Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Nali, cure su sve rekle, potpisujem, posebno du
    Maggie, predivni ste, kod tebe to sve djeluje tako lako i kao da ti sve ide od ruke. 🤗
    Duda, jako si zgodna! Svi kg su ti u trbuh otisli.😍
    Ovdje je bas bas zazimilo, ali cemo se svejedno nakon rucka provozati do Vukovara zapaliti svijecu na groblje i Ovcaru. Mislim da Uggsice lagano mogu u pogon. 
    Ujutro pregled, ne mogu docekati. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    barbie, dobro si ti i izdrzala sa spavanjem! Ja tako funkcioniram i dio noci provilujem zadnjih mjesec dana.. bas me ubije ponekad. Imam kuci normabel, ali nekako ga ne bi uzimala…ne znam. duda, jako ste zgodni 😍 meni fale kosulje jer ih obozavam, a rijetko koju mogu zakopcati.. u muzevoj bi ipak plivala jer je 190 visok 😂 maggie, taman sam htjela pitati kad cete kuci, vidim da se super snalazis, ne sumnjam da ce se tako nastaviti i kad dodjete doma! preslatki ste 💙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Grudnjak iz Mullera, netko je pitao za neki dan… meni je super. Imam samo jedan i moram otići po još jedan jer mi majice-top iz Lidla ne odgovaraju.
    Znači još jučer su mi bile ok, a danas, kad je došlo mlijeko, žuljaju me oni nabori na rubu majice s leđa.
    O ovoj majici pričam - ne znam jel se kuže nabori po rubu.
    Miš moj mali i ja smo dobro, noćas smo bili skupa i papali smo svakih sat, sat i pol. Nije baš najbolji hvat pa mi se zašilji bradavica, ali radim na tome.
    Danas sam ga izvadila iz jastuka u kojima su u bolnici i nosila ga po prvi put. Đizs, fakat je lakše s jastukom. 😆 Dobro bi li došle još dvije ruke. Ali pretpostavljam da će dojenje ići lakše bez jastuka jer ću moći lakše namjestiti bebi glavicu i tijelo. Nadobudna sam. 😁 Nabubrile su mi dojke, praktički preko noći. Nestvarno je kako naočigled dojka koju beba posisa postane mekana 😊. Najvjerojatnije idemo doma danas. Meni su rekli da sam free to go, još čekam pedijatrov blagoslov.
    Patronažna nam dolazi sutra tako da smo danas i za noć prepušteni sami sebi, ali rekli su ovdje da će nam dati osnovne upute za upotrebu. 😃


    Ali ne možete doma ako nemate ime za mladog gospodina 😉 super izgledate oboje 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu
    Ptičice,
    Ova je knjiga

    Odlična je! Objasnjava svaku i najsitniju mogucu tegobu ili pitanje koje se moze pojaviti. Daje mi osjecaj sigurnosti kao da nisam trudna prvi put.
    Nali,
    Ti si naša hrabrica i carica! Svaka čast što si se u takvom stanju i toj fazi rizičnog cerviksa zapakirala. S obzirom kakva je sveki posesivna luda za tvojim mužem… bolje da si pobjegla glavom bez obzira. On se čim prije mora skinut s mamine sise dosta je bilo dojenja. Ima svoju ženu koja mu treba biti prva žena u životu prije mame. Očito mama ima preveliki utjecaj na njega kad nije odmah s tobom otišao. Imaš pravo na dramu,potpuno je opravdana! I fizičkim i psihičkim… i svakim inim stanjem… ne može pokraj svoje žene i djeteta,ostati s mamom. Sorry ak sam brutalna,ali ja sam uvijek direktna i kažem iskreno što mislim. Mojoj mami je svekrva slična,i evo jednako zahebava i u 86.godini.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Salatice rucice i nozice su premedene,bas ste se uredili😍 Ps..ja jos nemam tremu,samo me hvata strah da necu ostale sitnice na vrijeme pripremiti..
    Nali uzivaj u svojoj slobodi😊
    Duda zgodni ste😍
    Super ulov na interliberu👍
    Maggie dobro su cure rekle,sve djeluje nekako lako. Prekrasni ste oboje.Zelim vam sretan put kuci😉

