Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mak cesce greske kao decko je a bude cura je pupcana..koja se podmota tocnu tu i isladne ko mali visuljak…tako mi je jedan doki rekao..kad mi je jos s 18 rekao decko..onda je reka drzi sa rezervom i objasnio zastoo..Kasnije se sve vidilo lipp i svaki uzv je potvrden da je decko…ali vidi se i pisonja i onaj dr dio…Ali eto moze se fulat…bas ta luocana zna zeznut..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Allie koju vel si uzela?
    Jesu široke jako?


    Uzela sam S, nisam ih jos vidjela uzivo, mama je isla po njih. Isla je oko pola 11, jos je bilo svih uzoraka u svim velicinama. Rekla je da su M jako siroke, a svakako ih planiram nositi nakon sto rodim, valjda necu biti bas tolika 😂
    Klikerice, ja sam na kraju odlucila ne poslusati savjete oko kapuljace i zakljucila da su mi ok, jer mi je to jos jedan sloj preko glavice kad idemo negdje. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    AllieH

    zvrkica

    Allie koju vel si uzela?
    Jesu široke jako?

    Uzela sam S, nisam ih jos vidjela uzivo, mama je isla po njih. Isla je oko pola 11, jos je bilo svih uzoraka u svim velicinama. Rekla je da su M jako siroke, a svakako ih planiram nositi nakon sto rodim, valjda necu biti bas tolika 😂
    Klikerice, ja sam na kraju odlucila ne poslusati savjete oko kapuljace i zakljucila da su mi ok, jer mi je to jos jedan sloj preko glavice kad idemo negdje.


    zasto ne kapuljace? ja ima 2 trenirkice sa kapuljacama, one mekane od plisa

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Klikerica

    AllieH

    Ja sam si uzela tu spavacicu s gumbima, bas volim flanel i posteljine od flanela su mi bas cozy i za zimski ugodjaj. A kosuljaste su mi puno ljepse od bilo kojih za dojenje. 😊
    Kod nas spol nisu mogli fulati, redovno na pregledima mase piskom 😂 Mislim da cesce fulaju da od curice ispadne decko nego obratno.

    Ovo i ja isto mislim, kad vidiš piška iz aviona već s 12-14.tjedana, ne kužim kako bi to na kraju mogla ispasti cura?! I to uz napredne tehnologije tipa 4D uzv.


    Klikerice, ja bila u CCO east u subotu, grudnjaci stoje među donjim rubljem, na nekoj polici, nisam mogla ni ja naći pa sam pitala. Vidiš trudničko sam tamo kupovala, ali sad nisam ni pogledala jer sam mirna s robom do kraja nadam se. Pa nisam išla ni zavirivati. 
    A ovo češće fulaju cure pa ispadne dečko, ne znam kako dečka mogu fulati. jedino ako nisu na 3d bili pa se nije dobro vidjelo…Ovaj moj se tako ponosno pokazao na 3d da se iz aviona vidi da je dečec, kasnije je i moj ginekolog potvrdio na 2d, a prije nije mogao vidjeti dobro.

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mak cesce greske kao decko je a bude cura je pupcana..koja se podmota tocnu tu i isladne ko mali visuljak…tako mi je jedan doki rekao..kad mi je jos s 18 rekao decko..onda je reka drzi sa rezervom i objasnio zastoo..Kasnije se sve vidilo lipp i svaki uzv je potvrden da je decko…ali vidi se i pisonja i onaj dr dio…Ali eto moze se fulat…bas ta luocana zna zeznut..


    A vidiš, ja čula obrnuto. Izgleda da nema pravila 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Ana moze pitanje tako ide za zaposlene mame jel tako…ove nezaposlene porodiljna krece od kad se beba rodi…ja san na komplik.al ugovor isteka 30.09. Znaci ja kad se odjavim sa komp.porodiljna ide kad rodim??jesam u pravu??


    Hmm, to ne znam. Probaj pitati zavod kako ide u tom slučaju.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu
    Bulbi, 
    ne brini, naviknuces 😋 Meni da ih neko krene iskljuciti sad, ne bih dala hahahha (narkomanka 🤣). Dajes jednom dnevno, 0,4 dozu?

    Mamin bakin kolac sa slagom i borovnicama 🤗🤗🤗🤤🤤🤤🤤 A prije tog supa domaca sa knedlama. Ne da mama cuti da je beba “mrsava” hahahah TOVI MENE, da ona raste 🤗🤣
    p.s. mene su skinuli sa tableta endokrinolozi u bolnici, u fazonu odmakla trudnoca, nisam OGTT radila, on je za trudnice najbolji pokazatelj, vidjecemo sljedece sedmice sta kaze OGTT. 😋

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    I ja sam uzela spavacicu i baš mi je super za zimu, a bit ce prakticna za dojenje.. Ja sam uzela M, nije mi uska, taman će stati trbuh još koliko ce rasti, a kasnije ce mi biti komotna (ni ne volim usko za spavanje). Mislim da se malo taj flanel i smanji nakon pranja.

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Meni noćas daljnja rođakinja rodila sa 36+2, curicu, 2kg. Sve je bilo u redu cijeli trudnoću,jučer ju počelo jako bolit po trbuhu i išla doktoru i odmah carski. S bebicom je sve ok,u inkubatoru je 

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Bass san tuzna daninbeba i trudnica sto se tice zadra nistaaa…ja bass planiram veci shoping za bebu ovaj vikend…bezz veze


    jedino da cekas super subotu kad bude u sn? a i za black friday je bubamara prosle godine dala 30 posto popusta. Ne znam jesi vidjela za adax da je 20 posto do kraja mjeseca? i bebnova u city galeriji ima 30 posto na namjestaj i kojesta 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.