ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

miki0

Broj poruka: 3908

Prijavi adminu

Petra ajme, bas grozno zvuci… Nadam se da necete morati nazad na hitnu… I super da si to skuzila na vrijeme i da si reagirala. I hvala stonsi to opisala za nas novr mame koje nemamo pojma o tome.
    Hani budili smo ju i nocas. 
    Sve je ok, kvrga je postojana 😏 sad je zivnula opet i opet bi sranja radila. Rekla sam mm da joj idemo kacigu kupit jer bum izludila. Dok kvrga ne splasne nesmije ponovno past i lupit glavom, a pricala sam vam kakva je N po tom pitanju… 🙄
    I da, i dalje drami za spavanje i nocno i dnevno 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 

[lilypie.com]

• LoSa

Broj poruka: 2419

Prijavi adminu

Petra jel bolje danas?

PetraB

Broj poruka: 1540

Prijavi adminu

Je Losa, bolje je danas… Jos ventolin do sutra ujutro pa opet kontrola. Al naravno Vesni krenulo sad pa evo drzim fige da njoj nece do bronhitisa doc 🤦🏼‍♀️… A mm ide na put sutra i evo ga jadan zuri se da slozi auto do kraja da mogu razvazat djecu ocito po doktorima ovaj tjedan 🤦🏼‍♀️

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

• LoSa

Prijavi adminu

Drzite se Petra! To je obicno virusno o ko nema imunitet puf… 😒 A u vrticu mi se cini da taj virus non stop cirkulira. Meni se  cinj da ga ovaj put moj malac sam povjedio 🤞 Ne znam jel ima veze no na drugoj smo bocici beta glukana. Mozda ipak malo pomaze 🤷‍♀️
    Dan idealan za spavanje 😴

Valkris

Broj poruka: 1054

Prijavi adminu

I mi pijemo beta glukane i cini mi se isto da je manje bolestan, a kad je bolestan da to za dan dva prođe 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Lavica27

Broj poruka: 3309

Prijavi adminu

Cure koji beta glukan?
    Petra ovo grozno zvuci,nadam se da su bolje!
    Inace, kcer je dobila jucer navecer vodene kozice. A cini mi se da N ima jedan pristic na guzi ali nemogu razaznati da li su to kozice jos. A naaabolja stvar u svemu je da sam ja trebala na put 3 dana u London ali u sat vremena smo vidjeli da je ona dobila kozice i UK je zbog novog soja uvela obavezan PCR uz samoizolaciji do rezultata testa tako da Pisi kuci propalo. Uz to,ovo je vec drugi put da sam platila put u London i nisam otisla🤦
    A vi kako ste😅?
    Btw misljenje. Ako N nema kozice,jel bi ga vi pustili u vrtic? Inkubacija je 10-21 dan,znaci on moze i ne mora dobiti kozice za 10 dana. Ako ga ne pustim i dobije za 2 tjedna, onda Ce bit doma 4 tjedna sve skupa. Nisam ni sama pametna ..

[lilypie.com]

• LoSa

Prijavi adminu

Lavice mi dajelo od Biovitalisa, pise gore da moze od godine dana. Uf za London… bas mi nedavno frendica pricala da je bas gnjavaza zbog tih njihovih izolacija, ona bila u listopadu i vise je potrosila na PCR prije puta, nakon dolaska tamo, nakon dva dana tamo i sl. nego ju je kostao put i smjestaj. A ako hoces da te utjesim, u Londonu je grozno vrijeme sad u studenom. Ko student sam bas bila krajem studenog tamo mjesec dana kao u skoli stranog jezika i depresivnije vrijeme nisam u zivotu vidjela. Mjesec dana je padala neka rosulja i bilo oblacno, a sunce izaslo u 9 ujutro i vec u 3 poslijepodne skoro bio mrak 🙄 Drzale su me na zivotu njihovi sareni shoping centri Bozicno okiceni 🤭 Puno mi je u boljem sjećanju ostao London u rujnu i svibnju kad sam bila.
    Ovo za kozice ne znam kaj da velim… najvjerojatnije ce pokupiti no inkubacija ti moze biti i do 21 dan… pa ako uracunas dva tjedna plus inkubaciju… biti ce ti i 5 tjedana doma 🙈  

annika

Broj poruka: 1471

Prijavi adminu

Pa kod nas je seka imala vodene i brat je išao u školu normalno, nije ni da sam ga mogla ne slati u školu.

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

[lilypie.com]

Lavica27

Broj poruka: 3309

Prijavi adminu

Hvalaaaaa Annika, mislila sam da cete svi rec da sam luda. 
    Onaj prist na guzi je i dalje samo prist,nema ni temp ni nove. Inace kci je vec tri puta bila s djecom koja su imala kozice a tek sad pokupila.  
    Losa, ja sam bila krajem 10.mjeseca i 4 dana je bilo sunce,imala sam vise srece nego pameti izgleda :D Iskreno bas sam se veselila ic na njihov advent i to ali valjda sam preoptimisticna bila da Ce djeca bit zdrava i sve bit ok s mjerama🙈😂 Inace ja ko cijepljena sam morala samo antigenski 2.dan (sad se natezem za povrat novca)…

[lilypie.com]

• LoSa

Prijavi adminu

Lavice ovo frendica isla mislim pocetkom listopada i cijepljena je no morala raditi pcr prije puta pa dva dana nakon dolaska, pa joj je taj kasnio pa morala da bi mogla u avion za nazad platiti brzi antigenski i jos svasta 😆 Sve to stres radi, nisu bas neka vremena za putovanja 🙄 
    Da ja sam ko klinka isto bila par puta u drustvo djece s kozicama, a pokupila ih puno kasnije. Tvoj malac teoretski nije zarazan nit bolestan… tako da… 😬

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.