ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Kod naše pedijatrice je sistematski s godinom, dvije, četiri i pet 🤷🏼‍♀️

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    Mrgud kod mene je sve samo ne apoteka🙈🙈 uz svo čišćenje kada G prođe izgleda bombastično 😂 operem navlake za kauč,  drugi dan već isflekano. Svuda su igračke i plastelin i tako. Ma ne trošim ja puno vremena na to, kad rasporedim po danima stvarno je minimalno truda uloženo. Peglanje mi ne fali i dajem ti DeeDee svu podršku,  zvuči grozno. Meni mm pegla svoje košulje jer ja to ne ispeglam dovoljno dobro😂😂 a ja prođem malo i što se ispeglalo, ispeglalo 😁
    Nadam se da će se Vita brzo oporaviti ❤️
    G ide u jaslice od poslije nove godine i jutros sam čula da se malo zakašljala, tako da sad čekam da krene nešto.. Nos joj je standardno začepljen kao i meni,  možda je i ona alergična na sve što je ikad raslo na planeti zemlji. 😐
    E i mašina za suše mi stoji pokvarena mjesecima, nikako da nekog pozovemo. A vikendom mm obnavlja neku kuću i mislim da se tamo neću veseliti čišćenju prozora. Ima ih bezbroj.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Simbalija isto toliko prozora imam i ne pada mi napamet prat to. Ako je sporko ne geldam kroz prozor 🤣. Ako nam se gleda more ili alpe izađemo na terasu. 🤭
    Losa zaboravila komentirati prije. Sto se hrane tice. Evo recimo M pojede lijepo rucak al ona ako za rucak imamo juhu pa meso i prilog ili blitvu i krumpir bez obzira dal je meso ili riba vjecito je nakon par sari gladna i moze pojest brdo, dok paste i gulasa ppjede manju porciju i do vecere prakticni nece ništa kao da ju duze drzi sito.. Tako možda tvom malo isto neka hrana napuni zeludac al nije kalorijski mu dosta. Ili neznam kako bi to objasnila pametnije.
    Mlijeko - spavanje ima neka fora isto se sjetila da djeca kaslju jer ima mlijeko digne kiselinu zeluca pa ih iritira i izaziva kasalj.
    Ja sam ljubitelj peglanja i sve peglam iako iz perilice susilice mi sa droba izađe i cist ok ne previse zgužvane. Al meni je peglanje opustanje. 🙃
    DeeDee ajme pa V je stvarno kapitalac. Kod nas je sistematski tek sa 5 godina. Al mi ju svakog 25.u mjesecu vazemo i mjerimo. Prije smo jer smo mi htjeli a sad ona pita kad ce doc dan za kako ona kaze vidit sebe koliko velika pa nekako nastavili. Iako bi ona to radila svaki drugi dan. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ako nam se gleda more ili alpe izađemo na terasu. 🤭

    Ja sam ljubitelj peglanja i sve peglam iako iz perilice susilice mi sa droba izađe i cist ok ne previse zgužvane. Al meni je peglanje opustanje. 🙃


    Molim te da mi pošalješ svoju adresu. 🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Valkris

    Grizli

    Ako nam se gleda more ili alpe izađemo na terasu. 🤭

    Ja sam ljubitelj peglanja i sve peglam iako iz perilice susilice mi sa droba izađe i cist ok ne previse zgužvane. Al meni je peglanje opustanje. 🙃

    Molim te da mi pošalješ svoju adresu. 🤣


    Zbog pogleda ili da joj posaljes ves na peglanje? 😜

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    miki0

    Valkris

    Grizli

    Ako nam se gleda more ili alpe izađemo na terasu. 🤭

    Ja sam ljubitelj peglanja i sve peglam iako iz perilice susilice mi sa droba izađe i cist ok ne previse zgužvane. Al meni je peglanje opustanje. 🙃

    Molim te da mi pošalješ svoju adresu. 🤣

    Zbog pogleda ili da joj posaljes ves na peglanje? 😜


    Hahha ja ću gledat more i alpe a ona neka pegla 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Valkris

    miki0

    Valkris

    Grizli

    Ako nam se gleda more ili alpe izađemo na terasu. 🤭

    Ja sam ljubitelj peglanja i sve peglam iako iz perilice susilice mi sa droba izađe i cist ok ne previse zgužvane. Al meni je peglanje opustanje. 🙃

    Molim te da mi pošalješ svoju adresu. 🤣

    Zbog pogleda ili da joj posaljes ves na peglanje? 😜

    Hahha ja ću gledat more i alpe a ona neka pegla 🤣🤣🤣


    😂😂😂

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ahahaha 😂😂😂 ako rezervirate termin za uslugu peglanja s pogledom gratis cete dobiti i kolače od drva 🤭 ili koncert vrtickih pjesama. 🤪

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Peglanje…dok se mali nije rodio nisam ništa peglala a sad nekako uživam u tome….postala sam ko Grizli 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Hahahaha bas sam se lijepo nasmijala! 😂😁
    Idemo redom,
    E se pocela sama oblacit i svlacit, znaci komplet sve osim bodija, njega ne zna zakopcati. Majicu joj moram pomoc, tj namjestit rrukave da gurne ruke. Ostalo sve “ja sama”. Nedaj boze taknut ju. 😑
    Isto kao mali mrgud cesto zna hodat s hlacama naopacke 😂
    Prica svakim danom sve vise i vise, umiremo od smjeha🤭  
    A 💩 nekad kasasto, nekad kugla, nekad brabonjci😂 i ima ritam, uvijek iza dorucka.
    Izbirljiva je, zajebava s jelom al glavno da zna rec oce “sjatko”.
    Do nedavno je govorila “baba i deda” i nismo ju ispravljali, cak smo i mi tako govorili..i preko noci je baba postala baka🙃
    .
    Mi bocu nemamo vec 6mj. Ona je sama srezala otkako smo se tu preselili. Preko noci izbacila i vecernju i nocnu bocu💪 pije jogurt tu i tamo…mlijeko jedino u cokolinu/grizu. Trebala bi ici malo izvadit krv da vidimo stanje.
    .
    Ima oko 11kg, mrsavica je bas i jos smo na nogici 21-22😅 a robica vecinom 92.
    .
    U vrticu kaze teta da se lagano adaptira, al da vecinom presjedi na stolici za stolom 😪 promatra djecu al se nebi bas igrala.. 
    Valjda bude s vremenom.
    .
    Spava katastrofalno. Gore nego kad je bila beba… Gore od  malenoga. Svako malo stenje, baca dudu, trazi dudu pa joj tata dodaje i tako. Zivi uzas. Nekad vrisne, nekad se probudi pa kampira u kreveticu.
    Kupili smo napokon mali krevet i laagaaaano krece premjestaj u sobu, jer ja ne mogu vise na kaucu. 
    Probat cemo s dnevnim spavanjem, pa lagano prebacit i nocna. Jasno mi je da cemo sigurno par puta tokom noci letit u sobu. Prezivjet cemo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.