Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baarbaraa34

    baarbaraa34

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    buhtlica23


    Tamo ne mogu bez muzevog spermiograma to je prvo sto su mi rekli da donesem. On je posebna prica ima uzasne strahove od doktora i to izbjegava tako da stojim u mjestu dok se on ne skulira i ne prihvati to otic odradit.


    Ali on za spermiogram nece doktora ni vidjeti. Sestru koja ce mu dat casicu i pokazat u koju prostoriju da ode i to je to 🤷🏻‍♀️

  • Avatar baarbaraa34

    baarbaraa34

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    Jutro curke! Ja se uspavala ko nikad i trgnula se u pola 7. Pišnula na brzinu i spremila se dok je test dao rezultate pa tek kod doktora..bazalna je pak danas 36.5 🤷‍♀️
    Slikica:
    https://ibb.co/LCsDck8 [ibb.co]
    Uglavnom udem ja njemu u ordinaciju,nisam ni fermala sestru koja je inače ovako bezobrazna pa se začudio i rekao da nije očekivao nakon odgovora na mail da ću tako brzo bit u ordinaciji. Rekao je samo skidaj se i idemo na uzv. Ok legnem ja,gurne onu (fuj hladno!) sondu i gleda..kaže po M je 6+0 danas ne vidi se ništa,osim neke mase. Pita me kad sam ovulirala jer sam imala neko krvarenje ranije kolk ose sjeća. Ma reko da očito je onda negdje bila ovulacija,danas po trakicama i bazalnoj 16DPO. Kaže on onda nećemo raditi stres oko toga,ali ovaj miom mu je zabrinjavajući i zato izgleda curim. Dosta je velik kaže i može biti prijetnja za plod,iako se ništa još ne vidi. Kaže da se obučem i sjednem da popričamo o daljnjim koracima. Sjednem ja. I sad digne se on i nešto prčka po svojoj aparaturi i kaže da je prerano i ne može otvarati komplikacije jer nema srčane aktivnosti ni ičega vidljivog da bi se kvalificiralo kao početak uspjele ili neuspjele trudnoće,ali će izvadit betu i poslat na biokemiju. Pikne on i izvuče krv,zove sestru da nosi to u labos hitno i kaže mi minimalno hodanja,pokreta svega do srčane akcije da može otvorit komplikacije i da se pokušam ne stresirat a do kraja smjene mi pošalje poruku,mail ili nazove za betu pa ćemo ovisno o brojci dogovorit dalje što i kako. Eto,Bože pomozi! Curke koje su dobile M ili sniješka žao mi je! Idemo dalje


    Sad smireno, korak po korak i uzivaj u svakom trenutku pa vec i sada! To sto si u strahu ili sretna nece utjecat na ishod, a samo si mozes olaksat sate i dane..zivi u trenutku i vjeruj u najbolje❤

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    kokii2219

    BuhtlicaaSto se tice muza, probaj razgovarati s njim smireno, nasamo, negdje na lijepom mjestu. Kao sto sam ja sa svojim za neke stvari. Jer i moj mrzi doktore, ali ja sam mu odmah rekla ‘ja hoch bebu i spremna sam sve uraditi i prekretnice sve porusit na putu, da dodjem do tog cilja, ukoliko ti zelis, zrtvocaces se koliko i ja’ . I prihvatio je ako bude potrebe tako da uradi bez obzira što mrzi doktore, boji se i šta već.☺ Ukoliko zeli i on bebu, razgovaraj s njim predoci mu cinjenice sta ti sve cinis, da bi zatrudnila, da bi mogao i on tu jednu malu stvar uraditi nece ga boljet a tebi ce znaciti😊 drzi se🤞🏻


    Znam sve, vec smo x puta pricali i svaki put je bio odgovor dobro otici cu kad budem bio spreman i eto. Ne moze se sa njim. A opet mi je muka tjerati ga i stvarati mu jos vecu odbojnost od doktora. Znam sta je sve prosao sa njima i nemam srca nabijati mu na nos. Zelim da i on zeli otic sam tamo bez pritiska. Zeli on bebu i zna sve ali trenutno strah nadvladava zelju. 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Matajči

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    12 DPO. Danas se ko malo bolje vidi sjenica 
    https://ibb.co/6WzmcNg. [ibb.co] 
    Cicke me od sinoc ne bole, nemam niti nekih drugih simptoma, tako da cemo vidjet. Po aplikaciji vjestica u subotu. 
    Kejsy i Siri slusat doktore i bit ce sve u redu 😊

    Radimo na bebici od 07/20 ❤
    30.07.2022. ➕ 💛
    24.08.2022. ektopična trudnoća, odstranjenje desnog jajovoda
    “Idemo dalje, sve do medalje!” ❤

  • Matajči

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Evo ponovo link, ne znam zasto onaj ne radi https://ibb.co/6WzmcNg [ibb.co]

    Radimo na bebici od 07/20 ❤
    30.07.2022. ➕ 💛
    24.08.2022. ektopična trudnoća, odstranjenje desnog jajovoda
    “Idemo dalje, sve do medalje!” ❤

  • Avatar Haleigh0302

    Haleigh0302

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Matajči moje corave oke vide nešto 😍🤞🤞🤞
    Cure, je li koja pila vrkutu? Razmisljam da pokušam s obzirom da ionako (vocne bez secerka) čajeve konzumiram na dnevnoj bazi 👀

    🧞‍♀️31
    🧞‍♂️32
    Missed ab. 11tt 💔
    Gynositol
    OTP 24.3. 👧🏼💗

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Mart0409

    Ella..29..

    kokii2219

    Ella..29..

