Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja se slazem s mama2, zadnje tjedne se svakako provodi previse vremena u bolnici i po TA i svakako se vrlo lako nesto pokupi. Razumijem i brigu te zene i vjerujem da te ne bi ni pitala da ima drugo rjesenje 🤷🏽‍♀️ Ne znam, mozda mi je lako pricati jer nisam u toj situaciji, ali to je neko moje misljenje. 
    Klikerice, super su kolica. 👌🏼👌🏼 Nasa imaju patent od iza i krovic se moze dodatno i bas duboko spustiti, ali i ja planiram uzeti dodatno kisobran na proljece, cup holder sam isto odmah uzela. 
    Salatice, bravo za Lenicu 🙏💪🏼😘

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Cure molim vas SAVJET..jakooo san sad preplasena…dolo kod muzevih ima jedna maca koja je inace vise van kuce nego u kuci…i evo bass se bila u kuci jer da prostite ima sracku par dana i boluje na kaucu…maca nije cjeoljena nikako..ja san sila i maca je skocila na mene i kako sam se ja automatski digla maca mi je zabila kande u bedre obe…i dobro mi zabola obe sape u kozu..sad san u strahu…toxo nema inace volim mace i cjeli zivot zivim s njima..ali ova je vanjsa nije cjeoljena plus nesto je kao trenutno bolesne..ja se bojim sad da mogu skupit iz njenig uboda toxo..jakooo san sad zabrinuta..molim vas neki savjet

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Zadranka toxo se dobije od macjeg izmeta. Smatram da ti nece nista biti. Uostalom ako si cijeli zivot sa mackama vrlo je moguce da si toxo do sad vec preboljela bez simptoma sto znaci da si imuna sad. Meni svekrva ima milion macaka sve su vanka ali i njoj po kuci,mi gore jedemo, u vrtlu imamo pvrce koje koristimo a one tamo vrse nuzdu. Mozes virovat koliki je tek moj strah??

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Maggie85

    mmama2

    Ja bi kao prvo bez obzira na godine djevojcice otisla samo tamo, nema sanse da sam ja doma dok mi je djete u bolnici, ako ja ne mogu bio bi muz, baka, djede i netko tjo nam je blizak jako.. e sada da me se vec tako nesto pita, ili bi isao muz ili bi stavila masku i otisla makar pola sata, ako je trudnoca uredna i osjecam se ok.. bolestinu mozes pobrat i u TA realno di ces sada svaki tj bit, o javnom prijevozu i ostalo da ne govorim, muz ti donese s posla, ne bitno..
    Meni je djete od 10godina ipak jos mal, tako daleko od doma sama :( eto makar pol sata, odnjet cokoladu, pa makar i masku na nosu imala

    I to što ti kažeš ima smisla, svaki drugi - treći dan sam ionako u gradu, okružena masom ljudi. Ali baš ići u bolnicu, gdje su bolesni… ah, teško mi je, ali neću ići. Ni muž nije za to, a evo i mama mi kaže ne. Muža ne mogu poslat jer ga curica ne poznaje.


    Jel zna tvoju mamu, da ona ode, kao neka teta/baka ak ste ista familija ne? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Tonka nema toxo radila san pretrage..imam i ja i salatu i blitvu i sva ona cuda a maca tuda redovno negdi ceprka..samo eto racunam nije pas da ce dignut nogu nad bus salate😂😂..tolikooo me ovo sad preplasilo..jos mi je bass posteno zabila pande sve san zvizde vidila..inace ih ja volim al ne dam im sad da skacu po meni ipak je to vanjska maca i nikad nije cjepljena…nemam pojma nadam se da nece nista bit..reko izadem iz kuce ono napokon i klinac..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Zadranka nezz sta bih ti savjetovala. Mene je prije 2 mjeseca maca isto dobro ogrebala,ali nisam se pretjerano brinula. Isto nije cijepljena nikad. Iskreno nije mi palo na pamet da bi mogla neku bolestinu dobit.
    Jel te bas do krvi ogrebala? Mozda da nazoves gin. svoga pa mu samo objasni situaciju,pa vidi sta ti on savjetuje. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Blaza26

    Zadranka nezz sta bih ti savjetovala. Mene je prije 2 mjeseca maca isto dobro ogrebala,ali nisam se pretjerano brinula. Isto nije cijepljena nikad. Iskreno nije mi palo na pamet da bi mogla neku bolestinu dobit.
    Jel te bas do krvi ogrebala? Mozda da nazoves gin. svoga pa mu samo objasni situaciju,pa vidi sta ti on savjetuje.


    Blaza nije ona mene onako kao ohrebala samo mi je zabila bas kande..jer kako san se ja utomatski podigla ona je da ne bi sklizla s mene zabila kande..znaci kad san dosla doma skinula jer me to bass dobro zabolilo nemam ogrebotinu nego dvi rupice jednu na jednoj nozi dr.na drugoj ono maloo krvi iz toga sto me ubola..jer ubola me i krv odma izade onako malo samo na povrsinu…mene je to jakoo zabolilo jer mi ih je ono bass zabola….i nisam se valjda ninnadala pa plus i to…ali nije ogrebotina samo kao kad vadis krv kad ti ostane tockica rupica od igle tako je meni od kanda jer je ipak i roba malo ublazila..nezz sto bi mislim naj gore bass sad ima neku da prostite sracku nezz sto joj je inace je zdrava maca ali vanjska koja ima pristup kuci…nekako se tjesim ma nije nista a opet onaj strah sto ako mi je sad nesto….bass xan sad sva nikakva

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Zadranka nece ti nis bit. Namazi malo alkoholom i sve pet. 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Tonka nema toxo radila san pretrage..imam i ja i salatu i blitvu i sva ona cuda a maca tuda redovno negdi ceprka..samo eto racunam nije pas da ce dignut nogu nad bus salate😂😂..tolikooo me ovo sad preplasilo..jos mi je bass posteno zabila pande sve san zvizde vidila..inace ih ja volim al ne dam im sad da skacu po meni ipak je to vanjska maca i nikad nije cjepljena…nemam pojma nadam se da nece nista bit..reko izadem iz kuce ono napokon i klinac..


    ne moze ti macka nista prenjeti, pogotovo ne ogrebotinim,jedino ti se moze inficirati rana…ne brini

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Truskawka jesam dimacom rakijom…citam kazu da je opasnija toxo od ogreba a sto se tice ogreba lako se moze i zakljzcit jel ima kakvih posljedica jer otekne mjesto ovreba i limfe iako rijetko ali ima slzcaja ako je maca zarazena tom nekom bakterijom..a eto ja se nadam da nije..znala me ogrebati vise puta dok nisan bila trudna naravno nikad nista..sad me prepala ta njena potrckakica jer je to i maca kucna i ajmo to rec dvorisna..ali necu mislit vise o tom nadam se da je ok..ne daj Boze ko sto primjetim naravno da cu teagirat…reko KUDDD MENE OVOLIKOG PANICARA😣😣😣😥😥😥…ZADALA MI JE GLAVOBOLJU TESKU…al eto nema sto je tu je ja vjerujem da ce bit sve ok…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.