ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ajme lavice definitivno pobjednik 🤣🤣🤣🤣
    E kad smo već na 💩, kakva je konzistencija kod vaših? Kod nas je to još uvijek dosta kasasto. Nikad se to ne sjetim pitat pedijatricu a nemam s kim usporediti 🙈. Ne znam dal' zato kaj je on još na adaptiranom il' ne..
    Kaj se kuhanja tiče kod nas je kako koji dan. I mm i ja jedemo na poslu, pa ponedjeljkom ostane od nedjelje, još 2 dana odledim neke zamrznute porcije koje baš za njega pripremom, a nekad budu i samo muffini/palačinke/sendvič.  Iskreno ni ne znam kolko jede u vrtiću, nisam baš zadovoljna s količinom informacija koju dobijem 🙄. Al mali nekad pojede hrpu doma, ne odmah poslje vrtića nego za večeru..

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    beba2019

    Mogu shvatiti da se tako osjećaš, mene je to drzalo koju godinu, kad sam prestala raditi i bila s malom doma.. Bilo mi je jako teško prihvatiti činjenicu da više ne zarađujem i da sam kućanica.


    E mislim da sam u toj fazi ja trenutno. 
    Trazila sam posao preko godinu dana, niti jedan jedini oglas nije bio za moju struku, onda sam skuzila da od toga nista i da cu se ocito morat preorjentirat na nesto drugo a neznam ni sama na sta. 
    A opet kak nije N dobila vrtic smo zakljucili da je i bolje da sam s njom bar do 3.godine pa onda vidjet dalje sta i kako,a opet i to me umara i nemrem se nikak organizirat da sve funkcionira. 
    Bas mi je vec duze neki los period… 😩
    Valjda bude bolje… 
    Zato i pitam kak vi koje ste doma provodite dan, mozda ja nesto krivo radim. 

    Zarice hahaha, to mi zvuci ko moj muz nekad… Pol blazinice iskoristi za sve oprat i nedaj boze da uzme novu 🙄
    Btw mi isto presli sad na 5+, jel ima uopce babylove veci paket tih il samo mali? Ja naletila samo na male… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mrgud kod nas su tvrde kuglice ili tvrda gromada a pije ad svaki dan jos uvijek. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Aha. Ja trenutno radim tjedan od doma tjedan na poslu. Kad sam na poslu, vecer prije radim za sebe i muza pa si nosimo na posao. Moja djeca jedu apsolutno svi hranu koju mozete zamisliti pa je moje planiranje tog dana da izvadim iz zamrzivačo meso. Kad obavim kupnju povrca za vikend si nasjeckani sve sto se da (paprike, tikvice, luk, poriluk,mrkve itd) i zasebno zamrznem u Ikea vrećicama i onda navecer ne gubim vrijeme na prioremu. Od nedjelje obicno nam ostane za ponedjeljak, onda j pon napravim za dva dana i u srijedu za dva dana :) Petkom jedem riblje na poslu,on naruci na posao. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Lavice skoro sam i ja piškila iza kauča od smijeha 😂😂😂😂😂 oprosti ali točno vidim scenu i tvoju facu ❤️
    Mrgud, nismo dugo tu temu, a bolje njihov nego naš 💩🙈
    V kaka kao kozica već mjesecima, cca jednom tjedno kašasto, počela sam svaku drugu večer kuhat kompot ali ne vidim neki napredak pa mislim da ću i ja uzet sirup jer se povremeno po noći muči.

    Spoiler: ispovjesti kućanice, preskoči patetiku 
    .
    .
    .
    Mikio joj, mislim da te kužim, ja isto nikad nisam planirala bit doma i dosta mi to teško pada - s jedne strane se osjećam apsolutno nesposobno i uopće ne kužim na šta bi mi tek kuća ličila da radim jer imam osjećaj da svaku sekundu koju nismo vani čistim a svaki dan izgleda kao da nitko danima nije prebrisao pod, a kamo li nešto više 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Dok me npr. ručkovi ne sekiraju, nemamo neki ritam, važno mi je da je ručak skuhan dok M dođe s posla. Nas dvije smo leteće i pokušavam da smo čim više vani pa ako to znači da ćemo jest kasnije ručak, neka. Marenda konkretno neku kajganu ili nešto prije nego izađemo, uvijek imam sa sobom neko voće, kašice one u vrećicama voće+keks/jogurt/žitarice, štapiće, nešto pa kad dođemo doma pojede ručak. Ako ne idemo nigdje onda najčešće ručamo oko 14. A kemijam isto svašta, juhu za par dana da mi je bar to spremno, bolonjez koji drugi dan postane lazanje i takve stvari. Nekad HC pojednostavimo pa jedemo grašak i mrkvu i jaja, nekad paštu, nije svaki dan isti.
    S druge strane, osim što sam već isfrustrirana sa svim natječajima gdje nema odgovora ili kad me navlače po testiranjima tjednima / mjesecima pa na kraju ne prođem u zadnjem krugu 😅 mislim da bi mozda bila organiziranja kad bih znala da imam taj određen broj sati manje na raspolaganju. Iako sam se naradila u životu za minimalce ili još bolje za ne dobit plaću 💪 pa pokušavam naći nešto s malo pristojnijim uvjetima, nemam pojma ni sama šta da više mislim. Što se M tiče on napinje da budem doma dokle god ne nađem nešto normalno jer teoretski ne moram još ic radit, imamo nešto ušteđevine, ali em imam grižnju savjesti em imam osjećaj da sam svaki dan zatupljenija 🙄
    I takoo, nisam dugo ispovjesti pisala, ispričavam se.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    I tak,ignorirajte sve moje pogreške u tekstu,pozdrav autocorrectu!

    [lilypie.com]

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Lavica27

    I tak,ignorirajte sve moje pogreške u tekstu,pozdrav autocorrectu!


    Ja to ni ne vidim 🤭nekako u čitanju, znam koja riječ bi trebala pisati, pa ni ne primjećujem svoje ni tudje pogreške 😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    beba2019

    Lavica27

    I tak,ignorirajte sve moje pogreške u tekstu,pozdrav autocorrectu!

    Ja to ni ne vidim 🤭nekako u čitanju, znam koja riječ bi trebala pisati, pa ni ne primjećujem svoje ni tudje pogreške 😊😊


    Ja sam išla opet čitat i ni drugi put nisam skužila greške, toliko o koncentraciji 😂😂

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lavice mi svaki dan imamo rucak u 4.30, nju skupim u 3.30,rucak u vrticu imaju u 12, a marendu oko 3 i ona najcesce dodje doma s njom ne pojede ili pola jogurta popije npr. Kad je u vrticu taj rucak pojede 1/3 onoga sto inače vikendima pojede za rucak. Al vikendima imamo i drukciji tempo i raspored obroka. U 19 sati vecera i to nekad bas ozbiljne kolicine hrane, al nikad te ‘djecje’ cokolino, griz, pudinge i slicno. Njoj je večera jaja, sir, kobase, panceta, cvarci, palenta sa mlijekom, kuhana pasta sa maslacem… I onda si jos popije po 200-300 ml mlijeka prije spavanja. Al zato dorucka 0 bodova do 10 ako popije mlijeko to je sve. Onda trazi voce ili onaj frape vocni. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zaboravila napisat - end the winner is N…  Definitivno 🤣🤣🤣😂 Lavice nije ni tebi laka

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.