Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Meni danas 20ti dan ciklusa,valjda,vise mi glava ne radi,jucer i prekjučer isto skroz svijetle crtice,a neki dan tamnija dosta,nije pik ali Reko bi da dolazi..danas jednu oko podne radila i svjetla skroz, napravila veceras i tamnija..ne znam ni kad da ocekujem vjesticu,varira to u mene otkad sam spontani imala..26.3 imam pregled i papu pa ćemo vidjet..tocno cu poludit,jel mi uopće za ocekivat ovulaciju ovaj mjesec?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu
    Ovako je izgledao moj dobitni graf prije 3god
    Ovako je izgledao moj dobitni graf prije 3god

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Imam jos 8 trakica,od 30 narucenih..ma sve cu da ih popisam do vraga

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Mallla
    Hvalaa,nadam se da vjesticu necu vidjeti barem narednih dvije godine hihihihihih 😜💋

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Pina koliko si cekala te trakice s ebaya? Ja sam glupa za to narucivanje s ebaya

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Reni, ja bih rekla da ti je onda O bila taj dan kad je trakica bila jos tamnija, ne znam koji dc ti inače dolazi O. Skini app Glow  , vec sam pisala o njoj,  mozes slikat trakice svaki dan i uspoređivat. Također je moguce da si unosila vise tekucine ili nisi testirala u isto vrijeme. Kazem ti meni te roze trakice nisu valjale, preciznije su mi se zelene pokazale. A najbolje ti je ustimat pregled u gin kad inace ocekujes O da ti ona pogleda na Uzv i potvrdi sve , a to je također najbolje vrijeme za napravit papu

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Ja sad ako dobijem M narucujem trakice s ove stranice
    https://www.plusiliminus.com/12-trakice-za-ovulaciju?gclid=EAIaIQobChMI2dHrqonu4AIVRrYYCh1zxAbsEAAYASAAEgIJO_D_BwE [plusiliminus.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Vjeruj mi pre jednostavno je , ne moras ni račun na ebayu imat,  prihvacaju obicnu karticu od ziro ili tekuceg racuna. Dodu u roku 7-10 dana. Stavit cu ti link

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Totalno te kužim Reni!
    Za slijedeći put znam da trebam zelene… Ocito… Prije su mi roze bile The best, a sad teška zbunjolA

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Pina96

    Reni, ja bih rekla da ti je onda O bila taj dan kad je trakica bila jos tamnija, ne znam koji dc ti inače dolazi O. Skini app Glow , vec sam pisala o njoj, mozes slikat trakice svaki dan i uspoređivat. Također je moguce da si unosila vise tekucine ili nisi testirala u isto vrijeme. Kazem ti meni te roze trakice nisu valjale, preciznije su mi se zelene pokazale. A najbolje ti je ustimat pregled u gin kad inace ocekujes O da ti ona pogleda na Uzv i potvrdi sve , a to je također najbolje vrijeme za napravit papu


    Ja bih je prije uvijek nekako osjetila po tim specifičnim bolovima,i iscjetku..vecinom bas sredinom ciklusa..ovaj put prvi put radim s trakicama,nisam osjetila bolove ni iscjedak kao inace,tek od sinoc imam malo sluzi i danas me malo probada u stomaku..ma sve se pobrkalo,uzas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.