Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Haleigh0302

    Matajčimoje corave oke vide nešto 😍🤞🤞🤞
    Cure, je li koja pila vrkutu? Razmisljam da pokušam s obzirom da ionako (vocne bez secerka) čajeve konzumiram na dnevnoj bazi 👀


    Ja sam ju konzumirala prije zadnje trudnoce, jedno 2-3 salice dnevno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Deic17

    Evo cure, ja svoje odradilaa, zena me bas nahvalila i rekla je da ovo sto sam ja izradila, da ne postoji na trzistu ❤❤❤ kaze da cu zaraditi brdo love sa svojim sposobnostima hahahahh 🤣🤣🤣


    Super, svaka čast 🤗🤗🤗

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    kokii2219

    Ella..29..

    kokii2219

    Kejsy ❄️ ☃️

    Mart0409

    Ella..29..

    kokii2219

    Ella..29..

    Točnije, probala sam ove trakice par puta iz čiste znatiželje no nikada nije pokazalo ovako, ili je bila blijeda crta ili ništa.
    Uzbuđena sam kao da je test za trudnocu 🤣🤣

    Ovo je definitivno pozitivan lh testic. Bacaj se u akciju, mani se foruma!! Sretno😂

    Jao nemoj mi to govoriti, iovako sam se preznojila od muke haha. Muzic spava, ujutro radi, a ja nikad luđa😆😅

    Malo ga trgni, možda se probudi. 😂😅

    ahahahaha ali ste me nasmejale.. tako sam ja prvi ciklus pokusavanja kad sam ulovila pik izasla iz kupatila i kazem muzu skidaj gace, kaze on: gde, sad, odmah, jel to vreme za oprasivanje??? Sve mu upitnici lete iznad glave, ma reko odmah bez cekanja i riknem od smeha na ono njegovo: vreme za oprasivanje, a ja pola sata pre pricala o muckanju sorti tikvica i oprasivanju

    HAHAHAHAAAHHAHAH moj muz ti je sinoc htio da me “oprasi” međutUA dobila sam mengu (konačno) i kao fazon sad zeza me da se naljutio sto mu nisam dala prije nego sam vidjela da sam dobila..😂 ja mu rekla da iduci mjesec kad mi prođe menga necu silazit s njega, a mogu se zamislit kad bude pik. Ajmo skidaj gace hodi ‘vamo😂😂 mislim da ce bit’ ista stvar hahaha

    Hahaha najbolje da ni ne nose gace , nema smisla 🤣🤣
    Pogotovo kad bude pik, samo se ušteka u prolazu 🤣🤣🤣

    Ko zecici, usput samo se steknut hop dva tri i gotovoooo😂😂👏 da vas nema tacno nekad bila bih u depri😂


    Haha baš to 😁
    Ma to i ja kažem, uvijek mi popravite dan ( naravno kada nema nekih ružnih vijesti ) .
    Da je bar moguće da se jednog dana sve sastanemo na nekoj kavi, pa to bi bio pravi kokošinjac😁😁

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Deic17

    Deic17

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Sirii, tvoj ginekolog je bas zlata vrijedan, svaka mu cast! Reklaa sam tii!! Bit ce to na krajuuuu supeer! ❤❤❤

    🙋‍♀️28 💑 31 🙋‍♂️
    Od 1.1.2022, folna kiselina, vitamin c, zeljezo
    10.2.2022., biokemijska trudnoca

  • Avatar Deic17

    Deic17

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ja sam danas 7dpo, vec sam spomenula ranije, velike cicke, povecane bradavice i 4 akne, no jos uvijek nemam nikakvo stipkanje, nikakve bolove dolje, tako da mi je to maloo bezvezee

    🙋‍♀️28 💑 31 🙋‍♂️
    Od 1.1.2022, folna kiselina, vitamin c, zeljezo
    10.2.2022., biokemijska trudnoca

  • Avatar Deic17

    Deic17

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ella..29..

    kokii2219

    Ella..29..

    kokii2219

    Kejsy ❄️ ☃️

    Mart0409

    Ella..29..

    kokii2219

    Ella..29..

