Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Mislim da mozes putovat avionom i to ne bi trebao bit problem. Problem moze jedino bit destinacija na koju ides (hrana, higijenski uvjeti, kolicina naprezanja itd) mnogo mojih frendica je letilo dok su bile trudne i sve je ok.
    Brzo ce pregled 😍 sigurna sam da ce sve bit u redu 😊
    Mislim da je ta bol normalna, i mene je prije bolilo jace sad slabije. Maternica se siri pa su radi toga bolovi. Nemoj se brinut radi toga ☺

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Super utješila si me ja se stalno osluškujem🧐😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Dobrodospla Pepe1907. 😊
    I kod nas je upalilo iz prve 😍😍 imamo iste simptome samo bi jos nadodala osjecaj muke kad sam gladna, zeludac mi poludi. 😐
    Uzivaj i maksimalno odmaraj na godisnjem. 😁😁


    i to isto..ali opcenito nemam neki apetit..čak ni za slatko 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    pijete mozda jos kakve dodatke prehrani? ja uzela elevit i mislim jos omegu3 i magnezij (ima ga malo u elevitu)

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ja pijem samo folnu kiselinu od solgara. Pitala sam ginekologa jer treba jos sta, rekao mi je da ne treba nista u ovoj fazi. Ja jos pijeme selen (radi stitnjace) i vitamin c (radi imuniteta). 😁

    Meni je apetit ok, vise jedem voce i povrce. Sad kad kazes ni ja bas ne jedem slatko ko inace 🤔😁

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    I meni je samo folnu rekao da pijem a trudim se voca i povrca sto vise. I ja sam Pepe ista sto se apetita tice cini mi se da nista ne moram jesti. Cula sam da treba kafu suhomesnate proizvode cak i neke sireve izbjegavati

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    a ovo probadanje me jako brinulo..sad nakon 7 dana je okej uglavnom tek navečer krene ali je dosta popustilo..meni brinu strije jer sam im jako sklona a znam da ću cijela popucati 😒

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Cure, da vas i ja sa jesenskih beba pozdravim! Ne mogu vjerovati da smo mi presle prvu trecinu trudnoce i da su vec zimske bebe napravile temu!
    Prvi tjedni prolaze sporo, ali onda dani idu brze :) Cuvajte se cure, ne brinite oko probadanja, mucnina, jedite sto god mozete, pijte prenatalne vitamine koje god i lijepo se druzite! 😘

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ja nista ne izbjegavam, jedem sve. Kobasicu bas volim 😍 a jedino na sir pazim. 
    Kavu ne pijem iako moze salica na dan. 😊

    Mislim da ce nas to bolit jos neko vrijeme. Treba napravit mjesta za bebicu 😍😍

    Hvala teta90 😙

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Za strije kazu da je najbolje bademovo ulje, ima u ljekarni za kupiti. ☺

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.