Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Super ☺, sad uzivaj u odmoru i opustanju
    Meni danas 8 dc pa krecemo ponovno u akciju buduci imam krace cikluse, obicno mi o bude oko 10.-12.dc, vidjet cemo sto ce biti na kraju ovoga ciklusa, ali trudit cemo se da bude plus 😂😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    E pa zelim ti onda sretno hopsanje i samo uzivajte 😊 

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Cure imate li itko od vas iskustva s smeđim iscjetkom poslije menstruacije,meni je danas 10.dan ciklusa i jos mi malo smeđari na papiru,menstruacija inače traje 6-7 dana..vec nekoliko mjeseci to pratim i poslije svake bude tako nekoliko dana. Znam da je normalno to ciscenje ali koliko je normalno da traje? Brisevi su mi uredni nedavno radila.

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Reni

    Cure imate li itko od vas iskustva s smeđim iscjetkom poslije menstruacije,meni je danas 10.dan ciklusa i jos mi malo smeđari na papiru,menstruacija inače traje 6-7 dana..vec nekoliko mjeseci to pratim i poslije svake bude tako nekoliko dana. Znam da je normalno to ciscenje ali koliko je normalno da traje? Brisevi su mi uredni nedavno radila.


    Meni mjesecnica traje 6 dana, nekad 7..Ja to imam stalno. Znaci isto tako pojavi mi se 9-10 dan ciklusa i traje par dana. Onako ostane mi smeđa sluz na hig.ulosku. inace radila papa test,ultrzvuk i sve ostalo uredno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Reni

    Cure imate li itko od vas iskustva s smeđim iscjetkom poslije menstruacije,meni je danas 10.dan ciklusa i jos mi malo smeđari na papiru,menstruacija inače traje 6-7 dana..vec nekoliko mjeseci to pratim i poslije svake bude tako nekoliko dana. Znam da je normalno to ciscenje ali koliko je normalno da traje? Brisevi su mi uredni nedavno radila.


    Reni, meni tako bude. Dva tri dana traje. Mislim da je ciscenje…takodjer su mi brisevi uredni.

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Reni i ja imam tako. Nekad vise nekad manje, ali unatoc tome papa, brisevi i spolni hormoni normalni pa pretpostavljam da je to ok da bude. 
    Meni zavrsila i idemo u nove pobjede💖

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cure, razmisljam da uz folnu pocnem piti i nekaj od cajeva, i ja i mm. Znam za macinu travu al google mi izbacio i neku peruansku maku, jel koja od vas to probala mozda?
    Ak imate kakav savjet ili ideju za jos nesto kao takav dodatak…slusam pozorno 😆
    Moja vjestica jucer prosla i sad krecemo u novi maraton, odnosno lov na zeku ❤️

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Cure moze pomoc.. danas je treci dan kako mi M kasni. Nekako se cudno osjecam ovih dana, bijeli iscjedak me prati vec duze vrijeme i (.)(.) su mi totalno osjetljive na dodir. 
    E sad posto tek sutra mogu kupit test, ne znam jel ga mogu napravit popodne posto ne znam hoce li pokazat tocan rezultat jer nije prvi jutarnji urin? Ili da sutra kupim pa u utorak s prvim urinom napravim test? (Posto nemam puno iskustva sa testovima).
    Drzite mi fige! 
    Sretno svima u iscekivanju plusica 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mouse mozes kupiti neki osjetljiv test koji se moze raditi prije izostanka M, pa se testirat i popodne al nek izmedju mokrenja bude sto duzi period i ne piti prwvise tekucine bar 2 sata. Sve je cilj da se koncentrira urin. Ili opcija B kupiti bilo koji test i raditi ga ujutro preksutra. Kako god zvuci dobro kod tebe posebno s tim bijelim iscjetkom. Sretno i javi. 🤞🤞🤞Za plusek

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mouse mozes kupiti neki osjetljiv test koji se moze raditi prije izostanka M, pa se testirat i popodne al nek izmedju mokrenja bude sto duzi period i ne piti prwvise tekucine bar 2 sata. Sve je cilj da se koncentrira urin. Ili opcija B kupiti bilo koji test i raditi ga ujutro preksutra. Kako god zvuci dobro kod tebe posebno s tim bijelim iscjetkom. Sretno i javi. 🤞🤞🤞Za plusek


    Ma mislim da cu kupit jedan digitalni (osjetljiviji) i jedan neki jeftiniji pa taj jeftiniji napravit popodne kad dodjem sa tecaja, a digitalni za utorak.
    Jel da Grizli? Javim vam odmah sutra predvecer rezultate.. 
    Hvala ti puno! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.