Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Opet Vrazicak…definitivno trol…
    Grizli,koliko sam sad precesljala te glavne i najpopularnije prenatale i svi su sa folnom kiselinpm.Provericu jos.
    Cestitke na novom plusicu,sve najbolje zelimo! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Mouse, ja sam tako otkrila da sam trudna. Trecj dan kasnjenja, neki jeftini test, piskila predvecer…dvije debele crte bile. Sretnooo

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar mylady

    mylady

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Cure,danas bila kod ginekologa prema uputama (11dc od m doći),konačno se na fulikulometriji vidi fulikul 18mm i rekao ginekolog da sad tri dana dajemo sve od sebe u krevetu.  A u četvrtak idem natrag na kontrolu da vidi kako je maternica nakon ovulacije..naime,nalazi kod mm su loši (spermići prespori) ali vele da je moguće da su spori zbog streptocoka kojeg su mu našli,pa je sad bio dva tjedna na antibiotiku i sad bi moglo upalit.Uglavnom konačno malo boljih vijesti. Naravno mm mora sljedeći tjedan ponovo na spremogram i sve ostalo,da vide ako je sad bolje bez obzira na sve.Ja se iskreno nadam da bude,jer ako neće bit priklupljamo informacije za ivf…

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Da pitam… nesto malo guglam o Jadrankinoj otopini… to mi je vec frendica spomenula par puta i cak sam uspjela naci post od Grizli od prije godinu dana, pisala si da ste ti i frendica uzele? Kakvo vam je iskustvo? Kako ide doziranje?
    Jel netko jos to probao? 
    Moras li uz nju uzimati jos i selen i ostale dodatke ?

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tata tnx snasla se muz joj je “skocio” do Vukovara po tablete. Ludjakinja je al dobro bitno da su se snasli.
    Mylady bakterije mogu dosta lose utjecati, al isto tako najbolji rezultat nakon bakterija se dobije za nekih cca 60 dana od zadnjeg antibiotika jer spremicima treba da se i oporave od lijekova.
    Mouse ti se bas opremila testicima danas! Nek bude vec popodne plus veliki!
    Rastika ja uzimala po njihovoj preporuci, meni to nista nije pomoglo niti sam ae bolje osjecala, a bilo mi strasno komplicirano to kombinirat sa mojom poslom. Imam ti ja detaljan raspored kako se to uzima i moras sve one dodatke uz to uzimati. Iskreno curama koje imaju problema sa stitnjacom vjerujem da to i pomogne, al onima koja stitnjaca radi 0 bodova, meni cak one jace doze nisu ni odgovarale osjecala sam se lose i onda sam odlucila da to necu vise. Zaljepim ti sad proceduru. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mylady

    mylady

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Grizli:znači misliš da sad neće uspjeti? :/

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Jutro cure, pratim vas redovno.. ugl.prije par mjeseci kad se vrazicak prijavila/o sumnjala sam da je trol.. 
    Naime prije par godina kad sam se ja prikljucila ovom forumu, imale smo isto tako neku “zensku” koju smo provalile tek kad smo napravilr whatsaap grupu, u toj grupi slala je slike ultrazvuka (blizanci) i ja onako od dosade odem na net upisem slika uzv blizanci i identicnu nadjem.. nazalost jako je puno muskih koji vole izrugivati zene koje se zbilja trude i ne mogu ostati trudne tako lako.  Zato samo pazite na slike, podatke i sve ostalo sto bi takvi mogli zloupotrijebit.

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Evo ja pijem jadrankinu otopinu vise od godinu dana,skupa s selenom,2x10 kapi dnevno,s tim da sam svaka 3 mjeseca pravila pauzu po 15 dana..iskreno ja nista nisam osjetila,nikakva ni poboljšanja ni pogoršanja bilo čega. Eto bila sam trudna i zavrsilo se spontanim,sad opet nista..pocela sam je pit onako preventivno,pijem i dalje,ne skodi mi,a mozda jednostavno treba vremena..

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    E super Grizli, hvala ti puno. Moram dobro sjesti i razmisliti o njoj. Dok sve pokupujes s vitaminima i mineralima bankrotiras. 🤦🏻‍♀️

    Reni, a jesi ju uzela zbog stitnjace? 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.