    Točnije, probala sam ove trakice par puta iz čiste znatiželje no nikada nije pokazalo ovako, ili je bila blijeda crta ili ništa.
    Uzbuđena sam kao da je test za trudnocu 🤣🤣

    Ovo je definitivno pozitivan lh testic. Bacaj se u akciju, mani se foruma!! Sretno😂

    Jao nemoj mi to govoriti, iovako sam se preznojila od muke haha. Muzic spava, ujutro radi, a ja nikad luđa😆😅

    Malo ga trgni, možda se probudi. 😂😅

    ahahahaha ali ste me nasmejale.. tako sam ja prvi ciklus pokusavanja kad sam ulovila pik izasla iz kupatila i kazem muzu skidaj gace, kaze on: gde, sad, odmah, jel to vreme za oprasivanje??? Sve mu upitnici lete iznad glave, ma reko odmah bez cekanja i riknem od smeha na ono njegovo: vreme za oprasivanje, a ja pola sata pre pricala o muckanju sorti tikvica i oprasivanju


    HAHAHAHAAAHHAHAH moj muz ti je sinoc htio da me “oprasi” međutUA dobila sam mengu (konačno) i kao fazon sad zeza me da se naljutio sto mu nisam dala prije nego sam vidjela da sam dobila..😂 ja mu rekla da iduci mjesec kad mi prođe menga necu silazit s njega, a mogu se zamislit kad bude pik. Ajmo skidaj gace hodi ‘vamo😂😂 mislim da ce bit’ ista stvar hahaha

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Haleigh0302

    Matajčimoje corave oke vide nešto 😍🤞🤞🤞
    Cure, je li koja pila vrkutu? Razmisljam da pokušam s obzirom da ionako (vocne bez secerka) čajeve konzumiram na dnevnoj bazi 👀


    Paa neki kazu da je dobra,neki kazu da ne. Mojoj mami licno je pomogla vrkuta pri rješavanju jednog mioma. I izmokravanja neke upale. Međutim ne znam nista sigurno koliko je treba piti koliko ne. Ja sam je pila neko vrijeme, ublazavala mi je menstrualne tegobe ali za nista drugo nisam sigurna. Vidjet cemo sta drugge cure kazu🤗

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Siri, no sikiriki,  slušaj dr što je rekao i miruj, sve će to biti super 🤗🤞
    Btw čestitam ti i želim školsku trudnoću! ❤
    Deic, sretno danas na izlaganju. Rasturi i javi nam kako jr prošlo 🤗🤗👌
    Kejsy, kad ti kažeš da te trakice valjaju onda sam mirna , znam da si za neke spominjala da ti ne pašu nikako , pomislila sam Nisu valjda ovo te što je Kejsy rekla da ne valjaju🤣  
    Sreća pokrili smo muž i ja dan prije i danas ćemo barem 2x 🤣🤣🤣 šalim se, neću ga toliko mučiti. 
    Iako je  jutros kad sam mu pokazala trakicu rekao A da ja ne idem danas na posao?! 🤣🤣🤣
    Jadni oni s nama , ali to su sve slatke muke 😋😋

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    kokii2219

    Haleigh0302

    Matajčimoje corave oke vide nešto 😍🤞🤞🤞
    Cure, je li koja pila vrkutu? Razmisljam da pokušam s obzirom da ionako (vocne bez secerka) čajeve konzumiram na dnevnoj bazi 👀

    Paa neki kazu da je dobra,neki kazu da ne. Mojoj mami licno je pomogla vrkuta pri rješavanju jednog mioma. I izmokravanja neke upale. Međutim ne znam nista sigurno koliko je treba piti koliko ne. Ja sam je pila neko vrijeme, ublazavala mi je menstrualne tegobe ali za nista drugo nisam sigurna. Vidjet cemo sta drugge cure kazu🤗


    Ja sam čula od jednog ginekologa da je vrkuta dobra za ublažavanje menstrualnih bolova i reguliranja same M , ali da se baš ne preporučuje ženama koje žele ostati trudne jer navodno postoji mogućnost od pobačaja.
    Čitala sam po netu, a i curke su ovdje pisale da piju to ili da su pile,  tako da nisam pametna. Ja sam se naoruzala vrkutom, pila jesam jedno vrijeme no sad opet jedno vrijeme ne pijem , čekam pregled koji uskoro imam pa ću znati bolje što dalje 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.