prođe i javi rezultat kakav bude. 🤞🤞🤞

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    LeiBe Kolko će bebač biti star kad ga mislite krstiti? Pitam zato jer kod mene svečenik kori roditelje kad dugo čekaju sa krstitkama. Ja se ne obazirem na njega jer ćemo se prilagoditi sadašnjoj situaciji

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Nova, sta je sa nalazima, terapijom i dojenjem?
    Kako sam skuzila dosta cura sa ovog foruma planira krstiti u 4 mjesecu. Bebe ce imati oko 4/5 mjeseci. 

    Mujgica, dobrodosla. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Santina Hvala 🙂🙂 Naša će imati u 6-om mjesecu 6 mjeseci i tad planiramo krstitke. Prije jednostavno ne stignemo jer imamo zabilježene svatove,ako će se moći održati naravno

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mujgica

    LeiBeKolko će bebač biti star kad ga mislite krstiti? Pitam zato jer kod mene svečenik kori roditelje kad dugo čekaju sa krstitkama. Ja se ne obazirem na njega jer ćemo se prilagoditi sadašnjoj situaciji


    Rođen je 09.01. ove godine.. planirali smo u 7mj, ali mislim da ništa od toga, nego iduće godine.. tad će imat godinu i pol.. i meni je draže da se beba krsti kad je mala ali ne želimo prolazit te sve procedure i maske i slično 🥴
    A neki svećenici si jednostavno previše daju za pravo 😁

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar Mujgica

    Mujgica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Lei_Be  možeš mi objasnit kako da napravim ovaj Lilypie što piše kolko je beba stara? Pokušavam sama skužiti ali mi nejde baš 🙈🙈🤭

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.