Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Lasta

    Hello… Pocela sam citati jesenske bebe jer mi je termin 15.12. pa to je kao jos jesen, ali sad vidim da ste mi tu puno blize tjednima :D

    Ja sam trenutno 5+4… jos je rano, nisam bila ni kod dr, pa ne znam zapravo jel sve OK ali imam vec jednu curicu od godinu i 3 mjeseca pa sam spremna na sve, bitno da mi je ona živa i zdrava =)

    Sretno nam svima, da nam trudnoća u veselju prođe :D


    a mi 12.12.  😉  prva beba.m 25.4 cu bit 7 tj. i prvi pregled 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Evo i mene :) 
    Kasnila 11 dana pa isla napraviti test i to jucer poslije 23 sata.Pozitivan.Reko da prespavam pa cu ujutro i eto ga opet pozitivan.Dvije bas lijepe crte :)
    Danas zovem ginica za prvi pregled. Po kalendaru je 4-5 tjedana. Provjerila na M kalentaru   i jos na netu ono kao da izracuna kada je termin i ispalo 20.12. 
    Al sve cemo vidi i znat uskoro. Jos sam zbunjena i imam osjecaj da pise gluposti samo..

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Nunii

    Evo i mene :)
    Kasnila 11 dana pa isla napraviti test i to jucer poslije 23 sata.Pozitivan.Reko da prespavam pa cu ujutro i eto ga opet pozitivan.Dvije bas lijepe crte :)
    Danas zovem ginica za prvi pregled. Po kalendaru je 4-5 tjedana. Provjerila na M kalentaru i jos na netu ono kao da izracuna kada je termin i ispalo 20.12.
    Al sve cemo vidi i znat uskoro. Jos sam zbunjena i imam osjecaj da pise gluposti samo..


    ja nebi izdržala 11 dana, svaka čast…ja ga radila 1.i 3. dan nakon kašnjenja i baš su bile blijede crtice 😄

    [lilypie.com]

  • Lasta

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ja sam radila i 3 dana prije kasnjenja… i ispao negativan… :D i onda na dan kašnjenja ispao pozitivan… i iskopam ovaj stari, i on je bio pozitivan samo nisam dovoljno dugo pricekala rezultat :D (crta je bila jedva vidljiva)

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Nakon par mjeseci minusa,odlucila sam da cu ovaj puta cekati barem deset dana i evo doslovno par sekunda kasnije pojavila se i druga crtica.Iznenadilo me buduci da je kasno navecer radeno. Ujutro ponovno i trazimo ginekologa. Jos mi ne ide u glavu i u isto vrijeme sam uzbudena,sretna i zamisljena. Nakon toliko cekanja valljda ide i takva reakcija.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Dobro dosla Nunni😊 ima nas sve vise i vise. 😎
    Nunni bas mi je drago da si docekala plus ☺ iako ni ja ne bi mogla cekat 11 dana. To mi je previseee iako sam ja odmah znala da ce bit pozitivan, imala sam neki osjecaj 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    pepe1907  imas li jos kakvih simptoma? Mene glava tu i tamo zaboli,grudi su mi jedno tri broja vece Umor je na nivou zadnjih para dana.Samo bi spavala. Probada me malo u jajniku,par puta na dan.
    Da,jel koja pusac? Jos mi pasu cigarete  buduci da sam tek saznala,ali mislim da kada krenu mucnine da mogu zaboraviti na njih.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Dobro dosla Nunni😊 ima nas sve vise i vise. 😎
    Nunni bas mi je drago da si docekala plus ☺ iako ni ja ne bi mogla cekat 11 dana. To mi je previseee iako sam ja odmah znala da ce bit pozitivan, imala sam neki osjecaj 😍


    Hvala   Nakon par pokusaja pa nista jednostavno sam nekako otupila na to i rekla sta ce bit,bit ce. Mami sam javila.Nisam mogla sutjeti.Zena zbunjena i sretna u isto vrijeme.Kaze da jos ne vjeruje. Vec vidim kako ce me zvati svaki dan par puta

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ja sam bila pusac, i prvo sam smanjila a onda sam samo prestala. Nemoj se gristi radi toga. Sigurno ces prestat samo si daj vremena. Ja sad uopce nemam potrebu i cigarete mi bas smrde 😀 nisam nikad mislila da ce mi tak bit.
    Hihihi hoce sigurno. Mene moja zov3 i bez da zna 😁 vidis kad se opustis da sve nekako ide kak treba i svojim tokom. Nadam se da ce sve bit u redu i javi nam sta kaze doktor nakon pregleda.
    Mi jos nismo nikome rekli, cekamo da prodju 3 mjeseca 😎

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Zna gospoda kada mi M dolazi pa ju tu ne mogu zeznut. Bila je redovita i sve. Vec sam joj cula u glasu da misli da lazem da mi mozda nesto je i da joj necu reci da sam trudna.Ostali ce znati nakon 3 mjeseca.

    Sada je fora nadi doktora. Buduci da smo u Njemackoj,a nisam mislila da ce se to tako brzo dogoditi. I jos mali problem ja sam tu od prosinca prosle godine i jezik mi je na nivou djeteta od dvije godine . Javila mi se jedna cura bila i rekla da tu nema losih doktora tako da nadem sto prije slobodnog,dogovorim termin i odem. Nadam se pregledu vec sljedeci tjedan.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.