Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu
    S bijelom podlogom sad (lh trakica)
    S bijelom podlogom sad (lh trakica)

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Lady 33 čestitke jos jednom! Mozda si vec pisala, ali koliko ti je dpo? Imas li kakve simptome? Kad ste imali odnose?
    Mala.le tako i ja trakicu cekam  malo duze da se osusi prije ocitavanja, jer ih nisam dobro skladistila pa su se malo sasusile. Testiraj sad 2-3 puta dnevno da uhvatis pik.

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Svaki slobodan trenutak cemo koristit za hopsanje, radimo pa nas nema 10 sati kuci, valjda ce se uhvatit. Ajmo drage moje, stisnimo sake i naprijeeed💓👋

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure svima od srca :)
    Zelim vam puno uspjeha i puno plusica i da uskoro sve budete sretne i zadovoljne :)
    Ja sam malo u strahu, jako sam sretna ali sam malo u panici sta kako gdje sad dok ne poduzmem prve korake..  strpit cu se jos tjedan dana da ne kazem muzu posto cu ga iznenadit za njegov rodjendan..
    I zato cu vas i dalje pratit i biti vam podrska i mislit cu na vas i niste same! I vi ste meni bile podrska i drago mi je da sam na ovoj stranici nasla utjehu..
    Hvala vam cure na svemu, ostajem i dalje uz vas! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Mala le meni na ovoj novoj slici izgleda kao pozituvna traka, uglavnom pokrijte naredne dane i uživajte u tome, to je najbitnije 😍 
    Baby, znam kako se osjećaš, samo se isplači i kreni dalje…nemoj si stvarat pritisak, brak, beba itd. Sve to dodje na svoje, vidit ćeš…samo uzivajte, odite negdje na izlet, večeru, malo se sad opustite…znači otprilike 95 posto ljudi sa kojima pričam počnu te hvalospjeve kako je njima uspjelo iz prve, a ja govorim onda: kako to, nama je trebalo godinu i pol i više, znam žene kojima je isto trebalo duže, i onda oni svi ušute…a neki onda čak i priznaju: a dobro, nije bas bilo iz prve…tak da pola tih priča ne drzi vodu…cure, drzite se, Mouse čestitam na plusu 😘😘
    Mi bili danas na pregledu, ginek misli da je curica, nije siguran 😍 

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ana predivne vijesti!!kako se drzis?😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Malatajna zaboravila sam i ja, ali mislim da je neka cura pitala koliko dpo si radila test? Jer znam da si ti nesto rano vidila plus i osjetila simptome

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Pina96

    Lady 33 čestitke jos jednom! Mozda si vec pisala, ali koliko ti je dpo? Imas li kakve simptome? Kad ste imali odnose?
    Mala.le tako i ja trakicu cekam malo duze da se osusi prije ocitavanja, jer ih nisam dobro skladistila pa su se malo sasusile. Testiraj sad 2-3 puta dnevno da uhvatis pik.


    Vjeruj da nemam pojma draga kad je tacno bila ovulacija trebala je biti 16/17 al mislim da je billa ranije jer mi test tako rano ocitava a ima jos 6 dana do menstruacije… ja sam pocrla sa odnosima od 8 dc i pokrila svaka dva dana… i izgleda da se ufatilo mada jos nisam sigirna jer su kineski testovi :*

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    I nemam.ama bas nikakve simptome osim bolova u stomaku kao da cu dobiti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pticatrkacica

    pticatrkacica

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Lady33 cestitam
    Mouse takodjer.
    Zelim Vam urednu trudnocu,uzivajte 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.