Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Super za pregled.
    Salatice bravo za Lenu

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja sam sad bila na pregledu kod svoje za štitnjaču i pitala je, iskreno nisam je bas razumila sto mi je rekla, nesto u smislu da mogu dojiti al da vidim u bolnici onda sa doktorima da ce mi oni vjerojatno smanjiti opet na 25mcg pa mozda da skroz prestanem bla bla… ugl mislim da cu ja cim rodim izbacit to, ionako nisam imala prije trudnoće probleme sa štitnjačom a i onaj ft4 mi je uvijek bija dobar a navodno ako je to dobro da cak ni ne triba piti lijek…. tako sam cula eto
    I a uvik sam vise za biljnu medicinu 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    pepillu, nemoj me krivo shvatiti, ali nemoj se igrati sa hormonima i terapijom. Pogotovo sama ukidati lijekove. Možeš si napraviti cirkus u organizmu. Imam prijateljicu koja je na svoju ruku mijenjala terapiju za štitnu, nije nikome rekla, i takav je cirkus napravila da se mijesecima oporavljala, a doktoru ništa nije bilo jasno. Kasnije mi je to priznala, njemu nije nikad. 
    Ne bi se vadili ft3,ft4 i tsh da je samo ft4 bitan, ne znam odakle ti to ali nije istina. 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Jagodice, jasno mi je to sve, znam da stitnjaca nije za zezati se, samo me izbacilo iz takta to sa dojenjem, jer sam bas tila se potruditi oko toga da sto vise dojim bez onih dodataka. I evo sto je svjesna napisala za svoju prijateljicu, takvu sam priču danas vec cula pa sad i kad budem dojila uvik ce mi to biti nekako u podsvijesti 😕😕

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    ja isto uzimam euthyrox, pocela sam u trudnoci. Doktorica mi je rekla da ce mi objasniti kako cu uzimati jos do poroda pa nakon poroda, usput cu ju pitati ovo za dojenje, prva rijec da se ne smije…neda, drago mi je za super vijesti s pregleda i salatice, svaki dan ste blize kuci! 🎉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    pepillu

    Jagodice, jasno mi je to sve, znam da stitnjaca nije za zezati se, samo me izbacilo iz takta to sa dojenjem, jer sam bas tila se potruditi oko toga da sto vise dojim bez onih dodataka. I evo sto je svjesna napisala za svoju prijateljicu, takvu sam priču danas vec cula pa sad i kad budem dojila uvik ce mi to biti nekako u podsvijesti 😕😕


    Nemoj da ti bude, to su samo priče, ja jako želim dojiti i svakako ću se raspitati na više strana prije svakako. 
    Poznam jako dobrog doktora na Nuklearnoj u Zagrebu, veliki je stručnjak baš za štitnjaču! I još kod endokrinologa svog. Ni ja ne bi riskirala nikako, sva sreća imam očuha liječnika koji ima puno poznanstava na sve strane pa ćemo to sve ispitati. I ja ću javiti svakako čim nešto saznam kroz koji dan. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Svjesna meni je najgore kad je bas hladno, al ne cijedi mi se voda, mozda kap dvije padnu i to ono kad je najhladnije, al oznoje mi se prozori i obavezno luftam i preko noci i kad kuham i jos koji put tijekom dana.. Za zidove ne brinem jer nikad nije bilo problema, jedino se u kupaoni skupilo bilo malo iznad tusa gljivica, a stan se nije farbao 8g tako da nije to sad da se stvori u sekundi i neda rijesit nego je stajalo vec duze vrijeme..
    Salatice ajme bravo za lenuu, velika nasa cura 😍
    Neda bravo za pregled 😁🤗
    Zvrkice sad ce ti vikend proletit i dr tjedan ste vi doma 😉🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Cure, trebam savjet! 
    Zamolila me sestrična da odem u posjet njezinoj kćeri koja leži u Klaićevoj od subote, palo je drvo na njezinu curicu.
    Nismo inače baš bliski i nisam ni znala da se to dogodilo. Curica ima 10 godina i stabilno je, ali pitala je mogu li otići da ne bude danas sama, jer danas nitko od njih iz Zagorja nije mogao doći. Inače ima još 2 sina i bebu od par mjeseci. Ono kaj je meni palo na pamet je da ne pokupim nešto tamo, ipak je to dječja bolnica… Dajte recite, jel to sebično od mene? Ne znam kaj da radim… Možda se bezrazložno bojim, nisam odaaavno bila u toj bolnici.

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Jagodica86

    pepillu

    Jagodice, jasno mi je to sve, znam da stitnjaca nije za zezati se, samo me izbacilo iz takta to sa dojenjem, jer sam bas tila se potruditi oko toga da sto vise dojim bez onih dodataka. I evo sto je svjesna napisala za svoju prijateljicu, takvu sam priču danas vec cula pa sad i kad budem dojila uvik ce mi to biti nekako u podsvijesti 😕😕

    Nemoj da ti bude, to su samo priče, ja jako želim dojiti i svakako ću se raspitati na više strana prije svakako.
    Poznam jako dobrog doktora na Nuklearnoj u Zagrebu, veliki je stručnjak baš za štitnjaču! I još kod endokrinologa svog. Ni ja ne bi riskirala nikako, sva sreća imam očuha liječnika koji ima puno poznanstava na sve strane pa ćemo to sve ispitati. I ja ću javiti svakako čim nešto saznam kroz koji dan.


    Moja rodica je imala problema sa štitnjačom dugih niz godina i rješila se toga sa sokom od cikle, sad vise ne pije tablete ( mislim ovo nema toliko veze sa dojenjem ali taman sam pričala s njom, sad sam cila u tom istraživanju 😅) 
    Svakako javi jagodice bila bi ti zahvalna, jer uvik je bolje sto vise stručnih mišljenja tražit.

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Maggie uz svo dužno poštovanje ja osobno ne bih.
    U terminu si i zadnje što trebaš je da ti se nešto nakaci. Ja bih rekla da mi je jako žao, ali da kao trudnica u visokom stupnju trudnoće jednostavno ne možeš budući da vladaju virusi.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.