ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ma ide se iz krajnosti u krajnost ful, evo dobre primjere ste dale tako da želim to izbjeći. Zarice vidiš ona ne pojede cijelu čokoladicu životinjskog koja baš i nije velika. Ili kad joj dam kinder čokoladicu pojede prutić i ne traži više. Mi smo oko prvog rođendana počeli tj tad je dobila hrpetinu toga pa bi joj s vremena na vrijeme dali. I ne znam, ne pijemo doma sokove npr. ali ako želi negdje u gostima popit čašu, ne branim joj. 
    LoSa žao mi je da ga je opet uhvatilo 🙄
    Mrgud Vita je danas kao nova 🤷🏼‍♀️
    Tako je već par puta imala, jedan dan ful visoke temperature uz povraćanje ili proljev i drugi dan kao da ništa nije bilo. Malo joj curka nos ali ništa vrijedno spomena.
    Što se čišćenja tiče ciljaš na muževe ili? Nisam skužila komentar 😀

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Angelly

    Deedee da bio je fkt ovaj put brz porod, bila maltene u boxu 1h 🤭 svima zelim takav porod
    Da i mene zanima jel bude taj imunitet nesto bolji nakon 3god 😅 zivi bili pa vidjeli


    Ajme odlično!  ❤️
    Baš danas imam jednu frišku jako horror priču s poroda tako da mi je jako drago čut nešto lijepo za balans 🙂
    Nije usporedivo uopće ali u svakom slučaju  jako mi je drago zbog tebe

    [/url [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Losa, niste vi dobili neku terapiju zadnji put nakon kaj ste gledali IgE? 
    Moja slobodna procjena je da kod nas ipak nije bronhitis, bar za sad. Ima slajma i sve i svasta, al nema onog groznog kad mi zvuci kao da se utapa u tekucini koja mu je u plucima. Bas bi htjela da ozdravi do utorka da s necacima ode u maskare, al bit ce na knap. Kod nas je obicaj u kvartu da se ide po kucama, al iskljucivo za maskare, a ne ono omjesec dana prije i poslije, 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ma da, balans…ja mu nikad ne kazem da ne smije nesto slatko, ali u pravilu probam preduhitrit da mu drugi ponude. Ako mu netko uspije sto uvalit pustim, a kaj cu. I mi mu znamo u rijetkim situacijama dat tipa kinder jaje jer ga ful razveseli, al velim, rijetko :) Ovako kako je mrgud napisala potpisujem.  A ja ful skuzim razliku kad pojede vise slatkog, hiperaktivnost totalna.
    Angelly, tvoj porod je izgledao kao moj prvi. Mada sam ja dosta popucala, al opet mi je u dobrom sjecanju, vjrojatno zbog toga sto je bio tako kratak.
    Mm cisti kad ga ne bole ledja i kad stigne od posla, sto je u zadnje vrijeme bas naopako s obje strane.

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Deedee pitanje je dal' samo žene sve rade il' i muzevi? Jer ja sam recimo odrasla u familiji di su mi roditelji po svemu bili ravnopravni, i takvog sam si očito muža tražila. Al moj muž radi isto “uredski” posao kao i ja (čak sam ja više po terenu) pa i doma nekako sudjelujemo podjednako. Ok on recimo više oko auta, usisavanja i sl a ja oko veša i kuhinje. Al zna i on i skuhat i oprat kupaonu 🤭 to je bilo pitanje. Jbg nije mi grah pao da si nađem nekog ko zarađuje milione, pa bar da radi po kući 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mm je cistio koliko i ja jednako sve dok ja nisam ostala doma, sto mi je i logicno da sad ja cijelo kucanstvo preuzmem na sebe…tak sluzim trenutno samo za odrzavanje N na zivotu i za to 🤷🏼‍♀️
    Al da ima za cistit od kad smo doma svaki dan plus dijete ufff… A pogotovo ves, to je osto rupa bez dna, ko da nas 10 zivi doma. Al evo, danas smo isle s mojom mamom, sestrom i psom na nasip, neznam ko je od nas svih bio blatniji 😂 i eto, odma napunis masinu…
    .
    Slazem se, sve treba imat granice. Al evo, mene recimo izluduju starci i svekrva, ko da nikad nisu imali djecu i ko da su sve zaboravili i ko da su slatkisi i gluposti jedina hrana. Moja mama koja je uvijek nam govorila nemres i ovce i novce kad smo htjeli i npr kekse i cokoladu, sad bi N dala i vise. Valjda kad postanes baka/deda poblentavis za to. 🤭

