ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

DeeDee

Broj poruka: 3660

Prijavi adminu

Simbalija, korisni, korisni, ali preživjeti ćemo 😁😁😁
    Vozila sam ga sad na previjanje, ma bit će to super, samo da splasne i sve ostalo..
    Losa super je torta!  Ja ne volim te od fondanta ali prekrasna je, vjerujem da je bio oduševljen.
    Beba, Petra, pa da, nisam zločesta, samo pozitivno razmišljam 😛😁
    Prijavljujem da je treću cijelu noć prespavala u svojoj sobi, wooohoo, back on track 🥳
    Meni je preslatko kad se ujutro mazimo ili je prebacim kod nas kad se probudi pa još malo odspava ali nije mi hit da stalno spava s nama..
    .
    Na black friday sam apsolutno zaboravila, pogledam sad možda koju sitnicu od robe. I mislili smo možda uzet usisavač bez vrećica ili onu nedosanjanu roombu ili nešto na tu temu, ima netko neku provjerenu info za neki konkretan popust?

[/url [lilypie.com]

beba2019

Broj poruka: 1203

Prijavi adminu

DeeDee

Simbalija, korisni, korisni, ali preživjeti ćemo 😁😁😁
    Vozila sam ga sad na previjanje, ma bit će to super, samo da splasne i sve ostalo..
    Losa super je torta! Ja ne volim te od fondanta ali prekrasna je, vjerujem da je bio oduševljen.
    Beba, Petra, pa da, nisam zločesta, samo pozitivno razmišljam 😛😁
    Prijavljujem da je treću cijelu noć prespavala u svojoj sobi, wooohoo, back on track 🥳
    Meni je preslatko kad se ujutro mazimo ili je prebacim kod nas kad se probudi pa još malo odspava ali nije mi hit da stalno spava s nama..
    .
    Na black friday sam apsolutno zaboravila, pogledam sad možda koju sitnicu od robe. I mislili smo možda uzet usisavač bez vrećica ili onu nedosanjanu roombu ili nešto na tu temu, ima netko neku provjerenu info za neki konkretan popust?

Ma, ja sam onako iz šale rekla da si zlica kao i ja☺️super da je bolje😊

[lilypie.com]

miki0

Broj poruka: 4166

Prijavi adminu

Meni bas vuce ko da ju je strah neceg a ne kuzim cega a nece rec il ni ona ne kuzi sama… 
    Ma spavat cu s njom ja dok treba, sta sad… Samo da ona spavat hoce😏 evo sad popodne opet kinderbet nula bodova, prvo je vikala da opet uopce ne zeli spavat, na kraju sam ju nagovorila da legne kraj mene i zaspala je, sad bumo vidli kak dugo. 
    Petra nudim uvijek 2 ili max 3 meni prihvatljive stvari na odabir, ak nece niti jedno nema nis. Ne popustam tu. 
    DeeDee super da ste ju uspjeli u svoju sobu! Kinderbet il ste joj krevet neki uzeli? Jel dosece k vama? 

[lilypie.com]

beba2019

Broj poruka: 1203

Prijavi adminu

LoSa

[postimages.org]

Jel se sad vidi? Meni se vidi i na postu prije 🤷‍♀️ Dobro da nisam neku prostitu postala 😆 Bolje da je nestalo

Bas je fora torta🥰

[lilypie.com]

miki0

Prijavi adminu

Beba vi festate sad za vikend il cete bas na rockas? 

[lilypie.com]

Grizli

Broj poruka: 8100

Prijavi adminu

Losa aaa bas slatka torta. M isto kaze buba za bubamaru. I super da je malac bolje od cepica i da ga je zanimalo mahat 🙈… Snaso se covjek da ne umre od dosade.
    Mikio nadam se da je sve ok i da ce ipak odluciti pocet spavat. Mislim da njoj mozak radi 201 na sat i da nema vremena za spavat. Zao mi je tebe sto se toliko mucis. 
    E cure imate koji prijedlog nešto zanimljivo za vidit/posjetit/raditi na relaciji Rijeka - Fuzine - Novi vinodolski oko dočeka? Uz doček u Fuzinama i advent u Crikvenici… Naravno za djecu primjereno… 

[lilypie.com]

• LoSa

Broj poruka: 2593

Prijavi adminu

Moj isto ima nekad u noci ko neki strah i npr. ako ga ja dignrm gleda jel i tata tamo i njegov jež i kad smo svi na broju se malo umiri 🤷‍♀️ S nama je u sobi, njegov kindac je tocno kraj mene. Ne znam kako bi bilo da se probudi sam u sobi. 
    Zaspao je u 11 i sad sam ga isla probuditi. Vec sam se zabrinula sto toliko spava 😦 No eto dobre je volje i cini se ok. 

DeeDee

Broj poruka: 3660

Prijavi adminu

Mikio mi smo je prebacili u njenu sobu s cca 10 mjeseci i to je super funkcioniralo do ovog ljeta, od onda je na faze. U krevetiću je, btw, prekjučer sam je popodne stavila spavat u krevetić i nakon 5 minuta mi se stvorila iza leđa u kuhinji, skoro sam infarkt dobila 🤦🏼‍♀️
    Uopće ne kužim kako je to izvela a da nije pala. Sad kemijamo kako nadogradit ogradicu, tj. nekako povisit, madrac je najniže moguće 🤷🏼‍♀️
    Ma znam Beba, znam 😁

[/url [lilypie.com]

miki0

Prijavi adminu

DeeDee

Mikiomi smo je prebacili u njenu sobu s cca 10 mjeseci i to je super funkcioniralo do ovog ljeta, od onda je na faze. U krevetiću je, btw, prekjučer sam je popodne stavila spavat u krevetić i nakon 5 minuta mi se stvorila iza leđa u kuhinji, skoro sam infarkt dobila 🤦🏼‍♀️
    Uopće ne kužim kako je to izvela a da nije pala. Sad kemijamo kako nadogradit ogradicu, tj. nekako povisit, madrac je najniže moguće 🤷🏼‍♀️

😱😱😱 I ja bi infarkt dobila 🙄
    Pa znam da je prije spavala sama i sad prek ljeta da se izmedu vas vratila pa bas zato pitam… 
    Mozda je neki skok opet sad s 2 godine 🙄🙄 neda mi se ni guglat vise 😂

[lilypie.com]

mrgud_zg

Broj poruka: 2018

Prijavi adminu

Deedee a da smijete ogradicu? 🙊
    Ja se moram pohvaliti da sam si ubola kožnu jaknu s asosa, počastio me muž za predstojeći ročkas 😁
    E, jel ima netko preporuku za romobil? (Znam da se u nekom trenu pisalo al zaboravila sam 🙈)

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.