Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Ana potpuno te razumijem. Mi smo radili svadbu za 250 ljudi. To je kod nas u Hercegovini mala svadba. Taj dan je protekao savrseno,uzivala sam,ali cijeli tjedan prije sam proplakala. Najprije su me prijateljice razocarale,zbog toga sam bila toliko u depresiji da muz nije znao sta ce samnom. Al ne zelim nikad vise o njima pricat,toliko razocaranje u zivotu nisam dozivjela nikad,a pogotovo od nekog ko ti je se kleo da si mu “sestra”,sve na svijetu….. Al rijesila sam tako neke ljude iz zivota,mozda je tako najbolje,sada bar znam tko su mi prijatelji,i uzivam s onima koji zasluzuju moju paznju.
    Eto malo sam se ispuhala,2 godine je proslo al i dalje boli evo suze idu same.. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Barbie super za pregled 😍😍 i cestitke jos jednom na deckicu 💙 slikica je suuuper 😁 jel ti mozda doktorica rekla tezinu bebaca..
    Mali od Vide je šećer samo takav 😍😍💙


    hvala svima na čestitkama 💓

    je, beban ima 259 grama 💓

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Cure, čitam sve redovito i marljivo zapisujem novosti.
    Upravo smo na putu za Zagreb, sutra idem malo raditi, u subotu svadba, a u nedjelju grizem nokte i slavim zlato 
    Čestitam curama koje su bile na pregledima i druškale se s bebama. 
    Ja imam dioptriju -3.00 i -3.50 i čula sam recimo da se lasersko skidanje dioptrije ne preporuča ženama koje još planiraju rađati jer im se dioptrija može na porodu “vratiti na staro”, ali nisam čula za carski rez. Zapisat ću si da idući put na pregledu pitam dr.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Pticaselicazgst

    Barbie super za pregled 😍😍 i cestitke jos jednom na deckicu 💙 slikica je suuuper 😁 jel ti mozda doktorica rekla tezinu bebaca..
    Mali od Vide je šećer samo takav 😍😍💙

    hvala svima na čestitkama 💓

    je, beban ima 259 grama 💓


    Hvala ti 🤗🤗 veliki beban 😍💙 imas jos kakve mjere?  Ja u ponedjeljak imam kontrolu pa cisto da mogu usppredit s obzirom da smo par dana razlike. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    blaza.14b

    Ana potpuno te razumijem. Mi smo radili svadbu za 250 ljudi. To je kod nas u Hercegovini mala svadba. Taj dan je protekao savrseno,uzivala sam,ali cijeli tjedan prije sam proplakala. Najprije su me prijateljice razocarale,zbog toga sam bila toliko u depresiji da muz nije znao sta ce samnom. Al ne zelim nikad vise o njima pricat,toliko razocaranje u zivotu nisam dozivjela nikad,a pogotovo od nekog ko ti je se kleo da si mu “sestra”,sve na svijetu….. Al rijesila sam tako neke ljude iz zivota,mozda je tako najbolje,sada bar znam tko su mi prijatelji,i uzivam s onima koji zasluzuju moju paznju.
    Eto malo sam se ispuhala,2 godine je proslo al i dalje boli evo suze idu same..


    u potpunosti te shvaćam. ne radi se o vjenčanju, ali duboko me razočarala cura za koju sam mislila da ćemo u starosti sjediti u nekom parku i pričati o unučadi.

    dala sam joj više prilika, nisam htjela samoj sebi priznati tko je ona zapravo. kad sam shvatila konačno, povrijedila me užasno. jer sam joj otvorila srce, dušu i svoj dom. prekinule smo sve odnose, a prije možda mjesec dana je sjela u kafić slučajno pored mene i frendice. nije ni pozdravila. samo me promatrala kao nek guja. želudac mi se okrene kad se sjetim da sam ju smatrala najboljom prijateljicom. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst


