Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Skuzajte na greskama..😥😣😣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Ma cekaj, pa preko noci sam se ja na slajderu lilypiea dobro zaokruzila 😂😂 prušuljao mi se 7i mjesec trudnoce!!!! Wuuuhuuuuuuuu! Di ima dobar dorucak u Zagrebu da odma proslavim 😂 94 days to go necu komentirat, to ne vidim da pise 🙈


    Ptičica

    Ma cekaj, pa preko noci sam se ja na slajderu lilypiea dobro zaokruzila 😂😂 prušuljao mi se 7i mjesec trudnoce!!!! Wuuuhuuuuuuuu! Di ima dobar dorucak u Zagrebu da odma proslavim 😂 94 days to go necu komentirat, to ne vidim da pise 🙈


    Pticice ti si kraljica,ide vrijem jos malo i eto Antonele,imamo i imena slicna Anton je kod mene i da ja u terminu recimo bas sinoc komentiramo obe cure prije vremena i drama uvjek izgleda malisi se svida.Super izbor knjiga i moje cure vole citat a citala sam im od pocetka.Drago mi je da si aktivna s obzirom na leda izgleda da im trudnoca pase.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Pticice,Salatice- Iskreno, nemam pojma do kad ostaje, dok se ne spakira i dok se ne uvjeri da se ova nece ic ubit. Mora pomalo jer ko zna sto ce bit ako ga odjednom ne bude. Mislim, samo smo kvart promjenili, nismo otisli na mars, ali sta ces. Kolko sam skuzila, on ce sad biti i tu i tamo. Zbunjena sam. Al srezat cu ja to 😊


  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Jutro cure 😀

    Kako je Allie vec napisala kod nas pada snijeeeeg 😁
    I hladno je.

    Vezano za HM potkosulje meni je sad L velika, pa ću uzeti M po potrebi, ali vodite računa da grudi nabujaju od mlijeka pa da vas ne steže.

    Cure, moj savjet je samo da spremite torbu ranije, neće se pokvariti. Ne zbog prijevremenig poroda već zbog praktičnosti.

    Kod nas na pedijatrijj baš puno palcica ima. Ali baš baš..
    Ja sam.sinoć prvi puta probala na izdajalicu, ali kolostruma ni kap. Jučer smo dva puta sestra i ja malo na špricu uspjele navući ručnim stiskanjem i boli ajme.
    Sa izdajanjem izdajalicom trebalo bi i mlijeko krenuti čim prije.
    Sinoć mi sestre rekle najbolje se naspavati, biti odmoran i piti tekućine


    zvrkica

    Jutro cure 😀

    Kako je Allie vec napisala kod nas pada snijeeeeg 😁
    I hladno je.

    Vezano za HM potkosulje meni je sad L velika, pa ću uzeti M po potrebi, ali vodite računa da grudi nabujaju od mlijeka pa da vas ne steže.

    Cure, moj savjet je samo da spremite torbu ranije, neće se pokvariti. Ne zbog prijevremenig poroda već zbog praktičnosti.

    Kod nas na pedijatrijj baš puno palcica ima. Ali baš baš..
    Ja sam.sinoć prvi puta probala na izdajalicu, ali kolostruma ni kap. Jučer smo dva puta sestra i ja malo na špricu uspjele navući ručnim stiskanjem i boli ajme.
    Sa izdajanjem izdajalicom trebalo bi i mlijeko krenuti čim prije.
    Sinoć mi sestre rekle najbolje se naspavati, biti odmoran i piti tekućine


    Zvrkice jesi ti bolje,kako je palcica nasa😘,mlijeko ce nadoci ,masiraj se i polako navlaci na izdajalicu,meni je mlijeko znalo potaknuti ,topla juha,pudnig ,gusti sok ima sto prica ali eto to je meni provjereno pomagalo .

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    ptičice, probaj uci u lilypie pa provjeri koji datum ti stoji…stavi samo termin, mozda ga nesto buni pa prikazuje vise dana. kani, drzim fige da Anton izdrzi do 4.12.iako vjerujem da si ti spremna i za ranije 😊 nali, tesko je muskarca odbiti od mamine sise, evo meni npr.nije jasna ta odluka da ostaje, a trudna zena sama (uvjetno receno jer ste blizu). a komentari njezini-Boze sacuvaj, poludim na takve manipulativne vjestice! Evo sam se razjarila, sorry ako sam pretjerala. Ali ti, kraljice, uzivaj u svojoj neovisnosti i ne daj na sebe! 💪 salatice, samo slusaj sebe i svoj instinkt i bit ce s Lenom sve ok! ❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Ptičice, čestitam na ulasku u 29. tt ❤️ dobar doručak mi je na Tkalči u Otto & Frank. imaju svačega, a sve što sam probala je prefino. mislim da služe doručak čak do 13 h.

