Zimske bebe 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Zašto da piješ toliko vode?? 
    Ojjj kako me živcira kad su tak ne temeljiti.. -_- 
    ajde držim fige da se to brzo pokrene kod tebe i da maleni puno ne čeka, možda nije htio imati rođendan svake 4godine pa čeka sutrašnji dan 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ni meni nije jasno zasto toliko vode, malo jesam natecena al mislim da to nije razlog.
    Nama je bas bilo fora da se danas rodi al eto nece pa nece😂

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Pa koja trudnica nije malo natecena pred porod..
    Mislim da nas nasi doktori siluju glupostima!

    Mm..ne daj se..jos malo i bebac je tu 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ah….jos me pitao kolko sam kila dobila sad u 9 mjesecu, i onda kad sam rekla 3 odma piti puno vode…ma jos malo i gotovo😉

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Zbog kila da ti je rekao da piješ puno vode hmmm stvarno su ti doktori nekad ono čudaci na kvadrat…
    Držim fige da to bude što prije  ma već danas divan je dan možda ga sunce dozove van 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Eto mene nazad…petak opet kontrola, ctg ok, uzv ok, navodno smrsavila kilu😂…bit ce da je to od one vode hahaha….za pregledom jos uvijek nema potrebe i tak….pucam polagano

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    A nije dr. mislio nista lose pod tim da pijes vodu.
    Sto vise vode pijes to bubrezi bolje rade te ce prije izbaciti sav visak..cak i onaj sto se nakuplja.
    Ali stvarno nema potrebe te i s tim opterecivati..
    Sve ce nestati kada rodis.
    Ja opet nisam u trudnoci imala problema s otecenosti ali u bolnici nakon poroda sam bila k'o lubenica.
    Sva voda mi otisla u noge radi neudobnog kreveta i cijelodnevnog sjedenja s malim na toj zeljezariji.

    Btw..ima li kakvih vijesti kod tebe? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Lina znam.da.nije.mislio nista lose , al ja ni nemogu popiti 3 l vode jednostavno nejde, jedva 2 l tekucine popijem…nema nista, vratili me doma i u petak opet na kontrolu

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ja ne mogu popiti ni 2dcl a kamoli 3l. Voda je za kupanje

    Drzimo fige da krene sto prije i bezbolnije

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Danasnje iskustvo….oko 3 ujutro poceli bolovi…do 5 na svakih 10 min al bebu bas ne osjecam, zovem u radaonu i kazu da dodem.Dolazim tamo i primaju me, neki mladi doktor pregledava i kaze pa vi ste 5-6 prstiju otvoreni! Ja reko super a uopce me ne boli skoro nista..slijedi klizma i oko 11 oni mene u box…idu me jos jednom pregledat kad ono prvo jedna cura pregleda, pa taj mladi doktor pa neka doktorica i vele pa vi ste tek 2 prsta otvoreni!!! Wtf??? Vrate me nazad u predradaonu i doktor se ispricava da je njegova greska i ode ja doma…kao doma pratiti sve , sutra je redovna kontrola u 11 pa cemo vidjet…tolko me rasturili na pregledu da sam jedva dosla doma …nemam srece s tim doktorima nikako😩

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.