Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ja isto imam dioptriju, i to -4,5 plus astigmatizam.. nosim naocale ali mi dokt nije nista spominjala jos.. moja mama takoder ima dioptriju i kaze kako je njoj nakon poroda pogorsao vid.. naravno, od tolikog naprezanja nije ni cudo da dioptrija skoci.. 
    Ja cu otici kod okulista kroz mjesec, dva i popricati s njim o tome. on ako smatra na temelju pregleda da se u porodu moze dodatno ostetiti vid moze pisati preporuku za porod carskim rezom…

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ja sam danas pitala u DM-u na blagajni i ženskica mi dala poklončić, da ih dijele dok ih ima na zalihi. 
    A što se tiče Hipp-a nikad mi nije stigao aktivacijski mail, katastrofa!

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Ja imam dioptriju nesto manje od - 2, sestra mi ima oko 3 4 nzn ni sama tocno i rodila normalno dvoje djece

    [lilypie.com]

  • Avatar Medi

    Medi

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Ja isto imam dioptriju, i to -4,5 plus astigmatizam.. nosim naocale ali mi dokt nije nista spominjala jos.. moja mama takoder ima dioptriju i kaze kako je njoj nakon poroda pogorsao vid.. naravno, od tolikog naprezanja nije ni cudo da dioptrija skoci..
    Ja cu otici kod okulista kroz mjesec, dva i popricati s njim o tome. on ako smatra na temelju pregleda da se u porodu moze dodatno ostetiti vid moze pisati preporuku za porod carskim rezom…


    Bruna, ista stvar je i kod mene, uz nešto malo manju dioptriju na jednom oku. Do sada ginekolog nije ništa spominjao, a ja nisam ni pitala. Hm… morat ću malo pronjuškati. Ako kaj saznaš piši!

    [lilypie.com]

  • Avatar Medi

    Medi

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Ja sam danas pitala u DM-u na blagajni i ženskica mi dala poklončić, da ih dijele dok ih ima na zalihi.
    A što se tiče Hipp-a nikad mi nije stigao aktivacijski mail, katastrofa!


    Pročitala sam na njihovim stranicama da su ukinuli Baby Bonus program… Kak tužno.. Baš sam se veselila tome. Imaju još onih ruksakića?

    [lilypie.com]

  • Avatar Medi

    Medi

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ana89

    Napadam ih već 2 dana. Onda sakrijem od sebe same. Primjetila sam kako svaki put kad me nešto novo tražim doživim novi krug širenja. 😋😋😋☺️
    Meni hipp nije pred 2,3 tjedna poslao nikakvo pismo da će mi paket poslati, ali aktivacijska kod je prošao, potvrđen.
    I ja bi htjela više osjetiti bebu. Ne ove povremene vibracije samo, koje jedva prepoznam.


    Hahahahahaa, ja sam počela napadat one Trolli kisele gumene bombone iz Mullera! Tak mi pašu makar mi sline cure od tog kiseliša! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Medi

    Medi

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Medi

    zadranka86

    Pticaselicazgst

    Tena stvarno imas specificnu situaciju, nadam se da ce beta pokazat stvarno stanje stvari 🙏
    Meni stigao paket od hippa danas, super je ima svegaaaa: vlazne maramice, ulje za trudnice, gel za tusiranje, zastitna krema, losion, krema jos neka, komprese za bolne bradavice kod dojenja. Bas su dragi 😍

    Draga koliko si cekala paketic..ja san isto se prijavila ima dest dana..pa cekam

    Drage cure,
    za poklon paketić ste se samo prijavile u HiPP BabyClubputem njihove stranice ili ste morale ispuniti neki zahtjev? Jako je slatko to što u poslali pa bi i ja…. :)

    Odes na stranicu i prijavis se 😊


    Jesam, uspkelo je! Tnx!! Valjda će stići, baš me zanima! 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ne mislim bas da moze biti zastarjelo razmisljanje, sigurno da moze utjecati ako se radi o velikom naporu, a ne mozemo nijedna znati koliko naporan ce nam biti porod. Samo sto vjerujem da ne moze biti isto ako netko ima dioptriju 3-4 ili preko 10. U svakon slucaju, pitat cu i svog oftalmologa, a i ginekologa. Zlu ne trebalo. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Medi

    Strudlica

    Ja sam danas pitala u DM-u na blagajni i ženskica mi dala poklončić, da ih dijele dok ih ima na zalihi.
    A što se tiče Hipp-a nikad mi nije stigao aktivacijski mail, katastrofa!

    Pročitala sam na njihovim stranicama da su ukinuli Baby Bonus program… Kak tužno.. Baš sam se veselila tome. Imaju još onih ruksakića?


    Je da, ukinuli su ga,zato to sad dijele dok imaju. Iskreno nisam vidjela ruksakiće, najbolje pitati :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hej komadi…bila na pregledu..napokon naletila na dr. Brozović. Sve mi lijepo objasnila. Trudnoća je propala ali se materica i dalje priprema kao da je plod tamo. Kaže da se stvorila nakupina koju embrij sprema da bi nastala posteljica..znaći da je plod bio u maternici ali se nije održao i sad moram sutra vaditi betu i ako je jako visoka morat ću na kiretažu pa ćemo vidjeti kaj ćemo dalje.
    Kaže da mora sumnjati na “molarnu” trudnoću i zato moram na kiretažu najvjerojatnije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.