Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Jao curke eto mene u bolnici…
    Imali sudar, frajer iza nas nije zakocio i bubnuo u nas,a mi u auto ispred 😑 Hvala bogu nisam nigdje udarila,nitko nije ozljeden, ali sam otisla na Sv.Duh na pregled i ostavit ce me na promatranju veceras. Bila na ctgu sve ok, sad jos cekamo uzv. (Smjestena u predradaonu) dobra priprema 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ivana_G

    Jao curke eto mene u bolnici…
    Imali sudar, frajer iza nas nije zakocio i bubnuo u nas,a mi u auto ispred 😑 Hvala bogu nisam nigdje udarila,nitko nije ozljeden, ali sam otisla na Sv.Duh na pregled i ostavit ce me na promatranju veceras. Bila na ctgu sve ok, sad jos cekamo uzv. (Smjestena u predradaonu) dobra priprema 😂


    A jbmu, drago mi je da ste ok svi, al mogu mislit stresa😳😳

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Vana cestiram i radujem se s tobom na malenom Blazu. Bas mi je drago da je sve u najboljem redu. Cekamo da se javis sa svjezim info i dojmovima. I nek si imala lagan porod, dovoljno su te traumatizirali. Poljubac veliki 😘
    Salatice Lena je lavić mali. Daj nam jos koju slicicu ☺☺
    Ana gdje si, kako si? ❤
    Ivana drz se, sve ce je u redu. Misa mu maloga..
    Truskawka, Miranda, kako se osijecate? 🤗
    Allie ja sam obozavatelj tvog ukusa i smisla za lijepo. Cekam i tu sliku kuhinje 😂
    Evo ja lezim ima 2 sata, osijecam pritisak u donjem dijelu trbuha. Nisu BH, trbuh je mekan, i “bol” je stalna pa pretpostavljam da je u pitanju neko sirenje. Jeste vi to imale u ovim tjednima? Ni Antonela ne pomaze, danas ju je nemoguce umirit. Trbuh mi radi valove ko Torcida na Sjeveru ( asocijacija zbog Klikerice koja je spomenila Hajduk 😎❤)
    Du i moj je sretnik na putu vec par dana pa te razumijem ❤ 
    Drago mi je za sve dobre preglede, nama je za 10 dana. 
    Svasta sam vidjela, lijepih kolica, lijepih trudnica na ctg-u (maggie valja se snac. Uzet cu ideju sa stramplama kad bude trebalo 😏😏)
    Eto. Ne pisem zadnjih dana, al kad se raspisem..😂

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Vana cestiram i radujem se s tobom na malenom Blazu. Bas mi je drago da je sve u najboljem redu. Cekamo da se javis sa svjezim info i dojmovima. I nek si imala lagan porod, dovoljno su te traumatizirali. Poljubac veliki 😘
    Salatice Lena je lavić mali. Daj nam jos koju slicicu ☺☺
    Ana gdje si, kako si? ❤
    Ivana drz se, sve ce je u redu. Misa mu maloga..
    Truskawka, Miranda, kako se osijecate? 🤗
    Allie ja sam obozavatelj tvog ukusa i smisla za lijepo. Cekam i tu sliku kuhinje 😂
    Evo ja lezim ima 2 sata, osijecam pritisak u donjem dijelu trbuha. Nisu BH, trbuh je mekan, i “bol” je stalna pa pretpostavljam da je u pitanju neko sirenje. Jeste vi to imale u ovim tjednima? Ni Antonela ne pomaze, danas ju je nemoguce umirit. Trbuh mi radi valove ko Torcida na Sjeveru ( asocijacija zbog Klikerice koja je spomenila Hajduk 😎❤)
    Du i moj je sretnik na putu vec par dana pa te razumijem ❤
    Drago mi je za sve dobre preglede, nama je za 10 dana.
    Svasta sam vidjela, lijepih kolica, lijepih trudnica na ctg-u (maggie valja se snac. Uzet cu ideju sa stramplama kad bude trebalo 😏😏)
    Eto. Ne pisem zadnjih dana, al kad se raspisem..😂


    Evo, ide. Na odjelu sam već par dana. Izdajam se svaka 3 sata, hranim bebona, družimo se 😀. Uglavnom, ide na bolje 😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Ivana_G

    Jao curke eto mene u bolnici…
    Imali sudar, frajer iza nas nije zakocio i bubnuo u nas,a mi u auto ispred 😑 Hvala bogu nisam nigdje udarila,nitko nije ozljeden, ali sam otisla na Sv.Duh na pregled i ostavit ce me na promatranju veceras. Bila na ctgu sve ok, sad jos cekamo uzv. (Smjestena u predradaonu) dobra priprema 😂


