Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

     evo mene zene moje opet hahahhah ja ne mogu bez vas ja opet uradi danas nisam mogla cekat sutra  eto 6 dana do ne ocekivane..
    Evo ovaj treci od danas noje prvi jutarnji izgleda da pomalo tamni :D

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Nazalost ali drago mi je da nisam jedina, vec sam mislila da je ovo kaj osjecam lose ali sad ste me malo utjesile…cirama koje cekaju i koje su dobile plusice sretno :)

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu
    Cure, moze mala pomoc oko ovulacije? Prvi ciklus da ih koristim…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mala.le to je test lh nakon sta se osusio? Obicno ovako bude odmah nakon sto se izvadi iz urina. Trebalo bi biti bijelo samo sa crticom/crticama, a ne ovako rozo sve. Iako se vidi da su 2 crte. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Mouse i lady33 cestitke cure,ovo je super krenulo 😘😘
    Mala.le.90 jadne mi,znam kako se osjecas jer mi je i samoj tako,ja ti izbjegavam trudnice,osim na ovom forumu 😁. Bezobrazno nije li,al lakse mi je samoj. I otkad sam se ovdje priključila puno bolje se osjećam.
    I ja sam pocela s tim trakicama,jesi ti pišala tu trakicu,ja ti na slici ne mogu nista skuzit?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lady 33 tamni da…. Samo neka tako nastavi… Super super!

    Mala. Le nakon koliko si je slikala, mozda škljocni ponovo kad se to rozo posuši… Čini mi se dosta tamna crta al ne vidim baš skroz fino

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Slikala sam nakon 2-3 minute. Radila sam testove i prije 2 dana, bila bi samo jedna crtica. Ovo je prvi put da su dvije. Kalendar mi pokazuje ovulaciju za 2 dana…pokrit cemo ove dane svakako..

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Mallla

    Lady 33 tamni da…. Samo neka tako nastavi… Super super!

    Mala. Le nakon koliko si je slikala, mozda škljocni ponovo kad se to rozo posuši… Čini mi se dosta tamna crta al ne vidim baš skroz fino


    Jeeee jos 6 dana su ko godinaaa… ako ne dodje za 6 dana da odma zovem da me naruci ?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Mouse i Lady33 cestitke od 💕
    Uljepsale ste mi veljacu, ipak ima spasa za ovaj mjesec🤗
    Opet se moram nadovezat na problem koji muci trenutno Baby i svako toliko svih nas. 
    Dali vi imate osjecaj da u stvarnom zivotu svi oko vas zatrudne kao od sale? Mislim ja znam brdo njih koji imaju probleme i nece priznat, a kad  pogledate koliko bi nasim deckima/muzevima bilo lakse kad bi znali da i drugi poznanici imaju problem sa spermiogramom, nama koliko bi bilo lakse kad bi se i nase susjede, kolegice, xy osobe s nekakvim zlim komentarima (i univerzalnim opusti se) iskreno rekle koliko su pokusavale.
    Ovako na forumu iskreno se radujemo zbog plusica jer znamo koliko se mucimo sve, a u stvarnom zivotu nas boli jer se ljudi ponasaju kao da su na prvu zatrudnili

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mouseee cestitkeeee..  Toooo konacno pozitivaaaa 💐💐💐😍😍😍❤️❤️👌💐👌💐

    I dalje se nadamo mrvici

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.