Ulje za masažu međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja isto planiram od sutra poečti …. ubiti dragom dat zadatak da mi masira… i isto imam baby love ulje obično pa sam mislila s tim….

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    sretno cloudy…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma meni se ne da,neću uopće

  • ettaa

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Meni je moja doktorica preporucila neko biljno ulje “olea” magistralno ulje… msm da je rekla da je od biljke cajevca, nisam sigurna i reka je da je odlicno za otvaranje, da dolje valjda sve postaje elasticnije, nemam pojma…budem danas isla kupit pa cu vidit sta i kako :D 
    Inace ja sam 37 tj i evo sad tek planiram pocet s tim mazanjem

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    fala :D veli dragi da će se trudit jedino ak se curka okrenula s glavom prema dole tak da sad čekam petak da i to vidimo :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mi smo poceli s tim…kasno jer se ni meni ni njemu nije dalo… a onda sam ja pokusala…al nikak nisam mogla sama jer mi je trbuh smetal… kad pa mi je muz onda mi sve nekak bilo nelagodno i nikak mu nisam mogla objasnit ni pokazat kako da to radi…a i uostalom jaaaaaako boli…bar je mene boljelo pa sam odustala i rekla kako bude bit ce… i zavrsila bez pucanja,rezanja i sivanja…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mi smo poceli s tim…kasno jer se ni meni ni njemu nije dalo… a onda sam ja pokusala…al nikak nisam mogla sama jer mi je trbuh smetal… kad pa mi je muz onda mi sve nekak bilo nelagodno i nikak mu nisam mogla objasnit ni pokazat kako da to radi…a i uostalom jaaaaaako boli…bar je mene boljelo pa sam odustala i rekla kako bude bit ce… i zavrsila bez pucanja,rezanja i sivanja…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    evo jučer sam konačno išla po prvi puta napravit tu famoznu masažu, i svakako nije ugodna, niti je izvediva onako kao na videu, bar meni, trajala je možda tri minute i ćao..
    pokušat ću je radit što češće ali neću se forsirat već onako kako znam i koliko mogu, a naravno najbitnije ću se ravnat po osjećaju koliko je dosta pa šta bude vidjet ćemo..

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Šta stvarno boli?ja sam odgađala zadnjih dana…al sam mislila krenut sutra…krajnje nam je vrijeme

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Da podignem temu nakon skoro 5 godina. Da li je tko radio masazu i kako je na kraju proslo na porodu?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.