ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Losa ja mome suptilno natuknem kad s necim nisam zadovoljna. Ono kao sa M razgovor 😝🤣 na njemu sam izvjezbala… Super da si to umjesto mene, bas ti hvala, samo drugi put da znas biti savrsen taj lonac stoji tu. Jer naravno kad nesto napravi samoinicijativno izjavi vidis kako sam ja savrsen muzic 😂😂😂…
    Drago mi je da je malcu bolje i da je mogao spavat.
    Simbalija mi ako smo kod nekog, a njoj se blizi vrijeme obroka i znam da bi mogla biti gladna pitam ju zelis li da ti baka/teta/netko da jesti nesto pametno za rucak/veceru? Onda naravno i te osobe shvate da treba nesto konkretno djetetu a ne slatkisi. 🤷‍♀️ Alergija me uhvati kad dodjemo negdje pa pocnu vaditi kroki, stapice, kiki bombone, ona eventualno stapice ili kroki one bljutave od kuluruza uzme al posliej nece jest satima, a kaka nakon 3 dana. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    N je isto rupa bez dna…jede sve, od voca, povrca, slano slatke gluposti…zapravo najmanje meso voli (voli kad od kineza narucimo jer se to meso raspada 😂). Neki dan ga dida pokupio u vrticu i znala sam da ga je cokoladom nafilao jer nije dosao doma i odma reko da je jakooooo gladan 🤣

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Evo i mi bili kao za svaki slucaj kod pedice i dobili ventolin. Pitala sam bas jel bi mogao na haler pa mi je rekla da je to teze i da nemre on tak dobro to udahnut. I nesto u stilu da cemo vidit oce nam to dat u bolnici. Al vise manje je nekak sugerirala da nije ona ta koja bi trebala dat nesto za haler vec ako specijalist kaze. Kak je to kod vas islo Losa? Jel vi salbutamol u tom istom obliku ubacujete u haler ili? Takodjer mi nije konkretno odgovorila ni na jedno pitanje tako da uopce ne znam jel ima bronhitis i jeli sto cula na plucima, al s obzirom na nacin pregleda ne znam jel moguce cuti nesto tako. Ugl, probat cemo s islandskim lisajem, pa ako se bas bude pogorsavalo onda cemo ventolin.

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Zarica

    Evo i mi bili kao za svaki slucaj kod pedice i dobili ventolin. Pitala sam bas jel bi mogao na haler pa mi je rekla da je to teze i da nemre on tak dobro to udahnut. I nesto u stilu da cemo vidit oce nam to dat u bolnici. Al vise manje je nekak sugerirala da nije ona ta koja bi trebala dat nesto za haler vec ako specijalist kaze. Kak je to kod vas islo Losa? Jel vi salbutamol u tom istom obliku ubacujete u haler ili? Takodjer mi nije konkretno odgovorila ni na jedno pitanje tako da uopce ne znam jel ima bronhitis i jeli sto cula na plucima, al s obzirom na nacin pregleda ne znam jel moguce cuti nesto tako. Ugl, probat cemo s islandskim lisajem, pa ako se bas bude pogorsavalo onda cemo ventolin.


    Mi kad smo sad na ventolinu bili prvo su bile kapi a na srebrnjaku su nam prepisali taj na pumpicu i realno meni je to draze

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Angelly, to na srebrnjaku ste isli na hitnu ili?

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Zarica, mog malca je baka čuvala dok sam išla rodit, i takoder je zakurio taj dan
    Isto jede sve, od povrća voća, cips smokija čokolade.. Baš ću ga vagnuti danas da vidim koliko ima kg

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Zarica ja sam isla na pregled u 11h ujutro.
    Doma nam je bio kaos! Majstori su dosli postaviti kuhinju, E je dosla cuvati prabaka, a dragi  je bio na cjelodnevnom sastanku. Dan za pozeljeti roditi😵😅
    Posto sam ja bila 41+1tt i 4cm otvorena, gin mi ponudila da ostanem roditi… Ja u onom ludilu pristala.
    I to je to.

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Zarica

    Angelly, to na srebrnjaku ste isli na hitnu ili?


    Poslala nas pedica jer je sumnjala na upalu pluca pa kao slikat… na kraju bili to tamo na hitnoj.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Zanima me s obzirom da sam dobila salbutamol jel bi to mogla na haller il za to ide ventolin u nekom drugom obliku? Ma ja sam ju pitala jel cuje sta, jel sad on ima bronhitis il ga pokusavamo sprijecit. Ona veli ‘ima, pokusavamo sprijecit’. A cini mi se da mu je dala ventolin samo zbog toga sto sam ja pricala o tom kak je cesto bolestan. 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    a to s e gradjanima nisam znala. Pa di to vidim. jel to meni dolazi na e gradjane? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.