    Točnije, probala sam ove trakice par puta iz čiste znatiželje no nikada nije pokazalo ovako, ili je bila blijeda crta ili ništa.
    Uzbuđena sam kao da je test za trudnocu 🤣🤣

    Ovo je definitivno pozitivan lh testic. Bacaj se u akciju, mani se foruma!! Sretno😂

    Jao nemoj mi to govoriti, iovako sam se preznojila od muke haha. Muzic spava, ujutro radi, a ja nikad luđa😆😅

    Malo ga trgni, možda se probudi. 😂😅

    ahahahaha ali ste me nasmejale.. tako sam ja prvi ciklus pokusavanja kad sam ulovila pik izasla iz kupatila i kazem muzu skidaj gace, kaze on: gde, sad, odmah, jel to vreme za oprasivanje??? Sve mu upitnici lete iznad glave, ma reko odmah bez cekanja i riknem od smeha na ono njegovo: vreme za oprasivanje, a ja pola sata pre pricala o muckanju sorti tikvica i oprasivanju

    HAHAHAHAAAHHAHAH moj muz ti je sinoc htio da me “oprasi” međutUA dobila sam mengu (konačno) i kao fazon sad zeza me da se naljutio sto mu nisam dala prije nego sam vidjela da sam dobila..😂 ja mu rekla da iduci mjesec kad mi prođe menga necu silazit s njega, a mogu se zamislit kad bude pik. Ajmo skidaj gace hodi ‘vamo😂😂 mislim da ce bit’ ista stvar hahaha

    Hahaha najbolje da ni ne nose gace , nema smisla 🤣🤣
    Pogotovo kad bude pik, samo se ušteka u prolazu 🤣🤣🤣

    Ko zecici, usput samo se steknut hop dva tri i gotovoooo😂😂👏 da vas nema tacno nekad bila bih u depri😂

    Haha baš to 😁
    Ma to i ja kažem, uvijek mi popravite dan ( naravno kada nema nekih ružnih vijesti ) .
    Da je bar moguće da se jednog dana sve sastanemo na nekoj kavi, pa to bi bio pravi kokošinjac😁😁


    To bi biloo supeer!!! Nije losa idejaaa 😁😁

    🙋‍♀️28 💑 31 🙋‍♂️
    Od 1.1.2022, folna kiselina, vitamin c, zeljezo
    10.2.2022., biokemijska trudnoca

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Sirii shvafam da dr ne zeli da te uznemirava ili da ti nabija neki pritisak, al jel on zna da ti imas nas?? Koje smo strasno znatizeljne i hocemo da ti cestitamoooo???
    Ali naravno ima cetvrtak jedva cekamo apdejt i da se betica duplaaa cestitke u svakom slucaju samo odmaraj nista stres cuvaj se maximum. Zelim ti svu srecu a nama ostavi cetvrtak slatku vijest da zaigramo od srece😍❤❤❤ ja sam vec presretna

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Nisam vas sve procitala, ali budem.. nego jedam ja proplupala ili se ova moja crtica vidi malo bolje nego do sad.. Ja stvarno nisam objektvna iz zelje da se mozda iz ovog nesto iscupa, ali iskreno ono gledam trakicu sa metar razdaljine i vidim crtici bez problema bolje je vidim nego sto je na fotkama. Cak i muz ( i ako mu je dioptrija za mjenjati kaze da vidi i to bas vidi) 🤷🏽 i ljeva cica krenula da bolucka, e sad.. ne nadam se puno. Ovo je drugi jutarnji urin, nakon 2 sata suzdrzavanja, ako povecate skroz sliku slabije se vidi, ali u stvarnosti su malo tamnije.. eto bas ne znam sta da mislim.
    https://ibb.co/RDKPZD4 [ibb.co]
    https://ibb.co/TL70TK2 [ibb.co]
    https://ibb.co/qjV4y8G [ibb.co]
    Doktorica kaze sve je to jos rano i da ni beta jos ne moze reci puno, pa da sacekam koji dan pa da odem ponoviti betu, tako da necu ici sutra, veca ako ne stigne vjestica do petka onda odem.. ili ako mi pocnu tamniti jos testici.. Sve se vodi na cekanje i bice kako bude, muzu rekla sad mi je lakse.. U svakom slucaju spremna na lose, a nadam se boljem.. Nego ja sam za svaki slucaj se obezbjedila, ima 100 LH trakica, narucila ni vise ni manje nego 75 testova na trudnocu, jer su ovi bas pouzdani skoro isto pokazuju kao gravignost. Tako da, ovih 75 komada mi dodje kao 3 gravignost.. 🤷🏽 🤷🏽 🤷🏽 🤷🏽 sto da ne.. Od onih 50 komada mi je ostalo mozda 10-15 komada tako da, samo da opet ne zapnu u Sarajevu 🤦 I da bazalna jutros 36.8 eto nista ne kuzim, ali budemo vidjeli za par dana.. Sa listom cekam betu od Siri tako da.. znate sto je nema Ono basss imam ogromnu zelju staviti plusic kraj njenog imena, a znam da mi nece dati dok beta ne stigne, paaa cu ja strpljivo da cekam… A mislim da svi djele moje misljenje svi bi da te vidmo gore na vrhu liste 🤞🤞