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Maggie- divni ste, nadam se da nocas spavate u vlastitom domu. 😊
    Duda- zgodna.😀 meni je pola trenutne garderobe muzevo,majice, potkosulje..😆
    Da ne komentiram svaku-hvala vam cure.❤️❤️ Sad ste me rasplakale koliko ste pune podrske, a uopce se neznamo  ❤️ Ovo sto je neko reko da je manipulativna vjestica, je, stvarno je. I puno vise od tog, ali ne volim misliti niti govoriti lose o nekome, pogotovo o zeni koja je rodila mog muza, a ja joj ga sad po njenom otimam. Posesivnost, sta ces. A nije ni muzu lako, izmedu dvije vatre je, pa si mislim, sta je par dana da produzi tamo ostanak naspram cijelog zivota solo. Otisao bi on odmah, ali s njom se mora polako.  Jos jednom curke hvala 😘 
    Sada si napokon mamu mogu pozvati pa cemo neko cijelodnevno druzenje nabaciti. Evo nam i sunca u zg 😀


  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    barbiemama

    nekak loše spavam. odnosno, svaku večer se probudim između 1 i 2. pa budem budna negdje do 3-4 i onda se obrušim. ne znam trebam li to spomenuti sutra na pregledu. možda će mi dat Normabel da se konačno naspavam ko čovjek 🤷‍♀️


    Nenoj sada normabel u terminu samo zbog ne spavanja, ako si do sada sve izgurala.. dobro ti vele cure da jbt tek sada te to pocelo mucit, ja ne spavam vec mjesecima😂😂 a jedino se jos kod nas taj normabel djeli ko kiki bombon, uzas 😕😕

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Gdje su nam Summer i Jagodica?

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Ajme maggie 😍😍😍 premedeni, bas ti nekako prirodno stoji 😍
    Duda dobru si mi ideju dala za kosulju 😂 ja ih isto obozavam, taman jucer da cu obux jednu, mogu samo za preko bez zakopcavanja 😂 brzo cemo mi nazad u svoju staru garderobu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Evoooo me, taman sve isčitavam i da ću pisati, vidim Klikerica pita 
    Ja sve pratim, nego sam slabo bila na kompu a lakše mi je tako pisati. neku večer svašta napisala, i u mraku stisnem nešto krivo na mobu i od sve, tlak mi skočio odmah i odustala 
    Ovaj tjedan sam landrala okolo, sad za vikend došli brat i sestra iz Zg, pa se družimo, pa ručkovi…Super je što me svi služe i stavarno skoro ništa ne radim, osim stalnog razmišljanja šta još trebam kupiti i dovršavanja popisa.
    Danas nam je punih 34 tjedana , pa me krenulo malo panika hvatati da nemam još sve spremno.  Idući vikend je Ikea i zadnji veliki shoping, pa mi ostaje samo slaganje i pranje robice.
    Maggie toliko zračiš da je to čudo jedno, ja sve ne vjerujem da me isto čeka uskoro. Toliko je nekako stvarno i nestvarno u isto vrijeme, milijun osjećaja me preplavi sad kako su krenule bebe, dok su sve bile u trbuhu nekako je sve išlo oko priprema…ali sad postaje ozbiljno
    nali najbitnije je da pričaš s mužem puno i da dogovorite točno plan kako ćete sa svekrvom i kad će on doseliti, vjerujem da ti nije lako, a pogotovo ne u ovoj fazi trudnoće. 
    Barbie kako ti je već netko napisao, normabel nemoj uzimati bolje za spavanje, znam da ti fali sna, ali probaj preko dana nadoknaditi, nije to bezopasan lijek, drugo za neke ozbiljnije stvari ali svejedno tko ne mora, bolje da ga ne pije u trudnoći. 

    Ja ovaj tjedan krećem sa masiranjem međice, baš me zanima kako će to ići, znam samo da ću forsirati malo po malo bar jer vjerujem da pomaže svakako, neće škoditi. I moram početi sa čajem maline, nikako da nađem negdje, ovaj tjedan. 
    Jedva čekam utorak, napokon pregled nakon dugih mjesec dana, kao vječnost mi je već  Imam osjećaj da je mali tako puno narastao, jedva ga čekam vidjeti 
    Još sam nešto htjela pisati, isparilo…hahaha, sjetit ću se 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.