Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    u Zg ne pada snijeg, ali je baš hladnooo. imam ogromnu volju za obilaženjem Ikee i slično, ali sam svjesna limitacija pa me frustrira što ne mogu svugdje kao prije. zadnjih par dana se mali valjda ful spustio jer mi se piški non stop i zateže me dok hodam. tak da eto, nisam više za neke duge šetnje. sutra TA u Petrovoj. mrvu me frka kaj će mi reć 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima, evo ja sam ispratila i zadnje goste, bilo je baš burno zadnjih par dana. Danas popodne taman za odmor, ujutro sređivanje za pregled, a popodne zadnji pregled kod moje doktorice, jedva čekam.
    Evo slikice od jučer, na punih 8 mjeseci i sa +9kg, u košulji od muža 😁

    Nali, drago mi je da si se maknula, zbog sebe i bebe. A nadam se da će i muž što prije!
    Salatice, mislim da je skroz ok da odes i obavis sto trebaš..malo ces se ‘prozracit’, Lena je u sigurnim rukama, a ides ionako za nju neke stvari kupovati.
    Svašta ste pisale ovih dana al zapamtila sam samo ovo zadnje. I onu super hrpu knjigica! ☺

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Grudnjak iz Mullera, netko je pitao za neki dan… meni je super. Imam samo jedan i moram otići po još jedan jer mi majice-top iz Lidla ne odgovaraju.
    Znači još jučer su mi bile ok, a danas, kad je došlo mlijeko, žuljaju me oni nabori na rubu majice s leđa.
    O ovoj majici pričam - ne znam jel se kuže nabori po rubu.
    Miš moj mali i ja smo dobro, noćas smo bili skupa i papali smo svakih sat, sat i pol. Nije baš najbolji hvat pa mi se zašilji bradavica, ali radim na tome.
    Danas sam ga izvadila iz jastuka u kojima su u bolnici i nosila ga po prvi put. Đizs, fakat je lakše s jastukom. 😆 Dobro bi li došle još dvije ruke. Ali pretpostavljam da će dojenje ići lakše bez jastuka jer ću moći lakše namjestiti bebi glavicu i tijelo. Nadobudna sam. 😁 Nabubrile su mi dojke, praktički preko noći. Nestvarno je kako naočigled dojka koju beba posisa postane mekana 😊. Najvjerojatnije idemo doma danas. Meni su rekli da sam free to go, još čekam pedijatrov blagoslov.
    Patronažna nam dolazi sutra tako da smo danas i za noć prepušteni sami sebi, ali rekli su ovdje da će nam dati osnovne upute za upotrebu. 😃


    Maggie85

    Grudnjak iz Mullera, netko je pitao za neki dan… meni je super. Imam samo jedan i moram otići po još jedan jer mi majice-top iz Lidla ne odgovaraju.
    Znači još jučer su mi bile ok, a danas, kad je došlo mlijeko, žuljaju me oni nabori na rubu majice s leđa.
    O ovoj majici pričam - ne znam jel se kuže nabori po rubu.
    Miš moj mali i ja smo dobro, noćas smo bili skupa i papali smo svakih sat, sat i pol. Nije baš najbolji hvat pa mi se zašilji bradavica, ali radim na tome.
    Danas sam ga izvadila iz jastuka u kojima su u bolnici i nosila ga po prvi put. Đizs, fakat je lakše s jastukom. 😆 Dobro bi li došle još dvije ruke. Ali pretpostavljam da će dojenje ići lakše bez jastuka jer ću moći lakše namjestiti bebi glavicu i tijelo. Nadobudna sam. 😁 Nabubrile su mi dojke, praktički preko noći. Nestvarno je kako naočigled dojka koju beba posisa postane mekana 😊. Najvjerojatnije idemo doma danas. Meni su rekli da sam free to go, još čekam pedijatrov blagoslov.
    Patronažna nam dolazi sutra tako da smo danas i za noć prepušteni sami sebi, ali rekli su ovdje da će nam dati osnovne upute za upotrebu. 😃


    Ma divni ste vas dvoje😘,ne sumnjam da cete se vi snaci vise nego dobro,i koju divnu ruzicastu boju bebica ima😍

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Klikerice, potpisujem sve kaj si rekla. I da, nemam se ja kaj presetavati njima pred nosom a na komplikacijama sam, tj.od sutra na porodiljnom. Još će me i zaposliti kad dođem tamo. Makar sam ovoj curki rekla da ću joj pomoći napraviti placu za studeni s obzirom da je godišnji obračun poreza i prireza, ali stvarno nisam u stanju i ne želim ugroziti naše zlato koje smo toliko dugo čekali. 👶🏻🧸❤️
    Evo sad popila diazapem iliti normabel, pojela si doručak i lezim omamljena ali fakat, koliko me to uspava da ne vjeruješ. Hvala ti na iskrenim savjetima, sve će to moj muž odraditi
     i bit će sve ok. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Du morat cu 😅
    Barbie hvala 😘 bas smo mislili setnju centrom, pa mi Tkalča usput! Vrijedi probat 🙂
    Nali pitah dokad ostaje jer…nisam se htjela mijesat sa svojim misljenjem i stvarat stres, ali slazem se sa svim recenim od du i barbie. 😥
    Maggie “sva lipota svita u jednoj slici” ❤

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Duda, jako zgodna trudnica 👌🏻❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Maggie, predivni ste 😍😍 Joj jedva čekam i ja našu srećicu..

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Maggie, sad tek vidim fotku tebe i miša. divni ste ❤️ sretan put do doma danas!

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Maggie, predivni ste 🧸💙 ti mi sjajis bas kak treba. Ja sam pitala za grudnjake iz mulera, uzet ću si jedan jer imam dvije potkošulje iz lidla. 
    Nali, pa kad netko nema mjere onda nema. Mrzim takvo sebično ponašanje, sveki je malo posesivna, neka si se ti maknula od nje, ne treba ti to ni sad a pogotovo dok dođe beba. 
    Duda, predivna si ❤️ Ja se nažalost nisam mogla slikati u 32.tt odnosno u 8.mj jel sam bila u bolnici, ali zato ćemo slj tj to nadoknaditi. 
    Salatice, Lenica ti je bas slatka i lijepo uživajte domeka, zaslužili ste. Pusti babinje, bitno da ti dođeš k sebi. 💕


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    nekak loše spavam. odnosno, svaku večer se probudim između 1 i 2. pa budem budna negdje do 3-4 i onda se obrušim. ne znam trebam li to spomenuti sutra na pregledu. možda će mi dat Normabel da se konačno naspavam ko čovjek 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.