Ulje za masažu međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nama je rekla babica na trudničkom tečaju da moze sa bilo kojim uljem, nije uopće bitno kakvo je-baby ulje, maslinovo, bademovo… Tako da, samo naprijed Kokolina!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Hej curke,evo mi jucer krenili sa masazom,ali neuspjesno. Toliko me bolilo i peklo,a nije ni krenuo masirati,samo je stavio prst. Kad sam ga pitala zasto je tako odjednom grub,rekao mi je da mi je sve oteceno i crveno,cak i malo kao popucana koza,da zbilja nije grub,a ja imala osjecaj kao da ce me rastrgat. Mislim da je to eventualno od pregleda kod dr.jer sam jucer bila. Jel to normalno da je tak oteceno? Mislim da cu cijela popucat za vrijeme poroda,ako je sad vec tako popucalo. Dal da uopce probavam sa masazom?

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    I ja sam odustala jer me sve dole boli već i kad se perem kod tuširanja,sve mi je nekako tvrdo,nemam živaca za to

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    mi masiramo međicu sad već preko 3 tjedna i moram priznat dosta dobro nam ide…MM uživa u tome i cijeli si je happy…moram priznat da me boli,peče i zateže al nije neizdrživo tak da mi neodustajemo jer rađe si sad malo pretrpim to zatezanje nego da popucam na porodu i da me moraju šivati

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    To ti opet nije garancija da nećeš popucati

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    znam da nije garancija al bar ću podsvjesno znati da sam uradila sve što je bilo u mojim rukama (tj rukama MM) da se to nedogovdi…a ako puknem pa ni prva ni zadnja…budem preživjela

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jel zna netko jel polijevaju s uljem u Vinogradskoj i je li to uopće praksa u bolnicama?

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Ma ja cu jos probati jednom,ako ide super,ako ne ne…  a kaj sad!!!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Nalah


    Jel zna netko jel polijevaju s uljem u Vinogradskoj i je li to uopće praksa u bolnicama?

    nisam ziher za Vinogradsku,ali mogu reci za Zabok da polijevaju cijelo vrijeme…
    eto ja sam odustala od masaze medice jer me uzasno bolilo i bas mi je bilo neugodno i eto nisam pukla ni nisam rezana… zapravo imam dva minijaturna unutarnja sava…koja doduse ni ne osjecam…
    DarijaZ je takoder rodila tamo prije par dana i koliko znam nije masirala medicu i takoder nije pukla ni rezana…ni sivana…
    eh sad…ako je praksa u Zaboku postoji mogucnost da je i negdje drugdje…ako im se to dade raditi i zafrkavat se s time… jer jasno je da je prerezat lakse i brze…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nadam se da prakticiraju,mene em boli,em dragog često nema tak da odustajem

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.