Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Cure, ima koja dioptriju? 
    Kolegica s posla mi je bacila bubu u uho kako ću morati na carski rez radi dioptrije, ali nekako mislim da mi nije dioptrija toliko kritična da bi to bila indikacija za carski rez. Nisam sad bila na pregledu nekih godinu i pola, svakako bih trebala otići u sljedeća 2-3 mjeseca. Trenutno sam na -3.00 i -3-50, pretpostavljam da je nešto i rasla nakon zadnjeg pregleda, ali opet mi se to ne čini dovoljno visoko da bih morala na carski. Zna netko nešto više o tome? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Ja sam se registrirala prije 10 dana, popunila ono sve i dobila odmah mail potvrde. A jucer sam dobila i mail u kojem je neko Osobno pismo od njih i kazu da ce poslati paket na adresu pa sad cekam 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    imam na jednom oku visoku dioptriju, a na drugom skoro ništa. nitko me nije pitao za dioptriju i pretpostavljam da to nije važno.

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Hm, važno je, samo ne znam koji je neki limit. Znam ih dosta koje su morale na carski radi visoke dioptrije, ali kontam da moje nije baš toliko kritično, ovo su sve slučajevi s dioptrijom preko 10. A ja nosim leće i osim ako sama ne napomenem, dr. ne može ni znati da imam dioptriju. Baš ću pitati na sljedećem pregledu. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kolačići

    Kolačići

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    A u kojem si ti sad tjednu? Ovo moje drago dijete na ultrazvuku gimnasticira a ja gledam i ne vjerujem da ga ne osjetim. 

  • Avatar Kolačići

    Kolačići

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    4Mommy

    Kolačićija sam u prvoj trudnoći negdje oko 20 tj, trenutno nisam sigurna jesu ovo bebe šta osjećam, više kao neka migoljenja 😍


    Znači nije frka, bez obzira što me svi ispituju….. i čude se. I na ultrazvuku moje drago dijete gimnasticira pa se i ja čudim.

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    AllieH

    Hm, važno je, samo ne znam koji je neki limit. Znam ih dosta koje su morale na carski radi visoke dioptrije, ali kontam da moje nije baš toliko kritično, ovo su sve slučajevi s dioptrijom preko 10. A ja nosim leće i osim ako sama ne napomenem, dr. ne može ni znati da imam dioptriju. Baš ću pitati na sljedećem pregledu.


    sad sam baš išla guglati. neki doktori kažu da je to zastarjelo razmišljanje, neki se slažu. tko će ga znati. ako me nitko ne bude pitao za dioptriju, ne budem sama napominjala.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

     Napadam ih već 2 dana. Onda sakrijem od sebe same. Primjetila sam kako svaki put kad me nešto novo tražim doživim novi krug širenja. 😋😋😋☺️ 
    Meni hipp nije pred 2,3 tjedna poslao nikakvo pismo da će mi paket poslati, ali aktivacijska kod je prošao, potvrđen.
    I ja bi htjela više osjetiti bebu. Ne ove povremene vibracije samo, koje jedva prepoznam.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    zadranka86

    Pticaselicazgst

    Tena stvarno imas specificnu situaciju, nadam se da ce beta pokazat stvarno stanje stvari 🙏
    Meni stigao paket od hippa danas, super je ima svegaaaa: vlazne maramice, ulje za trudnice, gel za tusiranje, zastitna krema, losion, krema jos neka, komprese za bolne bradavice kod dojenja. Bas su dragi 😍

    Draga koliko si cekala paketic..ja san isto se prijavila ima dest dana..pa cekam

    Imala sam problem sa registracijom na hipp. Ja sam se prijavila prije nekih mjesec dana i onda sam prije 2 tjedna skuzila da se zapravo nisam registrirala jer mi racun nije bio aktivan. Onda sam se prijavila sa muzevog maila prije 2 tjedna i eto danas mi je stiglo.

    Sad ne znam dal je ovo ipak poklon na moju ili muzevu registriranu mail adresu 🤨 malo sam ga zakomplicirala 😏


    😆😆😉😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    AllieH

    Cure, ima koja dioptriju?
    Kolegica s posla mi je bacila bubu u uho kako ću morati na carski rez radi dioptrije, ali nekako mislim da mi nije dioptrija toliko kritična da bi to bila indikacija za carski rez. Nisam sad bila na pregledu nekih godinu i pola, svakako bih trebala otići u sljedeća 2-3 mjeseca. Trenutno sam na -3.00 i -3-50, pretpostavljam da je nešto i rasla nakon zadnjeg pregleda, ali opet mi se to ne čini dovoljno visoko da bih morala na carski. Zna netko nešto više o tome?


    Da ja imam dioptriju,i isto mi je prijateljica to rekla. Al ona ima dioptriju preko 10.
    Kod mene je razlicita na oba oka,ima i - i +, nezz sad tocno koliko,al ne prelazi 2. Ona je meni rekla da nema veze kolika mi je dioptrija,svejedno moras na carski. Al valjda bi mi netko od doktora to spomenuo do sada,ne vjerujem bas u tu pricu.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.