Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Leptiric bazalna poraste naoon ovulacije, 21.dc jos malo poraste a a ko se radi o trudnoci 25.dan ostane povisena ako nema trudnoce pocne padati. Ne znam koji ti je dan ciklusa. Test je mozda rano jos ako je bila kasna ovulacija u pitanju pa mozda zato ne pokazuje plus jos.
    Mala. Le mkras znaci sad “samo” brojat dan 3do pozitivnog testica 🤞

    [tickerfactory.com]

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Mallla evo

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Leptiric pa koliko tebi traju ciklusi kad ti vec 9.3.trebas dobiti a danas ti je 16dc. Svakako ti ej prerano radjen test onda jer implantacija se dogodi izmedju 5 i 12 dana nakon ovulacije. 

    [tickerfactory.com]

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Grizli,obicno mi m dolazi 28.ti dan ovulacija 14. Hm neznam imam onaj los filing da nije nist,a grudi me sastrane bole i zile mi se strasno vide,nadam se da vjestica nece doci ,jer mi i ovaj negativan test bas lose sjeo 

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Grizli ubiti tocnije od 28 do 30 dana kako koni mjesec nemam redovite cikluse ,prosli mjesec bila m 9.2 ali zaboravila mjeriti bbt

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu
    Ljudi moji ja jos muku mučim s  lh trakicama,neku večer sam oplakala jer mi je muza scepala temperatura,al danas je super,..evo sad u pola 10 radila trakicu,jel vazeca u ova doba ili sam trebala ranije? Mislim da jos to nije to,al ovako mi svaki dan skoro,kad Ce taj pik vise? Znam da vas smaram s ovim trakicama a sta cu kad sam luda..

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    I da,trebala bi mi vjestica Doci za nekih desetak dana,ali evo izgleda da jos nije bilo ovulacije, tek danas osjecam blage bolove..sva sam zbunjena,nista ne znam

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Leptiric ako ova temp. Ostane ovako visoka onda je vrlo moguce rijec o trudnoci, posebice ako ti nikad prije nije bila tako visoka, s onda bi ovaj 14dc bio implatacijski pad…a svakako je jako rano za test… Navijamo s tobom da bude T. 
    Reni mene isto sve nesto zafrkava, prije su mi ove roze bile zakon a sad me zbunjuju ili du mi cuklusi u banani. 13dc mi je bila prilicno tamna trakica i onda je sutradan skoro nije bilo, a sad opet pocela tamnit..  Ocito ce opet biti 19dc O… Pojma nemam

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Reni, jesi testirala svaki dan dosad, i po dva puta kad je počela tamnit? Moguce da je O ovaj mjesec kasnije, svakako piski jos koji dan ako imas trakica.
    Cure ja radila test danas popodne , ni sjene nažalost.. sise me i dalje bole ni nemam grceve kao pred M. Danas je vec 14dpo, trebao bi biti plus dosad zar ne? Ostala su mi još samo dva testa, pa cu ipak pricekat jos koji dan ako ne dode vjesticetina za iskoristit to. Al eto ocito su mi se ciklusi opet produzili.. sto moze utjecat na to? Mislite li da bi bilo pametno da izvadim ove spolne hormone na 3dc?

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Mallla i ja sam potrošila dvije ture rozih trakica s njuskala, dok nisam shvatila da bacam novac jer nisam nikad uhvatila pik, i po grizlinom savjetu narucila zelene sa ebaya, oko 60kn ja mislim 35kom + 5 testova.  S njima sam odmah uhvatila pik

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.