    Drzi se,bitno da je sve ok s vama,da nije niko ozljeden. Nek te ispregledaju,bolje da ostanes na promatranju.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Ana89

    Ptičica

    Vana cestiram i radujem se s tobom na malenom Blazu. Bas mi je drago da je sve u najboljem redu. Cekamo da se javis sa svjezim info i dojmovima. I nek si imala lagan porod, dovoljno su te traumatizirali. Poljubac veliki 😘
    Salatice Lena je lavić mali. Daj nam jos koju slicicu ☺☺
    Ana gdje si, kako si? ❤
    Ivana drz se, sve ce je u redu. Misa mu maloga..
    Truskawka, Miranda, kako se osijecate? 🤗
    Allie ja sam obozavatelj tvog ukusa i smisla za lijepo. Cekam i tu sliku kuhinje 😂
    Evo ja lezim ima 2 sata, osijecam pritisak u donjem dijelu trbuha. Nisu BH, trbuh je mekan, i “bol” je stalna pa pretpostavljam da je u pitanju neko sirenje. Jeste vi to imale u ovim tjednima? Ni Antonela ne pomaze, danas ju je nemoguce umirit. Trbuh mi radi valove ko Torcida na Sjeveru ( asocijacija zbog Klikerice koja je spomenila Hajduk 😎❤)
    Du i moj je sretnik na putu vec par dana pa te razumijem ❤
    Drago mi je za sve dobre preglede, nama je za 10 dana.
    Svasta sam vidjela, lijepih kolica, lijepih trudnica na ctg-u (maggie valja se snac. Uzet cu ideju sa stramplama kad bude trebalo 😏😏)
    Eto. Ne pisem zadnjih dana, al kad se raspisem..😂

    Evo, ide. Na odjelu sam već par dana. Izdajam se svaka 3 sata, hranim bebona, družimo se 😀. Uglavnom, ide na bolje 😀😀


    Pa to su prekrasne vjesti! Najezila sam se, zamislila vas kako se mazite iako nemam pojma kako izgledas 😶😀
    Cudo si Ana, cudo! Od sada samo lijepe stvari ima da se dogadaju ❤ sad idu i slatke muke, ali kad znas da vam je zdravlje dobro, sve se drugo lakse gura. Najgore je proslo! ☺😘

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Ma sve je ok. Bili na uzvu, hvala bogu sve ide kako treba tako da sada tu odlezimo i picimo ujutro doma kak sad stvari stoje 😊😊 Al da nije trebalo, nije… A ja nikakve nalaze uz sebe nista, kazu od sad uvijek sve uz sebe 😊 Bitno da curka raste evo skoro 900g i jos je uvijek naopak 😁 to bome i osjetim kad me bubne dolje 👶

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu
    Joj Ivana, vjerujem da ti je bio sok! Nek je sve dobro proslo, drzite se 💪🏼🙏
    Ptičice, mislim da je normalno, i mene zadnjih tjedana malo malo nesto bolucka, mislim da ti sad tek slijedi vece sirenje, bar je tako meni, nekad imam osjecaj da mi stomak preko noci naraste. 
    I ajme tebe, svaki put me nasmijes svojim komplimentima ❤😘 Evo na kraju posta bacam slike kuhinje 😂 Malo je tamno, ali jedino sam te nasla u mobu. 
    Ja kako sam hvalila ovo svoje dijete kako ga stalno osjetim, ali da to nisu bolni udarci nego vjecita previranja po trbuhu, zadnja 3 dana me toliko zna bubnuti da sve zvijezde vidim. Izgleda da smo sad dosli u tu fazu. 😁

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ivana_G

    Ma sve je ok. Bili na uzvu, hvala bogu sve ide kako treba tako da sada tu odlezimo i picimo ujutro doma kak sad stvari stoje 😊😊 Al da nije trebalo, nije… A ja nikakve nalaze uz sebe nista, kazu od sad uvijek sve uz sebe 😊 Bitno da curka raste evo skoro 900g i jos je uvijek naopak 😁 to bome i osjetim kad me bubne dolje 👶


    Joj da, i meni su rekli da trudnicku i svu dokumentaciju sad uvijek imam uz sebe, a stvarno se rijetko sjetim nositi to sve sa sobom. 
    Bitno da ste vi dobro, odmiruj sad svakako koji dan. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Allie ko da gledam slike na pinterestu. Predivno je. (Uopce nisam screenshootala, a-a 😀)  pa cuj, kad imas dara i oko za lijepo. Ne kazem to ja samo, potvrdila je cijela ekipa s klokanice 😎 jel tako ptico 😄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.