    Hvala ti 🤗🤗 veliki beban 😍💙 imas jos kakve mjere? Ja u ponedjeljak imam kontrolu pa cisto da mogu usppredit s obzirom da smo par dana razlike. 😊


    piše FL 2,87 cm. mislim da je to bedrena kost. G.A. 18w2d. onda BPD 4,41 cm. nemam pojma kaj je to 😂 AC 13,18 cm. mislim da je to dužina bebana. EFW 259g i G.A. 18w5d.

    eto, ako je pomoglo 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Pticaselicazgst


    Hvala ti 🤗🤗 veliki beban 😍💙 imas jos kakve mjere? Ja u ponedjeljak imam kontrolu pa cisto da mogu usppredit s obzirom da smo par dana razlike. 😊

    piše FL 2,87 cm. mislim da je to bedrena kost. G.A. 18w2d. onda BPD 4,41 cm. nemam pojma kaj je to 😂 AC 13,18 cm. mislim da je to dužina bebana. EFW 259g i G.A. 18w5d.

    eto, ako je pomoglo 😊


    Hvala ti 🤗😘

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ana89

    Plakala sam i ja danas, dvaput,triput. Osjećam se posrano i glupo dva dana prije vjenčanja.Ljudi misle da mogu prenositi svoju negativu na mene, miješati nos u svašta, stavljati me pred gotov čin i očekuju da radim kompromis ja. Svaki put. Ja nisam htjela 20 ljudi na vjenčanju, napravilo se. Nisam htjela neke rasporede po kući, koji su rezultirali da sam zaključila da mene ništa ne pitaju.Nisam svašta nešto htjela, pa mi se nameće. Uključujući i osobne frustracije nekih ljudi. Sve preispitujem. Što mene ne poštede barem malo. Hormonalna i osjetljiva, trudna 19 tj i još me drkaju, a još sam i mladenka…ako ovako nastave, možda😑….


    Ana moj savjet ti je da čuvaš sebe i bebicu i mužića… Ja sam prošla pa ajmo reć raspad sistema 2 tjedna prije svadbe. Upravo sav cirkus od tada pa do dana vjenčanja je nešto što će me pratiti cijeli život i kad se sjetim tog dana više mi se u želucu okrene nego da mi se vrate lijepe uspomene. Čak mislim da sav stres je i rezultirao prijevremenim porodom jer drugog uzroka nisu našli…
    Tako da kako ja kažem goni to sve u…. Uživaj u svom danu i bebici 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    barbiemama

    blaza.14b

    Ana potpuno te razumijem. Mi smo radili svadbu za 250 ljudi. To je kod nas u Hercegovini mala svadba. Taj dan je protekao savrseno,uzivala sam,ali cijeli tjedan prije sam proplakala. Najprije su me prijateljice razocarale,zbog toga sam bila toliko u depresiji da muz nije znao sta ce samnom. Al ne zelim nikad vise o njima pricat,toliko razocaranje u zivotu nisam dozivjela nikad,a pogotovo od nekog ko ti je se kleo da si mu “sestra”,sve na svijetu….. Al rijesila sam tako neke ljude iz zivota,mozda je tako najbolje,sada bar znam tko su mi prijatelji,i uzivam s onima koji zasluzuju moju paznju.
    Eto malo sam se ispuhala,2 godine je proslo al i dalje boli evo suze idu same..

    u potpunosti te shvaćam. ne radi se o vjenčanju, ali duboko me razočarala cura za koju sam mislila da ćemo u starosti sjediti u nekom parku i pričati o unučadi.

    dala sam joj više prilika, nisam htjela samoj sebi priznati tko je ona zapravo. kad sam shvatila konačno, povrijedila me užasno. jer sam joj otvorila srce, dušu i svoj dom. prekinule smo sve odnose, a prije možda mjesec dana je sjela u kafić slučajno pored mene i frendice. nije ni pozdravila. samo me promatrala kao nek guja. želudac mi se okrene kad se sjetim da sam ju smatrala najboljom prijateljicom.


    Nekako mi poznata ta priča, ali toj priči ja više ne dam mjesta u svojim mislima… Tako da samo pozitiva i dobri ljudi :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Barbie, što je to bio anomaly scan ili običan uzv?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.