ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Mrgud to sa smoothieima je kod nas palilo prije pol godine, sad ga napravi sama, isto sve stavlja, smiksa i ode, ni ne proba. Tak da taj dio nam ne pali vise. Sad je u fazi - samo cisti griz/kasa/juha/riza… Nedaj boze da ima boju neku 🙄 juha ak ima mrvicu neku kaze bljak 🤦🏼‍♀️
    Ja i dalje nudim sve, stavim na tanjur, pa nekad probrljavi, nekad umoci komad mesa u taj saft. Trudim se 🥴

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Bzw preslatko za oblacenje naopako 🙈🙈 i super da ih poticu da sami to rade. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Meni je prefora kako su svi različiti, a mislim i mi smo..
    Ona se baš jako dugo zna igrat sama, toliko da se ja počnem osjećat loše/glupo/da je zanemarujem pa pokušam sudjelovat ali me spraši ća “ne mama glegat (gledati) Vitu!”
    A ima i dana kad hrpu toga skupa, ali u pravilu kad slaže puzzle ili kocke to baš traje i traje i uživa.. inače melje kao navijena, sve više rečenica, jezivo pamti tipa šta joj je tko kupio?! (nije da joj to naglašavamo 🙈) i ponavlja neke priče koje su joj pretpostavljam lagana trauma, tipa kako se sudarila s mojom nonom glavom u glavu i kako joj je sestrična plakala jer si je stisla prstić vratima. I zadnjih par dana sama obuje čizmice a ostalo pokušava.
    Ali zato uopće ne jede sama, sa žlicom ni ne pokušava, a vilicu stavi dva puta u usta i kaže “mama molim pomoć” 🤦🏼‍♀️😂 
    Ako je negdje vani i druga djeca jedu onda i ona, ali doma nema šanse, pustila sam je jedan dan, apsolutno ništa nije pojela nego je kad je skužila da je stvarno neću ja nahranit počela žicat bočicu 🤪

    Petra svaka čast za torte, a tema je super 😂💪

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    E da, jučer smo bili na nekom maškaranom druženju, ona nije prestala trčati doslovno od 11 do 16, samo je zujala okolo, kao da nas ne pozna, ja kao manijak svako toliko u krug za njom da ne pomisle ljudi da je sama ili da se nitko ne brine. Mislim da se razumijemo, malo je mjesto, malo je ljudi i 90% njih poznamo. Ali svako dijete koje je našla je uzela za ruku i odee, ako skuži da smo M ili ja iza nje nas počne tjerati 🤦🏼‍♀️
    Uglavnom, svih je izmalterirala da se druze s njom jer su sva djeca bila veca od nje, od nogometa s dečkićima do toga da su neke curice na kraju sjele na pod i digle role u zrak da ona može vrtit kotačiće🙈🙈
    A prasica se uđiberi da je svi maze i paze. I smiješna je bila jer kad bi netko pao (bile su kao trke) bi sva zabrinuta brzo išla grlit i mazit drugu djecu.
    Zaspala je u autu oko 17 i nismo je mogli probuditi, nema šanse, skoro sam se počela brinut, u 21i30 se probudila, tražila mlijeko, presvukla sam ju u pidžamu, nastavila do 2 kad nam je otpjevala wheels on the bus I finger family (u nekim njenim varijantama) i nastavila do jutra. Dakle najbolja noć u zadnjih xy dana, možda je tajna uspjeha da svaki dan divlja 5 sati u komadu 🙈🙈🙈

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Blazena djeca koja se sama znaju igrat 😆 N voli imat nas da bar malo bes sudjelujemk, pa tipa kuha za nas u kuhinji, ili skupa popravljamo aute…trenutno najdraza igra je da se igramo spavanja pa se legnemo na pod i pokrivamo dekom (jako volim tu igru)… nadam se da kad T poraste da ce se njih dvoje medjusobno vise zabavljat a nas vise ignorirat… inace on melne 100 na h, recenice za poludit i sve pamti kad netko kaze pa onda kasnije to upotrebljava na nama 😂
    I izbacili smo dudu i za spavanje napokon 🥳

