Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Lady ako imas kadulju mozes je skuhat i grgljat grlo pa ispljunit, ona ima antibakterijslo djelovanje

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Angie onda to sto spominjes stvarno zvuci obecavajuce, iako je teoretski pre rano za ikakve simptome prije implantacije, ali znam da su neke cure ovdje na forumu vec par dana nakon O znale da su trudne. Drzim fige da je to to, ali imas jos dosta do M prema tome samo se opusti 🤗
    Meni je danas 33dc, 14dpo. Po jednoj aplikaciji M je trebala doc danas,  a po drugoj sutra.  Nemam one standardne grceve prije M , tako da cu ujutro opet napravit test ako ne dode!

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Draga aurora kako si nam ti? Bas sam te se nesto sjetila neki dan ❤

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Lady super da je sve u redu, bit ce i dalje tako, vidjet ćeš, samo optimistično ☺☺.
    Malla sto se tice lubrikanata i ja sam citala da usporavaju spermiće i otezavaju prolazak pa si to jos svakako istraži.
    Pina navijam da sutra javis pravi veliki plus🙏🙏.
    Aurora kako si nam ti? Koliko si sada tjedana?
    Meni danas 19dc, nemam nekih simptoma, jedino malo bolne (.)(.), to je valjda znak da je ovulacija ipak bila, ali ovaj mjesec stvarno ne znam kada😌😕. Vidjet cemo kroz 10-ak dana na cemu smo

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Angie tako je bilo i meni:) bolne grudi 3 dana od O i sve do 7.-8.tjedna onda je bol lagano prestala. Drzimo ti fige !!!
    Pina ja dosla zavirit kako je s tebom , cekamo onda skupa i nadamo se !!

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Aurora, danas mjerite nuhalni nabor itd? 

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Aurora, tako smo i mi donili odluku. Bit ce sve super, javi nam sve!!Meni je taj uzv dala slicicu djeteta di se vidi nuhalni nabor i neke mjere. Nista sada predetaljno…da jos malo , lagano me strah svega, sad su mi ona pitanja u glavi ocu li ja znati to sve , oce biti sve ok i sl…🙏☺☺

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Aurora,prosle godine sam i ja to isto sanjala.b🙏 Grizli koji jevdc i za kad je planiran transfer?
    Mala Tajna ,ja nisam imala nikakve specijalne simptome pred porodjaj.Malo bol u karlici.Svakako ,veoma si blizu najsrecnijeg dana u svom zivotu.
    Srecno svima cure! 💗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Za lubrikant uljni sam čitala prije o  tome da otežava začeće, a koristim  vodeni,  a našla sam novo istraživanje da uopće ne utječu ni dobro ni loše. 
    Al još ću istražiti!
    Sada čekam neke simptome.. Doduše imam simptome al im ne mogu odredit uzrok

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Hvala cure puno na podršci 💜 ne nadam se previse radi prva dva negativna testa, ali vidit cemo sutra.. nemam ni taj neki osjecaj o kome sve trudnice pricaju, ali dobro sto bude bit ce 😊
    Aurora, nadam se da ce sve bit ok na pregledu i da ces se moc opustit, sad ipak ulazis u malo sigurnije tjedne.. vjerujem da nikad neces bit u potpunosti mirna ali probaj uzivat sta vise . Sretno i javi kako je proslo!
    Malatajna ja vjerujem da neces imat problema jer sve to dolazi prirodno i instiktivno, mozes samo bit jos bolja mama jer si vise cekala i zelila svoju bebicu 💜 kad ti je tocno termin? Bar ces neces bit najtrudnija po najvecim vrucinama 😂
    Tako mi je drago da se trudnice i dalje javljate, vi ste kao sto sam vec rekla velika motivacija jer ste ipak i vi bile na nasim mjestima jednom.. zelim vam svima lagan porod i zdrave bebice 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.