Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro, i sretno na pregledima 😁

    Moja malena se javlja uglavnom kroz cijeli dan, ali predvečer i navečer disko 😂😂 Znam sto me čeka. Ujutro oko 4 h je malo lupkala i brzo prestala, a sada izgleda spava malo..

    Ja sam kavoljubac, ali u posljednjih par dana mi baš i nije nešto, popijem ujutro, ali ne sa gustom ko prije..

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Jutroo 😊
    Mucnine su krenule znaci 😐 Da li povracas ili samo ona glupa konstantna muka u zelucu? 🤢 Mene je prosla, nemam je vise. Imam par neugodnosti jutros (bolno grlo i stezanje donjeg dijela stomaka malo - sto je sigurnoo prouzrokovano probavom, jer nisam isla u wc u bolnici) ali mi bezveze da se zalim sad. Moram pauzirati hahaha. Sve je super 😎 😎 😎 😎 😎 Tu sam za vas sad ja, da dam savjet, ukoliko mogu. 😘😘😘
    Srecno svima na pregledima i daa hahah, ismija se Maggie 🤣 Za 2 nedelje se mozemo poceti nadati haha, ne diraj nas 🤣🤣😋😍

    Samo muka. Skoro stalno. Tješim se da će samo par dana trajati 😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana89

    Salatica9192

    Jutroo 😊
    Mucnine su krenule znaci 😐 Da li povracas ili samo ona glupa konstantna muka u zelucu? 🤢 Mene je prosla, nemam je vise. Imam par neugodnosti jutros (bolno grlo i stezanje donjeg dijela stomaka malo - sto je sigurnoo prouzrokovano probavom, jer nisam isla u wc u bolnici) ali mi bezveze da se zalim sad. Moram pauzirati hahaha. Sve je super 😎 😎 😎 😎 😎 Tu sam za vas sad ja, da dam savjet, ukoliko mogu. 😘😘😘
    Srecno svima na pregledima i daa hahah, ismija se Maggie 🤣 Za 2 nedelje se mozemo poceti nadati haha, ne diraj nas 🤣🤣😋😍
    Samo muka. Skoro stalno. Tješim se da će samo par dana trajati 😀😀


    Moguce sve. Prolazni period neki. Znas da sam se i ja zalila i prosloo. Drzim fige 😍🤗
    Kod mene je beba bas aktivna u zadnje vrijeme, eto toliko da je jednom na CTG “podivljala” i nabila otkucaje 170-180. Pa sam morala jaukati sta joj je haha. A mrzi CTG izgleda, uvijek krene skakati i izbijati onu foru. Znaci horor mi oni otkucaji, jos ih cujem u glavi 😶
    Da li vama rade sada na kontrolama to? Kod mene kontrole svakih 7 dana za sad i sig cu i na CTG svaki put. 

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Jutro cure vidim i vas je uhvatilo nespavanje.
    Moj bebac tuce non stop vrlo malo je miran ,ako bude tako kad se rodi bit ce veselo 😁.Ja bas ne mogu lezat ,fali mi zraka a i on se uzvrti stomak doslovno skace.sutra kontrola.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ana89

    Salatica9192

    Jutroo 😊
    Mucnine su krenule znaci 😐 Da li povracas ili samo ona glupa konstantna muka u zelucu? 🤢 Mene je prosla, nemam je vise. Imam par neugodnosti jutros (bolno grlo i stezanje donjeg dijela stomaka malo - sto je sigurnoo prouzrokovano probavom, jer nisam isla u wc u bolnici) ali mi bezveze da se zalim sad. Moram pauzirati hahaha. Sve je super 😎 😎 😎 😎 😎 Tu sam za vas sad ja, da dam savjet, ukoliko mogu. 😘😘😘
    Srecno svima na pregledima i daa hahah, ismija se Maggie 🤣 Za 2 nedelje se mozemo poceti nadati haha, ne diraj nas 🤣🤣😋😍
    Samo muka. Skoro stalno. Tješim se da će samo par dana trajati 😀😀

    Moguce sve. Prolazni period neki. Znas da sam se i ja zalila i prosloo. Drzim fige 😍🤗
    Kod mene je beba bas aktivna u zadnje vrijeme, eto toliko da je jednom na CTG “podivljala” i nabila otkucaje 170-180. Pa sam morala jaukati sta joj je haha. A mrzi CTG izgleda, uvijek krene skakati i izbijati onu foru. Znaci horor mi oni otkucaji, jos ih cujem u glavi 😶
    Da li vama rade sada na kontrolama to? Kod mene kontrole svakih 7 dana za sad i sig cu i na CTG svaki put.


    Prošli put su mi radili CTG😀 prvi put. 140-150 otkucaja prosjek, dok me izudarao dvaput je došlo 160😀😀 Uglavnom, normala 😀 Slijedeći put idem u 36.tt, zadnja 4 tjedna. 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Jutro ja budna od pola 7, pojela bananu, pa sendvič sad pijem čaj za grlo i mislim da ću nastaviti spavati. Mačke oko mene u krevetu,  svi se ušuškali…vidim vani oblačno pa bolje da spavam 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutroo,evo i mi cemo doruckovat,i sve su prilike opet spavanac. Grlo pomalo pocinje peckati

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Kani07

    Jutro cure vidim i vas je uhvatilo nespavanje.
    Moj bebac tuce non stop vrlo malo je miran ,ako bude tako kad se rodi bit ce veselo 😁.Ja bas ne mogu lezat ,fali mi zraka a i on se uzvrti stomak doslovno skace.sutra kontrola.


    Kazu da ce bit tako, najbolje pratit obrazac ponasanja dok su jos u trbuhu pa se lagano navikavat kad su budni i kad spavaju 🤔😁
    I meni zna ponestat zraka, najvise navecer i to lad lezim na ledjima, ona se prebacim na lijevi bok pa bude bolje 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Bome se dobro siri ova forumska prehlada 🤔😱
    Ja zaspala muz me probudio i opet mi grlo nikakvo 😭

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu
    Jutro cure! 
    Jucer opet guzvovit dan  ali vidim da nam je salatica napokon kuci 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼  
    bulbi se javila, ajme kako mi je drago procitati da je sve u redu i bas se veselim od srca! ❤
    dalal, cesto to bude, probaj se ne brinuti, sigurna sam da ce biti sve ok. Sestricna ima dijabetes tip 1 koji je dobila kad je bila beba od godinu dana. Cijeli zivot se bocka i mjeri i daje si injekcije inzulina, ali sad kad je cura od 23 godine, kaze da ako je nesto morala imati, onda nek je to secer, s tim se stvarno normalno zivi. A tebi ce to biti samo kraci period za izgurati, samo pozitivno 💪🏼😊
    Mi smo se jucer malo ponovili:
     

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.