Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Cure, 
    sta se desava kod vas u vezi porodilista? Non stop horor price na 24 sata 😶 Mislim znam da je bilo neke price malo, kiretaza nazivo, ali sad se zakuvalo? Nemojte čitati, necu ni ja vise, mislim ko je plasljiv (kao ja), dok ne rodim makar. 

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Salatice, nije neka novost, ali žene su sada izašle u javnost sa svojim pričama. S jedne strane ne želim to čitati, s druge strane ne želim gurat glavu u pijesak. Tužno u svakom slučaju.

    Ana89, ti si rekla da ćeš vidjet možeš li predati papire za porodiljni prije 45 dana (ako sam dobro skužila). Ajde pliz javi je li prošlo jer mi se ne da 2.1. ići na HZZO, pa bi obavila to ranije.

    Klikerice, idem uplatiti :)

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Kloksee..ja na vadenju krvi ovo na antitjela sto se ponovi u 30tt..Ne mogu virovat da san vec ode prvi put san bila sa 7tt za rh faktor sad se ponavlja u 30tt.Uvik san govorila kad dode to znat cu da je kraj blizu…hahah..a ja jos nemam taj filing da je to sve takooo blizuu…😍😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Klikerice kako stojis s alergijom?
    Allie predivna robica 😍
    Maggie 😂😂 Ja rado volontiram za pocetak 12. mjeseca, a i to mi djeluje tako daleko…
    Ana drzi se, mene glava vec kljuca..
    Sretno svima na pregledima danas 😊
    Bolesnima sto brzi oporavak, vrtite pastile, cajeve i aquamaris dok ne bude bolje 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Miranda, gdje ste vi na kraju narucili Bugaboo, koliko ste cekali isporuku? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Jutro.
    Moram pohvaliti svog malog da se jednom probudi u noci na kratko i dalje spava,ali mene muci vec tri noci za redom san. Nece i nece. Ili dode pa svakih sat vremena se budim.Od umora podvecer se osjecam malo bolesno,ali cim legnem u krevet bude bolje.

    Netko je spomenuo da bebac ne voli ctg. Tu smo 😂 Zapravo ne voli nist na trbuhu skoro. Tatu pokusava gurati nogicom 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    jutro :*

    Allie, sva robica je preslatka. imamo istu trenerkicu, samo je naša siva.

    moram se pohvaliti, da se ne ispadne da samo kukam, išijas prošao. prehlada prolazi, još samo malo šmrcam i pričam kroz nos. ali sam puno pokretnija. malo sam kratkog daha, ali to je punoooo manji problem od išijasa. nije me ulovila mučnina, još. kavu normalno pijem, apetit mi je ogroman. sram me napisati kaj sam jučer sve pojela :D

    za vikend ću prat svu robicu, mislim si kako je vrijeme za to. ako će mi beban biti kao u trbuhu, imat ću jednu ful mirnu bebu. on se javlja ujutro i navečer kad legnem. a po danu onako malo kucka s vremena na vrijeme, čisto mi se javi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu


    Ažuriram stanje s jutarnjim uplatama…
    Sjele su :
    Teatoni,Maggie, Zvrkica , Barbie, m.girl16, BusyBee, Pticaselicastzg,SummerSawyer
    Hvala cure!
    Čekamo još:
     Pepe, MareiKate, SarahSarah , Arsancres, i malac_28

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Miranda

    Klikerice kako stojis s alergijom?


    Dosta je splasnilo sinoć, i onda se po noći pogorša, i sada evo opet splašnjava… popila sam taman tabletu još jednu. Ma bit će to dobro. Znalo mi je biti puuuno gore nego sada… jutros gutam normalno, tj. blago ograničeno. 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Allie tvoj malac će biti pravi frajer 😍

    Salatice ja sam odlučila da neću to čitati, pogotovo za Osijek, jer ću si nabiti strah samo takav. 
    Samo da javim još, uspjeli smo riješiti tečaj, muž samo mora u utorak u bolnicu javiti se i riješeno. tako da ne mora na predavanja, kao ni ja koja ne smijem.

    Joj Aqua maris je meni spas već par mjeseci za nos. Ja inače dobijem u 10 ili 11 mj upalu sinusa i nadam se da će me zaobići sada. 
    Puno meda, mandarina i limuna i ozdravit ćete koje ste prehladene.

    Moja malena poludi nakon svakog jela i ko da je u disku, nakon mandarina stuca, a prilikom tuširanja redovito lupka i kad legnem onda opet luduje. Ali ima dana kad se samo malo javi tako da još ne mogu skontati kakva će biti.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.