    Nali, ne mogu vjerovati da je svekrva tako sebična da si sinčića doma zadržava, a ti sama u rizičnoj trudnoći. ma sreži to, nema on šta više raditi kod mamice 🙄 ne dopusti da ga ucjenjuje. 

    Salatice, preslatke male ručice i nožice ❤️  da ti odgovorim za tremu. pa nemam je. od danas sam službeno u terminu. i iskreno, radije bih se ranije porodila nego načekivala u ovom stanju još tjednima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu
    Grudnjak iz Mullera, netko je pitao za neki dan… meni je super. Imam samo jedan i moram otići po još jedan jer mi majice-top iz Lidla ne odgovaraju.
    Znači još jučer su mi bile ok, a danas, kad je došlo mlijeko, žuljaju me oni nabori na rubu majice s leđa.

    O ovoj majici pričam - ne znam jel se kuže nabori po rubu.
    Miš moj mali i ja smo dobro, noćas smo bili skupa i papali smo svakih sat, sat i pol. Nije baš najbolji hvat pa mi se zašilji bradavica, ali radim na tome. 
    Danas sam ga izvadila iz jastuka u kojima su u bolnici i nosila ga po prvi put. Đizs, fakat je lakše s jastukom. 😆 Dobro bi li došle još dvije ruke. Ali pretpostavljam da će dojenje ići lakše bez jastuka jer ću moći lakše namjestiti bebi glavicu i tijelo. Nadobudna sam. 😁 Nabubrile su mi dojke, praktički preko noći. Nestvarno je kako naočigled dojka koju beba posisa postane mekana 😊. Najvjerojatnije idemo doma danas. Meni su rekli da sam free to go, još čekam pedijatrov blagoslov. 
    Patronažna nam dolazi sutra tako da smo danas i za noć prepušteni sami sebi, ali rekli su ovdje da će nam dati osnovne upute za upotrebu. 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Salatice super ste se sredile 😍 mala slatkica 😍 samo ti pusti da te vodi svoj instinkt, kad bi svakog slusala zavrsila bi sa cirom na zelucu..
    Nali nek si se ti iselila i nek si sretna bas mi je drago 🤗🤗 

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    du1988

    ptičice, probaj uci u lilypie pa provjeri koji datum ti stoji…stavi samo termin, mozda ga nesto buni pa prikazuje vise dana. kani, drzim fige da Anton izdrzi do 4.12.iako vjerujem da si ti spremna i za ranije 😊 nali, tesko je muskarca odbiti od mamine sise, evo meni npr.nije jasna ta odluka da ostaje, a trudna zena sama (uvjetno receno jer ste blizu). a komentari njezini-Boze sacuvaj, poludim na takve manipulativne vjestice! Evo sam se razjarila, sorry ako sam pretjerala. Ali ti, kraljice, uzivaj u svojoj neovisnosti i ne daj na sebe! 💪 salatice, samo slusaj sebe i svoj instinkt i bit ce s Lenom sve ok! ❤️


    du1988

    ptičice, probaj uci u lilypie pa provjeri koji datum ti stoji…stavi samo termin, mozda ga nesto buni pa prikazuje vise dana. kani, drzim fige da Anton izdrzi do 4.12.iako vjerujem da si ti spremna i za ranije 😊 nali, tesko je muskarca odbiti od mamine sise, evo meni npr.nije jasna ta odluka da ostaje, a trudna zena sama (uvjetno receno jer ste blizu). a komentari njezini-Boze sacuvaj, poludim na takve manipulativne vjestice! Evo sam se razjarila, sorry ako sam pretjerala. Ali ti, kraljice, uzivaj u svojoj neovisnosti i ne daj na sebe! 💪 salatice, samo slusaj sebe i svoj instinkt i bit ce s Lenom sve ok! ❤️


    Hvala du😘,ma koliko su me spremali na prijevremeno spremna na sve odavno samo da on bude dobro😉
    Nali razumijem te potpuno sve sam faze prosla sa svojom ne volim se vracat jer poludim kad vidim sta mi je zena radila,to su zene koje glume zrtve one su samo sebi bitne pa onda ostali,nek si se makla a muz ce skontat valjda nije ni moj na pocetku konto onda kad je slucajno upao u situaciju da gleda njenu predstavu a ona njega nije skuzila onda je podvuko crtu i mene pitao zasto nisam nista mu rekla pa kontam govorila sam ali nisi htio slusat.
    Sad si ti i beba prioritet a sredit ce se to

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Ma cekaj, pa preko noci sam se ja na slajderu lilypiea dobro zaokruzila 😂😂 prušuljao mi se 7i mjesec trudnoce!!!! Wuuuhuuuuuuuu! Di ima dobar dorucak u Zagrebu da odma proslavim 😂 94 days to go necu komentirat, to ne vidim da pise 🙈


    Kava tava ❤️😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.