Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Koliko vi mozete raditi.. ja sam bas usporena i pospana i neka blaga muka mi je danas pocela samo bi lezala i odmarala

    [lilypie.com]

  • bucka90

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    U uteresu uredna gestacijska vrećica za 5 tjedana sa vidljivom žumanjčanom vrećicom. Jajnici uredni. - kaze nalaz 😊

    Rekao mi je da sam u biti 4 tjedana i 3 dana ali da je zbog ranije ovulacije plod u 5 tjednu. Uglavnom sve uredno i sve super. Naručena za 2 tjedna da čujemo srčeko. ❤

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Enna meni je bas tesko na poslu. Umor i nedostatak koncentracije cine svoje. 😐 cim dodjem doma s posla se legnem i tako do jutra 😃

    Bucka imas prekrasne vijesti. 😁 bas mi je drago da je sve u redu. Sad si mirna naredna 2 tjedna. Lijepo je kad doktor kaze da je sve u redu i kak treba. 😊

    [lilypie.com]

  • Lasta

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hello… Pocela sam citati jesenske bebe jer mi je termin 15.12. pa to je kao jos jesen, ali sad vidim da ste mi tu puno blize tjednima :D

    Ja sam trenutno 5+4… jos je rano, nisam bila ni kod dr, pa ne znam zapravo jel sve OK ali imam vec jednu curicu od godinu i 3 mjeseca pa sam spremna na sve, bitno da mi je ona živa i zdrava =)

    Sretno nam svima, da nam trudnoća u veselju prođe :D

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Lasta, dobrodošla!
    Ja pogotovo po terminu (20.11.) spadam u jesenske bebe, ali sam i u ovoj grupi jer mi druga polovica studenog više sliči zimi obzirom na to kako zabundana već tad hodam okolo.

    [lilypie.com]

  • Lasta

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Kada sam bila trudna s prvom curkom sam isto bila u grupi Zimske bebe 2016/2017 i kad su cure pisale da je ZM bila u trecem mjesecu, ja onako, oo pa to su vec proljetne bebe :D onda se sjetim da je ožujak još uvijek zima, u mojoj glavi proljeće…

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Bucka90 
    Cestitamm :))))) Odlicne vijesti, sada odmaraj i brzo ce nova kontrola - meni je bas proletilo vrijeme, sutra idem da cujem da li ima plod i otkucaji, bicu tacno 7 nedelja. 
    Enna010
    I ja pocinjem osjecati blage mucnine, juce i jutros, na prazan zeludac, i znam biti kao osamucena, ali to prepisujem sto ne spavam vec 10 dana haha :) 
    Sve su to “slatke” muke :)))) 
    Inace odakle ste? Sada gledam “ozujak”, “klokanica”, “.hr” , “obitelj” , uopste nisam obratila neku paznju odakle je “sajt” haha, samo mi oci idu da citaju “trudnoca”, “otkucaji”, “mucnine” :D Ja sam iz BiH - Banja Luka

    [lilypie.com]

  • Lasta

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Zg ;)

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Inace zg al zivim u st 😐

    [lilypie.com]

  • bucka90

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    ZD ❤

    Ja se isto nadam da će brzo proći… 2 tjedna mi se čini kao godina sad 😁 držim fige za sutra 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.