Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Klikerica predivna je mala njuskica! Skoro si me rasplakala, sad kad vidim da su ti dosli mama i tata meni moji jos vise nedostaju a znam da se necemo vidjeti dok ne rodim. 
    I meni je danas placljiv dan, nisam se danima naspavala, nemam volje za nista, placem na sve i vec si mislim da nisam normalna.
    I mislim da trudnoca nije blaženo stanje. Nedostajat ce mi ovi udarci bebe i kuckanje iznutra, ali mislim da je to to od mene sto se trudnoca tice. Mozda se predomislim, ali jako jako tesko.
    Barbie ti si rekla da imas patuljastog kunica? Jesi li mozda primijetila da se drugacije ponasa prema tebi odkad si trudna?

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    truskawka

    Jucer u 12.12 stigli su nam Viktor 3.090gr i Nikol 2.640gr. Ja se oporavljam od carskog, a i nemam vremena visit na mobu. Tak da vas pozdravljam do nekad kad se malo ustabilim.


    Pa to su prave velike bebice😍Cestitam od ❤ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Truskawka cestitke 💗 nestrpljivo cekamo da nam javis jos detalja! Brz oporavak 😘😘😘

    Jos nisam dosla sebi. Glava ne popusta, zgaravica je malo bolje nakon donata i badema. 😫

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Truskawka cestitke 💗 nestrpljivo cekamo da nam javis jos detalja! Brz oporavak 😘😘😘

    Jos nisam dosla sebi. Glava ne popusta, zgaravica je malo bolje nakon donata i badema. 😫


    Za zgaravicu probaj pojest svaki dan 3-4 kruske,sto vise.. onak one mekane. Ja ni s peptoranom nisam mogla zaustaviti zgaravicu, frendica mi je preporucila kruske (navecer) i kunula se u to.. Reko da probam.. i sad vec skoro mjesec dana svaki dan pojedem koju krusku, vec nakon par dana su se simptomi smanjili, sad uopce nemam zgaravicu, a mucila me toliko da sam plakala od bolova i bila na rubu da odem na hitnu. Probaj,mozda i tebi upali, ali nemoj odustati odmah ako drugi dan ne bude bolje. A glava jako jako cesto boli od zeluca. 


  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    truskawka

    Jucer u 12.12 stigli su nam Viktor 3.090gr i Nikol 2.640gr. Ja se oporavljam od carskog, a i nemam vremena visit na mobu. Tak da vas pozdravljam do nekad kad se malo ustabilim.


    Čestitam od srca 😍😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    nali

    Ptičica

    Truskawka cestitke 💗 nestrpljivo cekamo da nam javis jos detalja! Brz oporavak 😘😘😘

    Jos nisam dosla sebi. Glava ne popusta, zgaravica je malo bolje nakon donata i badema. 😫

    Za zgaravicu probaj pojest svaki dan 3-4 kruske,sto vise.. onak one mekane. Ja ni s peptoranom nisam mogla zaustaviti zgaravicu, frendica mi je preporucila kruske (navecer) i kunula se u to.. Reko da probam.. i sad vec skoro mjesec dana svaki dan pojedem koju krusku, vec nakon par dana su se simptomi smanjili, sad uopce nemam zgaravicu, a mucila me toliko da sam plakala od bolova i bila na rubu da odem na hitnu. Probaj,mozda i tebi upali, ali nemoj odustati odmah ako drugi dan ne bude bolje. A glava jako jako cesto boli od zeluca.


    Morat cu pokusat. Ovo danas je bas strasno. Hvala ti 💜

  • Avatar Slampo

    Slampo

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Čestitke truskawka, hvala cure sa opisima porođaja, iskustvima iz bolnica i sl. lijepo je cuti i pozitivne stvari… a mislim da smo sve blizu dana d jer čitajući vas, shvaćam da ti menga bolovi i svasta nesto mene polagano sustizu. Mirujte doma, budite inkubatori i izbjegavajte bolnice jer doma je doma. I to je to…ne stignem vas pratiti, sretno svima i neka sada vlada pozitiva i dobre vijesti😀😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Jagodica86

    Klikerice, jel ti to iz Ikee komoda za presvlačenje?


    Je je, Solgul prematalica

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Truskawa cestitam
    Barbie dala mi na kraju moja hematologica Heferol, da provam s njim 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Emily, na trenutke se kunićica duri na mene. imam osjećaj da je ljubomorna ponekad. možda se varam, ali tako mi se čini.

    s tim da moja pesica (koja je ostala živjeti kod mame nakon kaj sam preselila) doslovno nema nikakve reakcije. ono, svi kažu da psi kuže, ali ona ne kuži 😂 ponaša se kao i inače. nije više zaštitnički nastrojena. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.