Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    U martu 2016 godine. A spontani 2012 godine. Vec sam bila da odustajem, isprepadana, ali evo za sad nema problema nekih I za divno cudo, nesto se I ne bojim, normalno se ponasam. Koliko si ti sada trudna?

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    5+5 sam u ponedeljak mi je pregled pa sam u iščekivanju 😊 tako i treba samo pozitivno misliti ovo sto  se desilo tako je moralo i ostaje iza nas.. Sada samo sreca i radost😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Salatica9192, a što je bilo uzrok spontanog, ako smijem pitati? Jesu radili obradu ploda obzirom da se dogodilo u 5. mjesecu trudnoće?

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maggie85
    Nisu, niko nije predlozio, ja 20 godina, nisam znala sta me snaslo. 
    Laicki receno, pukla vena sto povezuje mene I posteljicu, krvarila dugo, pomalo I dva odliva. 
    Doktor rekao ako dodjem do 7 mjeseca bice premija. 
    I I 5 dodje do prirodn

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Telefon mi puca. 
    U 5 mjesecu dodje do prirodnih bolova I poroda. 
    Rekao mi da sam jedna od milion I da se to nece ponoviti. 

    [lilypie.com]

  • bucka90

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Jooooj, kad čitam ove vaše priče panika me uhvati… Baš mi je žao cure što ste to prošle… 
    Javim se nakon pregleda 

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    bucka90 
    Svako je posebna prica za sebe, nemoj da sad budem, pricam strasne horor price i plasim zene :D Kao sto je rekao doktor, to je stvarno rijetko sto mi se desilo, od pocetka nije sraslo kako treba valjda, ali trudnoca se odrzala do tog nekog perioda. 
    Sada smo ovdje svi pozitivni i svima ce biti sve super :))) 
    Cekam pozitivne vijesti :)) Ja u petak idem. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Tako je, samo pozitiva i bit ce sve u redu 😊 javljajte nam novosti sa pregleda. 
    Ja zadnjih par dana od umora uopce ne mogu funkcionirat i imam osjecaj da mi je tlak uzasno nizak. Valjda ce proc uskoro a za vikend cu se odmoriti 😁

    [lilypie.com]

  • bucka90

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja imam osjećaj da sam puna energije… Ali zato lagana bol u leđima, grudi bole, bol u trbuhu i ostale blagodati blaženog stanja 

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ufff znam kako ti je, prijavljujem se sa istim simptomima osim energije 😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.