Ulje za masažu međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Meni dragog uopće nema do par dana prije poroda tako da ću se ja osloniti na sreću,ako ne popucam odlično a ako popucam što je tu je,pretrpit ću …

    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Tina0208


    Nalah


    Jel zna netko jel polijevaju s uljem u Vinogradskoj i je li to uopće praksa u bolnicama?
    nisam ziher za Vinogradsku,ali mogu reci za Zabok da polijevaju cijelo vrijeme…
    eto ja sam odustala od masaze medice jer me uzasno bolilo i bas mi je bilo neugodno i eto nisam pukla ni nisam rezana… zapravo imam dva minijaturna unutarnja sava…koja doduse ni ne osjecam…
    DarijaZ je takoder rodila tamo prije par dana i koliko znam nije masirala medicu i takoder nije pukla ni rezana…ni sivana…
    eh sad…ako je praksa u Zaboku postoji mogucnost da je i negdje drugdje…ako im se to dade raditi i zafrkavat se s time… jer jasno je da je prerezat lakse i brze…

    …ja sam krenula masirat medjicu, al sam nakon par puta osutala jer me jako bolilo i feeling mi opcenito nije bio ok, pa nismo htjeli forsirat…
    kao sto kaze Tina, rodila sam prije par dana u Zaboku, babice te doslovce zalijevalju uljem i masiraju medjicu pri tiskanju….n kraju nisam pukla, niti sam rezana niti imam sav..sad jel to do srece, njihove masaze ili cega, ne znam…
    ne znam kako je u drugim bolnicama, al nadam se da je kao i u Zaboku

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    To je super za Zabok,lijepo od njih kaj im je to praksa!!!! Ja idem u Petrovu i imam neki osjecaj da oni tamo ne masiraju vec da samo cvaknu škaricama. Ne znam da li ima tko iskustva iz Petrove i jel zna kaj o tome?

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Darija i Tina…blago vama…ja se nadam da je takva praksa i kod mene u sk iako ne vjerujem…nego,jel rano u 21 tjednu krenut s masažom?ja bi probala da probam izbjeć pucanje,rezanje i šavove

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    to se oko 34. tjedna pocinje

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    a da i tu napisem, ako netko zeli kupiti weledino ulje, ja sam ga nazalost stigla samo 2 puta koristiti posto sam zavrsila u bolnici, prodajem u pola cijene

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Tako kasno?hvala na infu lilice…mi ćemo probati s običnim baby uljem pa ćemo vidjeti…

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Nema ti potrebe za ranije krenut s tim…uglavnom se preporuca da se pocne masirat oko 34. - 35. tjedna..

  • Maky0719

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam pocela sa masazom cca u 33 tjednu i to sa domacim maslinovim uljem po savjetu doktora iz Petrove

    Maky0719

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    kupila sam obično baby ulje johnson dali je to ok za masažu međice, planiram početi sutra i već sam mi je muka i ne da mi seee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.