Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Ma da, dobro si i rekla, neke cikluse sam toliko uvjerena da sam trudna , od svih simptoma , da vise ni sama ne znam.. ali dobro je, imam osjecaj da sam svaki ciklus sve opustenija, jednostavno se pripremim na dolazak M , pa sve ostalo nek bude ugodno iznenađenje 😂
    Da, sjecam se kutijice i kako si bila uvjerena da ce bit dobitan ciklus i poklon muzu.. ali hvala Bogu pa je kutijica samo pricekala drugu prigodu  , i to kad si je najmanje očekivala 🤗 sretno danas jos jednom,  obraduj nas slikicom 💜

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo da javim se… Bas sam u guzvi ovih dana pa pola ne stignem popratiti vas… Kod mene prosao 1 uzv danas 9dc, a folikul vec velik 18mm, endometrij 8 cm tako da očekujem uskoro O i onda cekamo 5.dana da nam vrate smrzlica jednog. Tako da bi transfer mogla imat drugi tjedan ako sve bude ok. Aurora 🤣🤣🤣 neka si ti mene sanjala trudnu! Svidjaju mi se tvoji snovi! Hehehehe 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Meni je 6 dana do menge…zasad obilan prozirni iscjedak i povremeno bol u lijevom jajniku…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Angie tako je bilo i meni:) bolne grudi 3 dana od O i sve do 7.-8.tjedna onda je bol lagano prestala. Drzimo ti fige !!!
    Pina ja dosla zavirit kako je s tebom , cekamo onda skupa i nadamo se !!


    Daj Boze da je i meni tako iz istog razloga 👏

    Grizli ja te nisam sanjala al drzim figice da uspijete!! ❤️
    Ostale cure trudne i one koje iscekuju, samo relax (kako veli mm) i sve ce bit onako bas kako i treba biti! 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Pina radila sam ultrazvuk ali mi nista nije rekao..
    Ali evo ovulacija je danas tu.. sluzi ima pretjerano..
    Drzim ti fige draga Pina kao i svim ostalim curama. Nadam se da cemo sve zajedno zavrsiti na temi zimske bebe  😍 ❤

    [lilypie.com]

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Bokic,imam pitanje,bazalna temperatura mi je nakon ovulacije ostala ista,povisena znaci krece se od 37-37,2 ujutro u 6h ,M moram dobiti 9.3 radila sam jucer test koji je bio negativan,a moja temp 37,2,mozda sam prerano radila test ili??? Ima neko slicnu situaciju? 

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Malatajna, uskoro dolazi bebica 💓 ajme, kako vrijeme leti…kako se ti osjećaš? 
    Pratim vas svaki dan skoro, drago mimje što se i dalje ekipica od lani javlja 😍
    Tata, Sanjica je preeeeslatka, koja sreća, samo šalji slikice…
    Pina drzim 🤞🤞🤞 za test, ujutro radiš? 
    Aurora, kako je prošao pregled? 
     Evo otvorila neki dan bolovanje, jeeej, sad malo uživamo 😍 malo me danas pucaju emocije, možda i zbog juga 😂 i ledja ne bole, donji dio… inače je sve uredu, pokušavam puno šetat, jer mi sjedenje uopće ne odgovara zbog ledja…

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Leptiric mozes li tu staviti graf?
    Mala. Le meni puno prozirnog iscjetka zvuči kao Ovulacija

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Bila sam jucer kod ginekologa, kaze da je ovulacija bila vec, da upravo lucim iscjedak koji potvrdjuje da sam ovolaturna….a i ako sam slucajno trudna da mi jos nista ne moze reci, jer je rano, naravno…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Mallla

    Leptiric mozes li tu staviti graf?
    Mala. Le meni puno prozirnog iscjetka zvuči kao Ovulacija


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.