    Angelly a bas zvuci super porod! I meni je moj u dobrom sjecanju sve osim oporavka kasnije 🙄. Al porod super, puko vodenjak ranije nego sam ocekivala pa me iznenadilo, nisam stigla razmisljat i 3 sata kasnije vec sam bila u sobi na oporavku nakon cr. Fakat ekspresno. Mislim da sam imala srece jer sam im uletila taman u rupu za carski pa se nisam pacala negdje. 😂

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Hahah ah taj grah 😁

    Moji su isto oduvijek ravnopravni pa mi je to najnormalnija stvar, nemamo  nikakvu “službenu podjelu” nego tko se čega ulovi, ali tipa sad kad sam ja doma, a on dolazi s posla u rasponu od do, nekako mi je normalno da ja odradim većinu toga. Iako npr. nedjeljom ja znam odvalit spavanje jer se on uvijek rano budi ( i kad ne mora, weirdo 🤷🏼‍♀️) pa bude s Vitom i usput odradi hrpetinu toga po kući tako da mi je to definitivno najdraže jutro i najdraži dan haha

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mi imamo neku okvirnu podjelu tko sto obavlja, al nije to sa fikano i da ako jedan en napravi nece drugih. Mm recimo uvijek iznosi smeće i nosi stvari iz kupovine bez obzira dal sam isla sama, skupa ili on sam, usisavanje sa usisavacem klasnicnim, pranje škura (neznam kako se to po hrvatskim zove ono na prozorima umjesto roleta) ciscenje parkinga, pranje auta i slicno, u kuhinji njegov dio je riba - ciscenje, spremanje, serviranje, kuhanje sve, slaganje narezaka kad dolaze gosti.To su stvari koje sam radi ne moram mu rec da to treba obaviti, ostalo sve obavi ako mu dam uputu da to treba taj dan on riješiti osim pranje wc-a i peglanja jer ni jedno ne napravi kako meni pase pa sam zaključila da je bolje da sama. 
    U zadnjem vrijeme puno vise vremena je sa M od mene jer pored hrpetine papira za posao koje sad radim, zavrsavam doktorat tipkat i to vecinom vikendima, onda za i rucak riješiti i sve ostalo sto treba.
    Losa 😏 opet… Nadam se da ce ovog puta brze proc. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Loša a barem napredujete…zadnji put je prošlo koliko…dan-dva 🤔 
    .
    Mi smo bili ravnopravni dok smo oboje radili jedino je kuhinja i wc oduvijek “moj” posao…a sad dok sam doma je sve moj posao 😏🤣 
    Al ono dolazi u svako vrijeme doma pa ni ne očekujem neku veliku pomoć oko kuće i svega… jedino što radi je iznošenje kante za smeće, čišćenje mačjih wc-a i košnja trave. Ni ne mora mi pomagati u kući al kad je ko fol umoran i za igru s malim a čim dečki zovu na kavu polomi noge trčeći…e tu popizdim redovno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Moja obožava gluposti jesti, ali ona zbilja jede sve i meso i povrće i voće i sve vrste grickalica i slanih i slatkih i pizze i pašte.  Naravno kad je gladna da može pojesti tonu čokolade ili smokija ili bilo čega nezdravog,  ali ako joj dajem nakon ručka onda ili odbije ili pojede komadić (tipa pola kinder jaja). Zato mi je slabo kad odemo negdje,  a približava se vrijeme večere jer znam da će pojesti gluposti ako joj netko ponudi(npr. baka).
    Mm slabo nešto čisti, pegla svoje 😁, zna kuhati i oprati suđe (staviti u mašinu),  zna upaliti mašinu za veš i robu premjestiti u sušilicu kad opere. Ali sve je to rijetkost što me naravno grozno nervira. S druge strane obnavlja kuću i zna dosta toga sam odraditi, radi namještaj od drva i slično iako je preko tjedna bankar😁

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.