Ulje za masažu međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ljubav

    Ljubav

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage mamice zanima me da li je koja od vas koristila ulje za masazu medice,kada ste pocele sa masazom i da li je bilo kakve koristi od toga prilikom poroda??!!
    Hvala :-)

  • Avatar iva222

    iva222

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ja sam u 33. tt i uskoro ću početi, tako da nemam još neke praktične savjete :P
    Koristit ću kantarionovo ulje… skupo mi je ovo baš za masiranje međice, a čitala sam da je zapravo svejedno kakvo se ulje koristi. Probat ću s kantarionovim jer ono djeluje protuupalno i mislim da se njime smanjune mogućnost eventualne upale :-/

  • ivana.vuko

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    i mene to zanima, vidjela sam da je u dm oko 100 kn to ulje, pa me zanima jel vrijedi toliko.

    Brigita.B.

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    i mene zanima da li pomaže….čak bi i kupila ulje u dm-u (jer je neki popust na njega ako ste dobile knjižicu)…ali me zanima, da li je netko to koristio i da li je stvarno pomoglo na porodu ili to upoće nema nikave veze (nego ovisi od osobe do osobe, bez obzira na sva ulja i kreme)?!? 

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Ja netom počela koristiti, to DM-ovo ulje. Vidjet ćemo. Svakako masaž nije na odmet, može pomoći. Daj Bože da stvarno i pomogne!!

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Hehe….a kad ti je termin?? možda nam stigneš i javiti dali je pomoglo prije nego se mi nađemo na tvome mjestu

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Termin je 16.4.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Mislim da ću pitat doktora jel se to masiranje “isplati”, ili se spiziotomija rutinski vrši u našem rodilištu… nešt mi se ne da masirat…

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Uzela sam Weledino, masirati cu :). U prvoj T nisam, ali me babica masirala s nekim uljem na porodu :). Mislim da svakako nije na odmet i da se moze pripomoci da vas ne rezu ;)

  • tonkicapalonkica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pročitala sam da je i bademovo ulje dobro za masažu međice. Ali na tečaju za trudnice su rekli da nije dobro masirati međicu jer da se na taj način mogu potaknuti prijevremeni trudovi. Sad više nisam sigurna da li da počnem sa masažom ili ne.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.