Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Meni isto to nije jasno. Zadnjih 6 placa je isto i nema se tu sta promijeniti da bi prosjek bio bolji ili losiji nego je takav kakav je i kakav je i bio prije otvaranja kompilakcija. 
    A za ovo sa rodiljnim naknadama su bas bezobrazni, bolje da nisu nista spominjali nego ovako dali u javnost pa drugi dan demantirali.

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    znaci ipak su demantirali da nece ici puna placa drugih sest mjeseci? nisam u toku, ali odmah sam komentirala da na zalost nista od toga…muz se svakako veseli sto ce ici drugi dio pa ajde, bar netko sretan 😂 nego…gledam Dani trudnica i beba pa choconillas daje 10 posto na sve, stvarno su se pretrgli…sva sreca da nisam cekala taj sajam za vece stvari. E da, ako nekog zanima, adax do kraja mjeseca ima akciju 20 posto. Mi smo sinoc gledali krevetic i madrac i vjerojatno cemo tamo uzeti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Cure koje ste na Fragminu trebala bi malu pomoc🙈….
    Danas mi je sestra na hematologiji dala prvu injekciju u nadlakticu  i objasnila da se uvijek pikam u priblizno isto vrijeme u nadlakticu ili ako se sama pikam,gore iznad bedra…a ja sad u uputama citam da se treba pikati u trbuh ili straznjicu….sad sam sva zbunjena🙈…gdje se vi pikate i drzite li fragmin u hladnjaku ili samo ovako?

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Recite mi jel neka zna..jel ja sad koja san bila zaposlena do kraja proslog mj.i na komp.od pocetka do sredine 11mj.da mi meni porodiljna tece od kako se beba rodil il kako to ide sad ..sad se vozim nezaposlena ali san na komp.od pocetka kao zaposlena ..moze neka inf nesto..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Cure koje ste na Fragminu trebala bi malu pomoc🙈….
    Danas mi je sestra na hematologiji dala prvu injekciju u nadlakticu i objasnila da se uvijek pikam u priblizno isto vrijeme u nadlakticu ili ako se sama pikam,gore iznad bedra…a ja sad u uputama citam da se treba pikati u trbuh ili straznjicu….sad sam sva zbunjena🙈…gdje se vi pikate i drzite li fragmin u hladnjaku ili samo ovako?


    Nisam na fragminu, ali radim s fragminima i na odjelu ih drzimo u hladnjaku i izvadimo pola sata prije primjene van. Nisam vise sigurna, mislim da pise u uputama sto i kako tocno da ti nebi sad dala krivu informaciju.. I da, mi dajemo u trbuh i u nadlakticu. Iznad bedra nisam nikad davala.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Cure koje ste na Fragminu trebala bi malu pomoc🙈….
    Danas mi je sestra na hematologiji dala prvu injekciju u nadlakticu  i objasnila da se uvijek pikam u priblizno isto vrijeme u nadlakticu ili ako se sama pikam,gore iznad bedra…a ja sad u uputama citam da se treba pikati u trbuh ili straznjicu….sad sam sva zbunjena🙈…gdje se vi pikate i drzite li fragmin u hladnjaku ili samo ovako?

    [lilypie.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    du1988

    znaci ipak su demantirali da nece ici puna placa drugih sest mjeseci? nisam u toku, ali odmah sam komentirala da na zalost nista od toga…muz se svakako veseli sto ce ici drugi dio pa ajde, bar netko sretan 😂 nego…gledam Dani trudnica i beba pa choconillas daje 10 posto na sve, stvarno su se pretrgli…sva sreca da nisam cekala taj sajam za vece stvari. E da, ako nekog zanima, adax do kraja mjeseca ima akciju 20 posto. Mi smo sinoc gledali krevetic i madrac i vjerojatno cemo tamo uzeti.


    Da, ipak jesu. 🙁
    Ahahah 10% stvarno su se pretrgli. Bas me zanima koliko ce dati dada&rocco. Bice isto 10% uvrh glave. 😂
    Cure hoce netko kupovati baldahin? Meni je to predivno. 🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Bulbi, 
    ja se bockam u nogu. Naizmjenicno jedna pa druga, meni najlakse za ubosti. Moze se i u nogu, ruku, stomak, gdje ti paše. Prilazem ti sliku da vidis gdje imaju tragovi. A mislim da se Maggie najljepse bocka (najmanje modrica, podliva), pa da ti i ona da savjet. Ja kako kad, sad mi je period finog davanja, na drugoj nozi nemam nista. A nekada to bude oteknuto, bolno, itd… 
    Ja u frizuderu nisam drzala ni preko ljeta, a ni sada. Drzim u hodniku na tamnom mjestu zalihe, a sa sobom u neseseru kutiju koju koristim. 
    😊😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

     Zaboravi nogu hahaha 😋

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Evo mene, dok se ja pokrenem, pročitam, jedem, pijem, već je pola 12. 
    Danas sam duže spavala, probudila se prvo u pola 5, pa se vrtila do 6, pa onda do 9 spavala. tako da sam se odmorila, jučer se isto naradila, pa me umor skršio. 
    Danas pregled, pa jedva čekam, imam popodne termin u pola 6, pa se javim sa vijestima navečer. Baš me zanima kako se namjestio, čini mi se da je glavica dolje jer sam u par navrata čula, tj osjetila štucanje baš nisko u zdjelici.
    Allie preslatka robica, i ja škicam to sa sovicama, preslatko mi je. I ovo drugo je krasno, a kapicu svakako moram topliju neku kupiti, to ću idući put kad budemo u Zg. 

    Tko je još na kontrolama danas? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.