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    PetraB respect!
    Mikio pusti voce mozda bas ako joj ga nikako ne budes nudila ce zeljet probat. 🤷‍♀️ Super da je krenula s mesom barem. Tako je i M projela kad je krenula meso tamaniti, al nije jos na tim kolicinama.
    Sad cvarke zica, zove ih svarkici i to bi svaki obrok jela.
    Mrgud woow bravo za guljenje mrkve. To je vec level pro. Mislim neki odrasli ljudi to ne rade jer kao neznaju.
    Ja neznam sto cu sa nokticima na nogama od M. Pa to je strasno ona ima neke okruglaste nokte koji vjecito rastu prema prstu. Jednostavno ne stignu izrast dovoljno da pređu rub prsta vec se zabijaju u prstice joj. I svi su neki ko uvijeni nisu ravni. Ja sam potpuno izgubljena sa rezanjem tih nokti njenih. Ozbiljno razmišljam da odem s njom pedikerki al ce vjerojatno mislit da sam luda. Na uz rub nokti isto urastaju u meso joj i pored toga se onda stvara neka tvrda koza za koju se ona buni da ju boli i bude crvena. Ako ju ogulimo cak joj i krv zna ici. Imate kakvu ideju? Jel mislite da bi pedikerka neka dobra mogla sta pomoc? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    DeeDee 😂 a slatka je 🥰 drustvenjak i brizna 🤗
    Angelly bravo! kak ste izbacili dudu, jel bilo drame?
    Joj, ja lezim jedino kad me ona lijeci i pregledava, samo prekratko traje pregled 😏 onda je odma zamjena uloga i ja nju moram ili plisance. 
    Btw kak si, ozdravila? 
    Grizli i N rastu noktici na nogama u prst, svi osim palca, oni idu prema gore 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ a rezem ih nonstop cim malo izraste da se ne stignu zabit u kozu ili na palcicu polomit. 🤷🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    I A na palčevim nokti nekako su čudni,kao da se krajevi savili prema unutra…ne rastu mu u meso zasad nego su samo tak savijeni. 🤷🏻‍♀️
    Petra bilo bi čudno da je sve glatko prošlo s pripremama za rođ 🤭🤭
    .
    Mi isto već neko vrijeme vodimo borbu s jelom…sve mu je govno bek 🙄🙄 a ja se ubi u kuhinji izigravajući Jamie Olivera i smišljajući šta bi mu se svidjelo xD Ajd na kraju ipak nešto pojede kad vidi da ću mu uzeti tanjur…al me nervira to natezanje.
    Kao i kad treba pelenu presvući ili nekud ići…pa to ga ko lav gazelu vijam po kući 🤣 Neki dan se frajer 💩 ko beba….od glave do pete i ne bi rekao da je kako nego se takav još spuštao niz tobogan u sobi….mlade sam dobila kad sam vidjela 🤣🤣🤪😏

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    MaRe

    pa to ga ko lav gazelu vijam po kući 🤣 


    Ovo je vrh opis, umirem 😂😂😂😂😂😂
    Identicno kod nas, za sve, za pelenu, oprat zube, izac van, krenut jest… 🙄

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    A par dana je molio i zicao dudu po 15ak min iz kreveta i evo prestao. Rekli smo mu samo da je velik da mu duda vise ne treba i da njegov najdrazi lik iz crtica nema dudu 🤣 pa sta ce njemu. Mada jucer su neke druge drame bile…urlai pred spavanje…mozda jer je opet krenuo u vrtic nakon mj dana 🙄 
    Ja sam ok rekla bih 😄 dok nas ne satare nes novo haha mada nadam se da su teze bolestina iza nas za ovu sezonu

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.