Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    pepe1907

    zadranka86

    Tonka nema toxo radila san pretrage..imam i ja i salatu i blitvu i sva ona cuda a maca tuda redovno negdi ceprka..samo eto racunam nije pas da ce dignut nogu nad bus salate😂😂..tolikooo me ovo sad preplasilo..jos mi je bass posteno zabila pande sve san zvizde vidila..inace ih ja volim al ne dam im sad da skacu po meni ipak je to vanjska maca i nikad nije cjepljena…nemam pojma nadam se da nece nista bit..reko izadem iz kuce ono napokon i klinac..

    ne moze ti macka nista prenjeti, pogotovo ne ogrebotinim,jedino ti se moze inficirati rana…ne brini


    Jell pepee…aj hvala volim cut ovakva misljenja..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Allie, kuhinja je vrh vrhova!

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    U šoku sam koliko vas je u ovom trenu u bolnici…
    Salatica,Ana,Ivana_G,Vana…drzite se cureni zelim da sve skupa izadjete u ponedjeljak,utorak u toplinu svoga doma😊

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    AllieH

    Joj Ivana, vjerujem da ti je bio sok! Nek je sve dobro proslo, drzite se 💪🏼🙏
    Ptičice, mislim da je normalno, i mene zadnjih tjedana malo malo nesto bolucka, mislim da ti sad tek slijedi vece sirenje, bar je tako meni, nekad imam osjecaj da mi stomak preko noci naraste.
    I ajme tebe, svaki put me nasmijes svojim komplimentima ❤😘 Evo na kraju posta bacam slike kuhinje 😂 Malo je tamno, ali jedino sam te nasla u mobu.
    Ja kako sam hvalila ovo svoje dijete kako ga stalno osjetim, ali da to nisu bolni udarci nego vjecita previranja po trbuhu, zadnja 3 dana me toliko zna bubnuti da sve zvijezde vidim. Izgleda da smo sad dosli u tu fazu. 😁


    Jaooo znaci kuhinja je top!!! Tocno po mom ukusu 😍😍😍😍😍 prekrasna! Minimalisticki stih znaci VAU :) :) :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ivana sva sreca pa ste dobro prosli, neka je s malenom sve u redu 😍 a stigne se okrenut 😊
    Bruna lijepo se zabavite veceras i fino papajte. 😊 super za zatvorenost i da si mirna po tom pitanju. Jesi isla na tecaj? Kako je bilo? Ista pametnoga nakon one “doktorice”? 😅
    Pticice ta bol ti je normalna, sve se siri i Antonela si radi mjesta 😍 bome da, sto se Allie tice ima stvarno stila i oko za lijepe stvari. 
    Allie kuhinja ti je mrak, meni se najvise od svega svida otok i ova “instalacija” za butelje. 😍😍 daj mi reci ova napa, jel ti se pokazala dobrom? Koju si uzela? Meni super izgledaju, muzu se ne svidaju ali se nadam da cemo stavit takvu u zg stanu, posto vec u st nisam uspjela 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ptičice, Pinterest je i nama bio glavni dizajner 😊Hvala cure, sve sam si ustimala samo da je sto jednostavnije i lakse za cistiti 😅 Zato jednostavne linije. 
    Ptico, napa je super. Odlicno vuce i nije bucna. Nama su boravak, kuhinja i blagovaona jedan otvoreni prostor pa smo trazili nesto sto ce dobro vuci, a da lijepo izgleda, samo sto je jako mali izbor tih otocnih napa. Pogotovo jer je nama isla na tu jednu nosivu gredu i bilo je komplicirano sve za izvesti. Najvise otocnih napa ima od inoxa, a one bi bile kao saka u oko na ovo sve bijelo. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    AllieH

    Joj Ivana, vjerujem da ti je bio sok! Nek je sve dobro proslo, drzite se 💪🏼🙏
    Ptičice, mislim da je normalno, i mene zadnjih tjedana malo malo nesto bolucka, mislim da ti sad tek slijedi vece sirenje, bar je tako meni, nekad imam osjecaj da mi stomak preko noci naraste.
    I ajme tebe, svaki put me nasmijes svojim komplimentima ❤😘 Evo na kraju posta bacam slike kuhinje 😂 Malo je tamno, ali jedino sam te nasla u mobu.
    Ja kako sam hvalila ovo svoje dijete kako ga stalno osjetim, ali da to nisu bolni udarci nego vjecita previranja po trbuhu, zadnja 3 dana me toliko zna bubnuti da sve zvijezde vidim. Izgleda da smo sad dosli u tu fazu. 😁


    ajme.koji divan otok 😍😍😍😍😍 patim za njima uf uf

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Večer cure :)
    Mene zanima tko od vas troši utorogestan u zadnjem tromjesečju? Ja sam ih danas dobila kao terapiju uz mirovanje jer postoje naznake da pomaže u sprječavanju smanjivanja cerviksa…. Pregledalo me 3 doktora i svako svoje,ali zadnja dva se slažu da još ne treba hospitalizacija i injekcije za pluća. 
    Brine me to jer sad čitam na internetu da mogu izazvati žuticu kod bebe.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Mmama2, moja mama isto živi u Zagorju, sat vremena vožnje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Allie kuhinja je mrak 😍😍😍 Svaka čast!!!
    Ivana hvala bogu da je sve dobro prošlo!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.