Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Pina, O mi je bila u ponedeljak…4.2. pokrili smo 27.2., 2.,3. i 4.2.
    Sjecam se jedino u prvoj trudnoci kad sam dosla ginu da potvrdi trudnocu nakon nekoliko testova da me prvo primio za sise i rekao “da, trudna si” jer kao tvrde su tad bile…mada ja nisam osjetila neke promjene u samom pocetku ni u prvoj a ni u drugoj trudnocu al tad je sve islo samo od sebe i skoro neplanski pa ni nisam pratila simptome kao sada. Jucer vec su me (.)(.) bolile uzasno, jedva sam docekala da dodjem doma i skinem grudnjak, a danas i cicke bole, bradavice ne smijem taknut uopce…a i dolje mi je nekak ko pritisak, neznam uopce objasniti, nije bol al cudan osjecaj skroz.
    Mada vec me strah spominjati ista jer se bojim razocarenja 😔

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    E da, O je potvrdjena trakicama jer sam pratila par dana prije, na dan O pa cak i dan poslije za svaki slucaj 😂

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Lady kako je slatka ta tvoja tockica 😍
    Sad se cuvaj, mazi i pazi busicu i slusaj ginica, vjerujem da ces se uskoro rijesiti utrogestana.


    Hvala draga <3 vidjet crmo 15.3 kako ce biti <3

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Lady33

    evo mene cure 4+4 danaas… Na pregledu bila jucer tj. 4+3..
    Dobila utrogestan po jednu ujutro i naver… gestacijski mesak mi je 0,34 cm..koliki je kod vas bio prvi put? Za 9 dana sledeci UZ…


    Mislim da ti je to oke veličina za to razdoblje, negdje sa 5 tj je oko 0,50cm…

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Alea

    Lady33

    evo mene cure 4+4 danaas… Na pregledu bila jucer tj. 4+3..
    Dobila utrogestan po jednu ujutro i naver… gestacijski mesak mi je 0,34 cm..koliki je kod vas bio prvi put? Za 9 dana sledeci UZ…

    Mislim da ti je to oke veličina za to razdoblje, negdje sa 5 tj je oko 0,50cm…


    Tako si me smirilaa <3 nadam se da je okej jer dani su kaoo godine do sledece UZ.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Znate li sta je dobro za grlo malo me grlo steglo? 
    A da smijem uzeti ?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dve zlice meda, pola limuna iscijedis i zalijes vrucom vodom. Pricekaj da se med rastopi pa popijes kao caj.
    Ja to koristim i za sebe i za cure jer je sve prirodno…drzi se 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Dve zlice meda, pola limuna iscijedis i zalijes vrucom vodom. Pricekaj da se med rastopi pa popijes kao caj.
    Ja to koristim i za sebe i za cure jer je sve prirodno…drzi se 😉


    E hvala draga bas cu danas probati :* bas me grlo boli ..ne znam sta bih bez vas zaista je divno sto imamo ovu grupu… i kada smo sretne a i kad nam je tesko da se nekome ovako obratimoo…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I tako ja ni ovaj mj pojma nemam kad je O, različiti alati govore različito. Kako sam 90% vremena na poslu ne stignem baš sve popratiti što je s jedne strane dobro. 
    Još je počela korizma i ja se odlučila odreć svega i svačega izmeđuostalog i kave pa mi se glava raspada a inače me nikada ne boli. 
    Netko je pitao za lubrikant, nisam znala da može pomoći u začeću a koristim ga pri svakom odnosu jer su nam odnosi prilično bolji uz lubrikant. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Mallla, mislim da nije rijec o obicnim lubrikantima. Koliko ja znam postoji neki tip lubrikanta koji je bas namijenjen da bolje transportira spermice. A da li i ovi obicni nesto rade, ne znam iskreno. Na ovaj za poticanje sam naletila jednom dok sam guglala. Tako sam istvari i naucila da postoje. 😂😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.