Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Truskawka, 
    😍😍😍😍 čestitke i uživajte 🤗
    A cure, predomisljam se hhahahaha, evo me budna vec 2h, beba place, budna, a preko dana janje malo, ne mozes je probuditi da jede… 🙄 Kao zombi smo. 
    Ima li budnih jos? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Truskawka,
    😍😍😍😍 čestitke i uživajte 🤗
    A cure, predomisljam se hhahahaha, evo me budna vec 2h, beba place, budna, a preko dana janje malo, ne mozes je probuditi da jede… 🙄 Kao zombi smo.
    Ima li budnih jos?


    Ima. Ali ova majka je uvalila sinu čak 80-ak ml papice odjednom. Pojeo je sve, pogotovo zato jer se paralelno praznio u pelenu. Sad se izdajam, već sam na 110 ml. Kupih neku novu bočicu od MAM- a, antikolik. 
    I naručila sa ethreala 10 tetrica još od pamuka, tri od bambusa. 😁😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana89

    Salatica9192

    Truskawka,
    😍😍😍😍 čestitke i uživajte 🤗
    A cure, predomisljam se hhahahaha, evo me budna vec 2h, beba place, budna, a preko dana janje malo, ne mozes je probuditi da jede… 🙄 Kao zombi smo.
    Ima li budnih jos?

    Ima. Ali ova majka je uvalila sinu čak 80-ak ml papice odjednom. Pojeo je sve, pogotovo zato jer se paralelno praznio u pelenu. Sad se izdajam, već sam na 110 ml. Kupih neku novu bočicu od MAM- a, antikolik.
    I naručila sa ethreala 10 tetrica još od pamuka, tri od bambusa. 😁😁


    Hahaha. Bravo Mikael 😍 I Lena je u sat i pol, pojela 80ml. Drzala sam je na sebi sad sat vremena… Jedva zaspa, ali jos nije učvrstila. Budna smo od 1 sat znaci… Na muza sam se izbila, rekao mi “trebala bih do sad znati zašto place” i “trebala bih znati kako da joj očistim nosic” , ja poludila, reko i tvoje je dijete, ti bi takodje trebao znati. Uglavnom, divna noć… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ana89

    Salatica9192

    Truskawka,
    😍😍😍😍 čestitke i uživajte 🤗
    A cure, predomisljam se hhahahaha, evo me budna vec 2h, beba place, budna, a preko dana janje malo, ne mozes je probuditi da jede… 🙄 Kao zombi smo.
    Ima li budnih jos?

    Ima. Ali ova majka je uvalila sinu čak 80-ak ml papice odjednom. Pojeo je sve, pogotovo zato jer se paralelno praznio u pelenu. Sad se izdajam, već sam na 110 ml. Kupih neku novu bočicu od MAM- a, antikolik.
    I naručila sa ethreala 10 tetrica još od pamuka, tri od bambusa. 😁😁

    Hahaha. Bravo Mikael 😍 I Lena je u sat i pol, pojela 80ml. Drzala sam je na sebi sad sat vremena… Jedva zaspa, ali jos nije učvrstila. Budna smo od 1 sat znaci… Na muza sam se izbila, rekao mi “trebala bih do sad znati zašto place” i “trebala bih znati kako da joj očistim nosic” , ja poludila, reko i tvoje je dijete, ti bi takodje trebao znati. Uglavnom, divna noć…


    Muževi ko muževi. Dobro dok su zainteresirani učiti. Doslovno. Mi smo se probudili u 3, zaspali opet oko 4, sad ćemo opet oko 5 i pol i tako. Bitno da dijete ima spremnu papicu i čiste pelenu unaprijed premazanu onim mastima ( jgl ili Pavlovićeva) i ofc puuno naše smirenosti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Mene ovaj mali probudio kickom pod rebro i drugim u zeludac. Kak je jak,u šoku sam! Od 4 sata sad brojim zvijezde u mraku… neće san na oči..

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Ooo pa ima nas budnih. Ja svakih sat vremena moram na wc, sjela je na mjehur valjda.I prijavljujem jaake menstrualne bolove,kod dizanja iz kreveta, okretanja, hodanja. Dok lezim je ok, zna bolit al slabije. Vise sama neznam sto je normalno sto ne. 😐


  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Evo još jedne nespavalice jel malo valjda igra nogomet u buši. Taman se dignem na wc i reko odspavat ću još kad muž ide Radit kad ono, lupa li ga lupa! Sad se trenutno umirio, možda ipak oci sklopom bar do 8 😳
    Trzskawka, čestitke od srca ❤️💙
    Ana i salatice, hihi muzeki naši.
    E curke ima koja dr.brown bočicu? 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Još jedna mama je budna. Papali smo 10 minuta, skinuli pelenu i opet papali, a sad slijedi manevar prebacivanja u krevetić bez buđenja. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu
    Mislim da mi želi reći da mi neće olakšati prebacivanje 😄
    Mislim da mi želi reći da mi neće olakšati prebacivanje 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jos smo budni… Opet jela sad. Burna noc 😶 Nekad fino spava i 2 puta jede, a nekada evo 5,6 sati smo budni i cura ode na spavanje kad svane i spava cijeli dan, kao janje, ne mozes je probuditi da jede, zamijenila dan i noc definitivno.
    Cure, spavajte hahahhaa. Sad sam kao one mame što govore to 🤣🤣🤣 Ma da, visoka trudnoca, gotovo i vase hahaa 😋😋😋😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.