Vaši savjeti za prvi porod

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    ninika11


    Hvala ti na riječima ohrabrenja.. nadam se da će mužić oć sa mnom pa ću njega gnjaviti hehe ako ne onda na mobitel kao i ti i amen hehe

    Ehh tako je ili mob ili muz i stisci njega ili sipku i klafrajte :)) Nema na cemu draga 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Dada


    MalaMuca


    A ja isto tak razmišljam, tu u  kc jer bolnica mi je poprek kuće i fakat mogu bit do zadnjeg trena doma. 
    Ovo mi je prva trudnoća i nadam se da bude sve u redu, a ako bude koma iskustvo u drugoj trudnoći, ako je bude onda definitivno zg. 
    Kad je tebi termin? iz Koprivnice si?
    Ne, iz Đurđevca. Termin mi je 4. 11. A tebi?
    Jel imaš ti kakve informacije o ovom tečaju? Jel se plaća? Gdje se to obavlja? Ne znam uopće koga pitati. 
    Ja se isto nadam da će ti sve proći u redu! (Kažu da je puno bolje sad kad nema onog dr. Csika, koji je bio prost i neugodan).


    A vidis, moja sestra je iz zagreba isla u Koprivnicu samo zbog tog doktora, i kaze da je super….sad je opet trudna, i kaze da bi ga najradije nazvala i pitala jer je moze on opet porodit iako je u penziji…

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ..evo citam ja vas o tom kak vas strah, pa si mislim da ja nisam bas normalna…
    Mene nije strah! Uopce ne razmisljam o tome koliko ce me bolit i hocu li ja to moci izdrzati…nekak sam si sigurna da moje tijelo zna sta radi i da je savrseno sposobno za porod…iskreno, sama sebi se cudim kaj sam tak mirna i cool sto se tog tice, jer sam inace i ja panicar…al sad sam nekako u feelingu da ce to sve bit super i ok i da se nemam kaj zivcirat…a i stvarno jedva cekam da se beban rodi, ne mogu docekat vise! Da mogu, ja bi se sad odmah porodila

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ni mene nije strah…bar ne zasad…a sto ce bit za par sati…dana…pitaj dragog boga…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    ..evo citam ja vas o tom kak vas strah, pa si mislim da ja nisam bas normalna…
    Mene nije strah! Uopce ne razmisljam o tome koliko ce me bolit i hocu li ja to moci izdrzati…nekak sam si sigurna da moje tijelo zna sta radi i da je savrseno sposobno za porod…iskreno, sama sebi se cudim kaj sam tak mirna i cool sto se tog tice, jer sam inace i ja panicar…al sad sam nekako u feelingu da ce to sve bit super i ok i da se nemam kaj zivcirat…a i stvarno jedva cekam da se beban rodi, ne mogu docekat vise! Da mogu, ja bi se sad odmah porodila

    super je to kako se osjećaš, samo nadam se da će ostati tako do kraja jer naše tijelo. pogotovo u trudnoći je prepuno hormona i osjećaji se mijenjaju svake minute, ja znam da sam jedno vrijeme bila super cool u vezi poroda i prvog i drugog, onda jedno vrijeme totalna panika, briga ma svašta se mota po glavi, pogotovo što je taj dan bliži.. budi cool i dalje, podršku imaš to je najbitnije, stav je super i sigurno sve bude ok

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mmama jel i ja stignem promijenit misljenje???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Tina0208


    mmama jel i ja stignem promijenit misljenje???

    heheh, ma naravno!! još dok si 2u1 sve smiješ, i još koji dan poslje, nakon 2 tjedna već te ne bude niko niš pital heheh

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    darija vec smo ustanovile da nas dvije nismo normalne ja se isto ne bojim i uopce mi se strah nije javio cak ni sad kad sam blizu, nadam se da ni nece

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mene nije strah tolko tog poroda kolko me strah bit u bolnici ta tri dana ili kolko već, ne znam zakaj, al paranoja me hvata od toga :/

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja sam jos jedna sa ooogromnim strahom, od boli tudova, od rezanja/pucanja da ne govorim od svega. i mislim ako bude baš jako boljelo trazila bi epiduralnu sad me zanima koliko prije bi morala doći u bolnicu jer sam čitala ako hoću epiduralnu onda moram ranije doći. a tražila bi je iz jednostavnog razloga jer nikad nisam osjetila nikakvu veću bol i bojim se da nemam neki visoki prag boli (daj Bože da se varam), uglavom iz svih iskustava koja sam pročitala i čula a ima ih valjda stotine, skužila sam da 99% žena ima drugi porod lakši nego prvi što je i logično. pa onda bi i ja rađe uzela epiduralnu i vidjela kako će sve to proći za drugi put. samo kad bi došla već u bolnicu i kad bi rekli da cu rodit brz tad nema ni potrebe uzet je, e kad bi bar tako bilo. a i sve si mislim lakše je izdržat iglu u leđa na minutu nego biti na nezz 3-4 sata dripa bez pomaka. uglavom kao i vi stalnom mislim na to  nadam se da će glatko proteći

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.