    Kejsy - druga fotka se bas bas dobro vidi crta

    [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Deic17

    Ja sam danas 7dpo, vec sam spomenula ranije, velike cicke, povecane bradavice i 4 akne, no jos uvijek nemam nikakvo stipkanje, nikakve bolove dolje, tako da mi je to maloo bezvezee


    Deic i ja sam isto ili 7 ili 8dpo, nisam bas 100% sigurna kad se tacno desila ovulacija. A i simptomi su nam tu negdje, sike bolne i uvecane ali su brdavice normalne i one zapravo nisu ni osjetljive ni bolne, vise boli “odozgo”. Od ostalih simptoma nistaaaaa 😒

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Nisam vas sve procitala, ali budem.. nego jedam ja proplupala ili se ova moja crtica vidi malo bolje nego do sad.. Ja stvarno nisam objektvna iz zelje da se mozda iz ovog nesto iscupa, ali iskreno ono gledam trakicu sa metar razdaljine i vidim crtici bez problema bolje je vidim nego sto je na fotkama. Cak i muz ( i ako mu je dioptrija za mjenjati kaze da vidi i to bas vidi) 🤷🏽 i ljeva cica krenula da bolucka, e sad.. ne nadam se puno. Ovo je drugi jutarnji urin, nakon 2 sata suzdrzavanja, ako povecate skroz sliku slabije se vidi, ali u stvarnosti su malo tamnije.. eto bas ne znam sta da mislim.
    https://ibb.co/RDKPZD4 [ibb.co]
    https://ibb.co/TL70TK2 [ibb.co]
    https://ibb.co/qjV4y8G [ibb.co]
    Doktorica kaze sve je to jos rano i da ni beta jos ne moze reci puno, pa da sacekam koji dan pa da odem ponoviti betu, tako da necu ici sutra, veca ako ne stigne vjestica do petka onda odem.. ili ako mi pocnu tamniti jos testici.. Sve se vodi na cekanje i bice kako bude, muzu rekla sad mi je lakse.. U svakom slucaju spremna na lose, a nadam se boljem.. Nego ja sam za svaki slucaj se obezbjedila, ima 100 LH trakica, narucila ni vise ni manje nego 75 testova na trudnocu, jer su ovi bas pouzdani skoro isto pokazuju kao gravignost. Tako da, ovih 75 komada mi dodje kao 3 gravignost.. 🤷🏽 🤷🏽 🤷🏽 🤷🏽 sto da ne.. Od onih 50 komada mi je ostalo mozda 10-15 komada tako da, samo da opet ne zapnu u Sarajevu 🤦 I da bazalna jutros 36.8 eto nista ne kuzim, ali budemo vidjeli za par dana.. Sa listom cekam betu od Siri tako da.. znate sto je nema Ono basss imam ogromnu zelju staviti plusic kraj njenog imena, a znam da mi nece dati dok beta ne stigne, paaa cu ja strpljivo da cekam… A mislim da svi djele moje misljenje svi bi da te vidmo gore na vrhu liste 🤞🤞


    Kejsy, ja vidim na sve tri fotke crticu🤗🤗
    Samo neka ona tamni. Malo čudo se uhvatilo i ne pušta 🥰

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.