Ulje za masažu međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nezz za to bademovo,ali imas u dm-ovoj knjizici ulje za medicu od welede, 30 kuna popusta… neznam dali je ok pa bi bilo dobro da se javi netko tko ga je probao…i mene bi to zanimalo…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Je li se tko pripremio vezano za masažu? Nama su na tečaju rekli da se možemo masirati ili maslinovim, bademovim uljem iza 35. tjedna… Također, može i ono iz DM naravno. Planirala sam možda probati, ali me baš nekako srah mackati se dolje s tim uljima i tako… 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    eh…da ima nas sad dosta tu koje bi trebale poceti uskoro s tim…bilo bi lijepo cuti misljenja…i mene zanima….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar paix

    paix

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila to ulje iz DM-a, i evo i dalje mi stoji na polici - nekako se ne usudim. Jednom sam probala, no od trrbuha mi je baš bilo nezgodno pa sam odustala. No, kad se sjetim da bih to zbilja moglo pomoći da se izbjegne rezanje…….. probat ću još koji put. Može se i maslinovim i bademovim ulje - jeftinija vezija svakako.

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Je li netko obavio koju masazicu? ;)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni se isto baš nekako nezgodno čini… Suprug se ponudio da bi pomogao iako ne znam kako bi to na kraju završilo…  Mislim da ću još malo progooglati, ali da ću uskoro pribaviti neko ulje (nama je čak patronažna na tečaju rekla i da može biti obično ulje za tijelo, ono za bebe od J&J, bitno je samo da se postigne viskoznosti i međica na taj način postane elastična).

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila weledino ulje, stoji i ceka na polici…
    Zasad jos uvijek google i neko iskustvo se ceka :)

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ja bih isto to probala sa masažom i vjerujem da bi više pomoglo nego odmoglo ali nikako mi neide, probala sam jedanput ali mi je skroz nezgodno zbog trbuha :-(

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Meni se isto baš nekako nezgodno čini… Suprug se ponudio da bi pomogao iako ne znam kako bi to na kraju završilo…  Mislim da ću još malo progooglati, ali da ću uskoro pribaviti neko ulje (nama je čak patronažna na tečaju rekla i da može biti obično ulje za tijelo, ono za bebe od J&amp;J, bitno je samo da se postigne viskoznosti i međica na taj način postane elastična).

    Hahaha Marija čini mi se da bi sa mužem svi imali isti problem, možda bi masirali 2-3x a baš svaki dan mjesec dana hmm treba probati haha, a od trbuha same baš i nemožemo, stvarno je nezgodna situacija a toliko bi pomoglo. Zbilja nije važno da to bude baš ono ulje za medjicu može bilo koje, bitna je masaža tkiva.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hjao pa kako cemo onda to raditi???

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.